poredak plemena

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Znaš zašto nismo....evo sa dvije vrlo jednostavne slike koje će prikazati kako nama izgleda karta a kako vama :)


Ovo je s naše strane :D

pleme.jpg



A ovo s vaše :D

northkukavice.jpg


I sad ti dijete drago nemoj se praviti pametan nego igraj. Mi što smo davali statistike i to je bilo naše pravo. Stavljat ćemo ih i dalje jer se mi tih statistika ne sramimo. Ali svi vi ćete i dalje pljuvati po PLEME-nu.

Vi igrate sramotnu igru od počeka. Pa ja nisam nigdje to još sreo, da tako jadno možete igrati. A ovo pokušavanje probiti nam na račune je krajnje jadno.

Vi od vaših 912 sela niste 300 od neprijatelja uzeli. Da sam bar snimio svoj razgovor prije 3 mjeseca kada sam na skype konferenciji pričao da ćete vi čim vidite pa RSW pada početi ih kupiti bespalatno. I što se dogodilo? :D Neka, igrajte svoju igru prijatelju i nemoj mi se dizat u nebesa što ste došli na prvo mjesto. Niti nas to mjesto ne zanima niti išta. Nama je glavno da odigramo pošteno i da se zabavimo.

Sretno u prenoblavanju. To je jedino što i znate očito :D
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Neznam za vas, ali meni je ova 1. slika puno ljepša. :)

Idem si je uramit odmah. :love:

p.s.

čestitke NORTH-u šta je došao na pole position (kak bi se reklo F1 žargonom), iskreno forum se umrtvio pa zaboravio update-at stanje :(
 

DeletedUser

Guest
Iščekujemo odgovor iz tabora NORTH-a na opasku Gyorke-a, ili po običaju nemaju što kazati jer samo PLEME igra tribalhugs a svi ostali ratuju :hmm:
 

DeletedUser

Guest
vidim nešto se raspisali ovdje po forumu-pa da pogledam statistike rata:

Side 1:
Tribes: NORTH
Side 2:
Tribes: PLEME

Timeframe: Forever

Total conquers against opposite side:

Side 1: 2
Side 2: 3
Difference: 1

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 19,652
Side 2: 29,745
Difference: 10,093

chart


:zid:
što će tek bit kad padne 20-tak sela,pa neću moć otvorit sardinu da ne iskoči natpis "PLEME" :hmm:
 

scapa

Banned
Reaction score
0
vidim nešto se raspisali ovdje po forumu-pa da pogledam statistike rata:

Side 1:
Tribes: NORTH
Side 2:
Tribes: PLEME

Timeframe: Forever

Total conquers against opposite side:

Side 1: 2
Side 2: 3
Difference: 1

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 19,652
Side 2: 29,745
Difference: 10,093

chart


:zid:
što će tek bit kad padne 20-tak sela,pa neću moć otvorit sardinu da ne iskoči natpis "PLEME" :hmm:

...tek da ti je zaigrat kad u nekom plemenu ko sta je PLEME, ...gdje bi ti onda tek bio kraj, ...ah, da sad ne mozes o tribal hugsu pa eto tebe o sardinama, :zid:

lp.
 

DeletedUser

Guest
...tek da ti je zaigrat kad u nekom plemenu ko sta je PLEME, ...gdje bi ti onda tek bio kraj, ...ah, da sad ne mozes o tribal hugsu pa eto tebe o sardinama, :zid:

lp.

:zid: nešto napišem i eto dosadnog scape,otvaranje sardine i iskakanja natpisa pleme je metafora kojom želim pokazat da ste pretjerali s pričicama na forumu jer od vašeg rata za sada je statistika 3:2
istu metaforu je jednom upotrijebio S.M. za predizbornu kampanju J.K. pa meni bilo smiješno i kopirao(već drugi put-pa da ne bude uvijek isto prvi put pisao paštetu,ovaj sardine)e sad to što se možda netko u rl bavi preradom ribe pa pronalazi sebe prozvanim-to je ništa drugo nego bolestan i preopterećen um koji ne razlikuje rl od igrice,i molim da takvi zaobiđu komentiranje
 

DeletedUser

Guest
:zid: nešto napišem i eto dosadnog scape,otvaranje sardine i iskakanja natpisa pleme je metafora kojom želim pokazat da ste pretjerali s pričicama na forumu jer od vašeg rata za sada je statistika 3:2
istu metaforu je jednom upotrijebio S.M. za predizbornu kampanju J.K. pa meni bilo smiješno i kopirao(već drugi put-pa da ne bude uvijek isto prvi put pisao paštetu,ovaj sardine)e sad to što se možda netko u rl bavi preradom ribe pa pronalazi sebe prozvanim-to je ništa drugo nego bolestan i preopterećen um koji ne razlikuje rl od igrice,i molim da takvi zaobiđu komentiranje

Sto ti znas gluposti pisati. :zid:
 

scapa

Banned
Reaction score
0
:zid: nešto napišem i eto dosadnog scape,otvaranje sardine i iskakanja natpisa pleme je metafora kojom želim pokazat da ste pretjerali s pričicama na forumu jer od vašeg rata za sada je statistika 3:2
istu metaforu je jednom upotrijebio S.M. za predizbornu kampanju J.K. pa meni bilo smiješno i kopirao(već drugi put-pa da ne bude uvijek isto prvi put pisao paštetu,ovaj sardine)e sad to što se možda netko u rl bavi preradom ribe pa pronalazi sebe prozvanim-to je ništa drugo nego bolestan i preopterećen um koji ne razlikuje rl od igrice,i molim da takvi zaobiđu komentiranje

...cime se doticni bavi u rl. nema apsoluitno veze, moja opaska je isla na tvoje javljanje, niposto na sardine, ili bilo sta drugo, ...tj. na tvoje pokusaje komentiranja PLEMEna, koje ti je uzgred budi receno ocito tiha patnja, jer eto, jednom igramo tribal hugs, jednom iskacemo iz svake skatulete, jednom svaka "susa" zavrsava server pod okriljem PLEMEna, ...pa i da se na glavu postavimo i na trepavicama hodamo tebi i ostalim dezurnim dusebriznicima ne bi bili dovoljno dobri tako da nam do tvojeg misljenja i nije bas isuvise stalo...
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Ali svi vi ćete i dalje pljuvati po PLEME-nu.
Ja ne vidjeh da je itko iz North-a pljuvao po plemenu... Mi se držimo one- ne pljuj u tanjur iz kojeg ćeš jest'... igraj igru i pusti druge da igraju... Uvijek ista strategija , te mi nevaljaju Anonimusi, te je odvratan RSW, sad i North... pa prstohvat admina... Čemu tolika uzbuđenost oko toga tko kako igra? Pa ovo je sv8, dječje bolesti su trebale već odavno biti preboljene... Svaka čast igračima koji nisu opterečeni tuđom igrom, koji se zezaju i igraju, i ne ulaze u osobne diskreditacije drugih kako bi opravdali promjene u igri koje im ne idu u korist... da se razumijemo, i ja sam bio jedan od takvih, častohlepan... odavno shvatih da je ovo samo taktička igra...
Sve ovo me podsjeća na hvalisanje nekog prahistorijskog lovca koji, lupajući se u prsa i vitlajući kopljem iznad glave, uz logorsku vatru, objašnjava vidno uzbuđenim suplemenicima kako je upravo on veliki lovac koji bi, da je trava bila veća a vjetar puhao sa suprotne strane, već dovukao mamuta.., ma šta mamuta, dva... još da se dlakave prokletinje nisu udružile sa sabljozubima....
Imaš sela, osvajaj ih kako god želiš, kog' boli k... za osobna nezadovoljstva i frustracije... Ja, ja, ja... mi ovo, mi ono dok vi ovako i onako... tko je piškio a tko kakio...
Ovo je čista provokacija, da ne bi netko pomislio drugačije... Hehehhehehehe, ne bi valjalo.. bitno je da se piše i osobno nemam ništa protiv da i dalje neki igrači glume visibabe (zakonom zaštičena proljetnica, ugrožena..)... ili Leonidu.. ili...
Imaš off? Imaš! Pa udri, brate mili, okani se glumatanja žrtve... i baš nitko iz North-a ti neće zamjeriti, niti će optužiti kisele kiše što mu načeše zid prije udara tvojih ovnova...
Bla, bla, bla, nego da završim... Dolje prokleti repetitori i njihova zračenja...
Moj naklon,
ja
 

scapa

Banned
Reaction score
0
...moj Vanjuha, ...sve bi ovo sta si ti napisao bilo apsolutno tocno da PLEME nije naj spominjanije pleme na serverma hr, i to sve u kontekstu tribal hugsa, regrutacija i sl. gluposti....

drugo vrlo bitno je da bi sve ovo jos nekako mi i progutali da doticna, gore u tvojem postu navedena gospoda nisu, i to sva klela se u mir sa PLEMEnom a onda regrutirala najprije Anonimce, u R.S.W, a potom kad su i ko R.S.W bili porazeni onda R.S.W u NORTH, ...osobno, na tvojem mjestu ja "to" ne bih nazivao ni igracima ni strategijom...

dakle, ...moj Vanjuha, nema tu bas puno taktike, ...samo bjezanija i ono sta bi u rl nazivali izdaja, jad i sl.

scapa, :pivo::pivo:
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Tračaju vas oni koji nisu uspjeli ući u vaš u ekipu ili su bili poraženi od vaše strane, a za prelaske i regrutacije imam svoje mišljenje - ljudi jednostavno traže nove opcije kako bi mogli nastaviti igrati, jedno pleme poklekne, ukaže se nova prilika, šansa da i dalje kvalitetno pariraju neprijatelju koji je nadjačao matično pleme te time dobio bitku... ali ne i rat,... ne vidim u tome ništa loše... Što se tiče naše regrutacije istih, grehota je gledati kako neki dobri igrači bivaju osođeni na restart a mogu još puno pružiti igri... Osim toga, lojalnost im je neupitna, ustvari, ne lojalnost koliko smo sigurni da su nabrijani na vas i neče igrati dvostruku igru kad ste vi, naši suparnici, u pitanju... Mi njima pružamo mogučnost nastavak igre a oni nama veliku taktičku prednost i prodor na drugi kontinent bez ijednog izgubljenog vojnika... Nazovite to kako hočete ali ja ne vidim u tome ništa osim taktike i igre... Možda griješim ali ovu igru bi trebalo shvačati kao partiju šaha u kojoj nije svaki potez povučen da bi se rušila protivnička figura, ima tu puno naoko ispraznih poteza koji tek kasnije dobivaju smisao... a i u šahu nećeš kritizirati protivnika što je povukao baš taj potez, kulirat ćeš premda ćeš pizdit u sebi...
Hehehehehhe, samo razmišljam naglas...
 

DeletedUser

Guest

Sad pred koji dan sam pravio akciju pravu,
Mislio udarit neprijatelja direktno u glavu.
Al' pola mog plemena se sa curama bije,
A lijepo ja im govorim da to se ne smije.

Jer ja sam voljeni Vođa za to pleme naše,
Nitko me ne sluša već rade što im paše.
Kad se donose važne odluke zaspamam sav forum,
Pa mi odbiju svaki prijedlog jer nisam im'o dostatan kvorum.

Borim se za Kraljicu Plavu, al' nitko me ne šljivi,
Ako izgube selo odmah svi su im krivi.
Nitko ne obraća pažnju na moje manire,
Ponekad se osjećam k'o "Pancha" što guli krumpire.

Otjerali su sve cure u plemena druga,
Pa mene voljenog Vođu odmah uhvati tuga.
Rade namrgođena lica i ja se uplaših,
I uzmem neko selo, što dalje od naših.

Pozivam Vas da na voljenog Vođu napravite vojni pohod,
Garantiram puno stihova i dobar provod.
Možda i netko uspije noblat koje od sela mog,
A ja ću Vaša uzimat i gledat efekat od tog.


:boks:
 

DeletedUser

Guest
Side 1:
Tribes: BANG, Opus, TIGERS, R.S.W, MID, DorA, .:N²:., RSW-@, NORTH, NP
Side 2:
Tribes: PLEME

Timeframe: Forever

Total conquers against opposite side:

Side 1: 103
Side 2: 384
Difference: 281

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 662,966
Side 2: 2,264,927
Difference: 1,601,961

chart


-----------------------------------------------------------------------------------------------------


Side 1:
Tribes: .:N²:., NORTH
Side 2:
Tribes: PLEME

Timeframe: Forever

Total conquers against opposite side:

Side 1: 2
Side 2: 9
Difference: 7

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 19,652
Side 2: 65,847
Difference: 46,195

chart



-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Side 1:
Tribes: DorA
Side 2:
Tribes: PLEME

Timeframe: Forever

Total conquers against opposite side:

Side 1: 25
Side 2: 44
Difference: 19

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 129,816
Side 2: 216,944
Difference: 87,128

chart


 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest

Sad pred koji dan sam pravio akciju pravu,
Mislio udarit neprijatelja direktno u glavu.
Al' pola mog plemena se sa curama bije,
A lijepo ja im govorim da to se ne smije.

Jer ja sam voljeni Vođa za to pleme naše,
Nitko me ne sluša već rade što im paše.
Kad se donose važne odluke zaspamam sav forum,
Pa mi odbiju svaki prijedlog jer nisam im'o dostatan kvorum.

Borim se za Kraljicu Plavu, al' nitko me ne šljivi,
Ako izgube selo odmah svi su im krivi.
Nitko ne obraća pažnju na moje manire,
Ponekad se osjećam k'o "Pancha" što guli krumpire.

Otjerali su sve cure u plemena druga,
Pa mene voljenog Vođu odmah uhvati tuga.
Rade namrgođena lica i ja se uplaših,
I uzmem neko selo, što dalje od naših.

Pozivam Vas da na voljenog Vođu napravite vojni pohod,
Garantiram puno stihova i dobar provod.
Možda i netko uspije noblat koje od sela mog,
A ja ću Vaša uzimat i gledat efekat od tog.


:boks:

aahahahhaa vrh! :pivo:

Side 1:
Tribes: BANG, Opus, TIGERS, R.S.W, MID, DorA, .:N²:., RSW-@, NORTH, NP
Side 2:
Tribes: PLEME

Timeframe: Forever

Total conquers against opposite side:

Side 1: 103
Side 2: 384
Difference: 281

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 662,966
Side 2: 2,264,927
Difference: 1,601,961

chart


mene samo zanima koliko NORTH može ovih gore plemena staviti :) Eto, bez ikakve osude. Stavite jedan ovakav graf sa plemenima sa kojima ratujete. Pa makar to bila i lijeva plemena.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
A sta da stave Nenade kad ratuju samo sa nama.
Vanjuha,ja to sto ti kazes odlicno razumijem. Jbg diplomatija, svako moze nagovoriti 5 igraca da napadnu sestog. To je stara dubrovacka vjestina. :)

Ali ono sto ne volim jeste provaljivanje ljudima u racune, i brdo dokazanih multija koje admini ignorisu(tvoje vodje trenutno imaju par multija).

Isto ne volim kad me ljudi lazu u lice.
Kazes hocemo NAP,to i to, hocete necete dovidjenja! A ne,uvlacite mi se u supak,a u istom trenutku drugom igracu pricate sve najgore o meni.
E TO VIDIS NIJE DIPLOMATIJA, TO JE LICEMJERJE.
PONOSAN SAM NA PLEME SAMO ZBOG JEDNE CINJENICE: POSTENI SMO, STA SMO KOME OBECALI TO SMO I ISPUNILI,NIKAD NISMO POGAZILI RIJEC. TO JE NASE OGLEDALO.
 

DeletedUser

Guest
lako za sardine i paštete,ali počeli iskakat i kad otvorim pivu:woot:
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
jeste provaljivanje ljudima u racune, i brdo dokazanih multija koje admini ignorisu(tvoje vodje trenutno imaju par multija)
Najiskrenije, ne znam o čemu pričaš, kakve provale u račune? Kakvo ignoriranje admina, pa ta priča se proteže kroz sve svijetove i več je izlizana... Ako imate dokaze za multije a ne vjerujete našima, prijavite u njemačku i riješena stvar... Vjerujem da admini nisu glupi da bi ignorirali dokaze ako ih servirate... zaista ne znam za provale u račune... Ja samo igram a ako i ima takvih stvari, nisam upoznat....

Schumi dragi...

Pa gdje si Schumi, poderotino stara,
Vidim da za rimu još imaš dara,

Da te smisao za humor napustio nije,
što je dobro jer se ovdje sve manje smije,

Umjesto na frontu pravda da se ganja,
sve češće ovdje pišu se sranja,

Tko je koga, kako i kad,
to jedino bitno ovdje je sad,

A gdje nestade šala, vic i pokoji stih,
Uzalud odgovor čekam od njih,

Nego čujem da kod tebe stoluju djeve dvije,
Dal' pod zidove tvoje doći se smije,

Ovnove svoje ja ostavio bi kući,
Zadnje bi mi bilo s tobom se tući,

Malo pjevao, šepurio se pravo,
Poduku iz flerta ja tebi bi dav'o,

Ja nisam k'o ona razjarena rulja,
Iskreno, meni ti oklop guzicu žulja,

Šljemom si uvijek frizuru kvarim,
Za sela inače puno ne marim,

Šumi druže, prijatelju stari,
Kad će opet roštilj na dravi,

Koplja su bila ražnjići naši,
Strategija cijela vidjela se u čaši,

No da ne drobim i duljim dalje,
Vanjuha ti pusu konjicom šalje....
 

DODILI

Banned
Reaction score
0
Tračaju vas oni koji nisu uspjeli ući u vaš u ekipu ili su bili poraženi od vaše strane, a za prelaske i regrutacije imam svoje mišljenje - ljudi jednostavno traže nove opcije kako bi mogli nastaviti igrati, jedno pleme poklekne, ukaže se nova prilika, šansa da i dalje kvalitetno pariraju neprijatelju koji je nadjačao matično pleme te time dobio bitku... ali ne i rat,... ne vidim u tome ništa loše... Što se tiče naše regrutacije istih, grehota je gledati kako neki dobri igrači bivaju osođeni na restart a mogu još puno pružiti igri... Osim toga, lojalnost im je neupitna, ustvari, ne lojalnost koliko smo sigurni da su nabrijani na vas i neče igrati dvostruku igru kad ste vi, naši suparnici, u pitanju... Mi njima pružamo mogučnost nastavak igre a oni nama veliku taktičku prednost i prodor na drugi kontinent bez ijednog izgubljenog vojnika... Nazovite to kako hočete ali ja ne vidim u tome ništa osim taktike i igre... Možda griješim ali ovu igru bi trebalo shvačati kao partiju šaha u kojoj nije svaki potez povučen da bi se rušila protivnička figura, ima tu puno naoko ispraznih poteza koji tek kasnije dobivaju smisao... a i u šahu nećeš kritizirati protivnika što je povukao baš taj potez, kulirat ćeš premda ćeš pizdit u sebi...
Hehehehehhe, samo razmišljam naglas...


Koji je ovo tračeraj :festa:

a budući da sam žensko po difoltu se moram priključit :D

Ovako ja to vidim Vanjuha :
Poraženi protivnici:
1 -PLEME- 27,12 Mio.
2 NORTH 11,49 Mio.

Plemenski ratovi
1 PLEME 2.132.937 360 96 3.8 19.906.121 20.161.685
2 R.S.W 407.715 66 162 0.4 5.890.542 17.595.405
3 Opus 122.317 22 53 0.4 1.603.140 3.858.639
4 DorA 103.759 22 41 0.5 1.542.229 7.846.579
5 NORTH 82.667 16 5 3.2 1.230.118 2.405.162


i to je jedino mjerilo koliko netko vrijedi. Sve ostalo su priče za malu djecu.

A zašto pričamo i komentiramo???:woot:

Mi ih razbili - vi regrutirali par igrača , ostalo bi kupili zabadave a mi da gledamo i još da ne komentiramo :woot:

...možda u nekoj drugoj bajci vanjuha ili možda u nekoj drugoj igri koja se ne zove plemena i u kojoj noije poanta ratovanje i taktiziranje nego tko će prenoblat više svojih (ili bivših) suigrača pa tko prvi njegova djevojka :love:

Svaki član našeg plemena je jednako vrijedan i borimo se za njega bez paladina u svakom selu na granici i bez da nam 80% plemna služi kao tvornica defa.
I zato dok noblate svoje igrače i ostatke plemena koje smo MI RAZBILI budite tiho i gledajte iz kuta kako se ratuje a nas pustite da likujemo jer za razliku od vas mi imamo zašto.
 

scapa

Banned
Reaction score
0
lako za sardine i paštete,ali počeli iskakat i kad otvorim pivu:woot:

...mi iz limenki, ...ali rubo iz svakog drugog racuna i na hr8, ...ili ga prenoblava ili je sitter, ...jel tako susjed...

lp.:pivo:
 
Status
Not open for further replies.
Top