poredak plemena

Status
Not open for further replies.

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Mi ne otpuštamo igrače s razlogom, jok, previše birokracije, to rade sile svjetla,... mi među sobom izvlačimo šibice, pa tko najkraću.., jbga,..
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
spomenik palim borcima

Od mramora i plastike, sa pozlaćenim dijelovima, noću se glavice upale i svijetle najzanimljivijim bojama koje čovjek može zamisliti a u podne se puca iz topa... svaki dan... A subotom sajam podno spomenika... da se ne zaboravi...
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Samo si djelomično u pravu, naime, od straha ne stignemo biti tužni... ja im đabe govorim da je strah i biti tužan dio igračkih sposobnosti, tko nije upoznao te osjećaje nije nikad ni igrao kako treba, da to nije ništa sramotno, ali uzalud,.... svi se usrali, počeli realu spominjati, ... Didi kaže da mu počeli satovi violine i da ne stigne, avantura počeo unuke spominjat, cyber potajno pije a seeman se danima došaptava sa točkom na zidu ...
 

DeletedUser

Guest
Koga deffati...

Dok ovi jadnim i prevarenim igracima padaju sela, gazde plemena se smjeskaju i noblaju akademce i neaktivne znajuci da je njhovo dupe osigurano. :andjeo:
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Apsolutna laž, Didija već mjesecima nisam vidio nasmješenog a jadni i prevareni su samoinicijativno taktički premješteni,... ponosni smo na njih!
 

DeletedUser

Guest
Vanjuha uspije iz svake situacije izvući pozitivno. Divim ti se :D
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Nego šta, živjet je? Vjeruj mi da jesam i ne isplati se, sate sam provodio uz nju, emotivno doživljavao stvari a naknadno shvatih da nije vrijedno... sad samo igram, i dalje provodim sate uz komp ali selo više ili manje, kog je briga, sve je isto samo što ignoriram dječje bolesti i doživljavam je kao zbavu... sad mi ništa teško ne pada, hehehehehehehe, ne možete vi toliko offa poslati koliko ja mogu deffa krivo namjestiti,... nedavno sam i vlastiti deff postavio ispred svog offa i obranili smo selo, ja i moj suparnik kojem htjedoh uzeti selo.... Lijepo smo se nasmijali.. Druženje je super, realno, ali sela su imaginarna, danas-sutra ću zaigrati sa svojim suparnikom, i opet gubiti sela.. ili osvajati... Možda je meni lakše jer nisam osvojio ni jedan svijet pa nemam teret reputacije, ne znam...
..moja razmišljanja...
 

DODILI

Banned
Reaction score
0
Ajde scapa tišina...još mi nisi isplatio plaću za ovaj mjesec(a lijepo smo se dogovorili da plaćaš unaprijed :mad:). I ona sela koja sam izgubila molim da ne odbijaš od plaće jer sam ih odmah vratila :D


:hahaha::hahaha:

vanjuha misliš da se mi ne zabavljamo ??
pa šta ima zabavnije nego neprijatelju uzeti selo? a to što mi branimo naša rukama i nogama je čisti inat ... jer jednostavno NEDAMO sela :)
ponavljam opet- mi nemamo akademiju koja će nam dat sela kad izgubimo koje pa moramo branit ovo šta imamo ;)

p.s.

moj dual je moj "ljuti" neprijatelj sa sv4. Tamo smo jedan drugome uzimali sela , sad ih uzimamo zajedno :pivo:
 
Last edited:

DODILI

Banned
Reaction score
0
Ko koga ovde :eek:

mi njih :hmm:

Side 1:
Tribes: NORTH, N 2
Side 2:
Tribes: PLEME

Timeframe: Forever

Total conquers against opposite side:

Side 1: 15
Side 2: 71
Difference: 56

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 133,146
Side 2: 559,682
Difference: 426,536

chart



a onda oni njih
:hmm:



Side 1:
Tribes: N 2
Side 2:
Tribes: NORTH

Timeframe: Forever

Total conquers against opposite side:

Side 1: 7
Side 2: 88
Difference: 81

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 30,324
Side 2: 604,175
Difference: 573,851

chart
 

scapa

Banned
Reaction score
0
hm, ...ovo statistike mi slice na PDV, N2 je posljednja karika i placa ceh, :ludilo:, a Avantura, Vanjuha, didonius i ekipa ko ova nasa vlada, koliko fali u proracunu toliko podizu PDV, ...trenutno je Avantura ko nas ministar financija, solidno puni proracun,:pivo:, ...samo, jednom je vec pokuso biti premijer pa mu i nije bas predugo trajalo, raje je sve manje i manje, ...osim ako thunder103 na postane puno uspjesniji i ne pocme bolje REKRUTIRATI, inace je on medju slijedecima za odstrel
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Pa šta se sad i mene počelo prozivati imenom, razvlačiti,... mene koji vam ODD puni glupavim napadima i koji još vam sela uzeo nije, mene koji se jedini družim ovdje sa vama i tim dobrostivim činom sprečavam da se zagrcnete prevelikim komadom samodopadnosti sa okusom hvalisanja... Jel' mi to zahvalnost??? Jesam to zaslužio? Odlazim..., vi nečovječni ljudi...
 

scapa

Banned
Reaction score
0
...odlucili smo i tebe prozvati, da, ti si nas podsjetio na jednu nedavno smjenjenu ministricu darkerskog svjetonazora, ...i ona je zdusno branila vlast u kojoj je sudjelovala a onda je i sama postala zrtva iste, ...drugim rjecima, zabrinuti smo za tvoju skoru buducnost

lp.
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Hehehhehe, darkerici Mireli i meni je jedina zajednička dodirna točka želja za čistim, nezagađenim okolišom... i možda lak za nokte...
To "... za tvoju skoru buducnost" zvuči tako prijeteće, stalno ponavljajući u sebi tu rečenicu gotovo da čujem pakostan smijeh kako odzvanja bespućima mog, sada već narušenog, emotivnog stanja ... Bojim se, moram znati..
 
Status
Not open for further replies.
Top