Proziva ZAGOR

DeletedUser

Guest
isuse KAK JE ZAGOR NAPUHAN...STRAŠNO...DAJ SIĐITE NA ZEMLJU I SMIRITE STRASTI...OVO JE VIRTUALA NIJE VAM ZIVOT...POPIJTE PIVO I ČILAJTE!!!
 

DeletedUser

Guest
šta se ti javljaš muuuuu idi pasi travu, tu se dogovaramo za pivo ti nisi pozvan

:hmm:

hahhaha..et o cem vam pricam...dajte se malo spustite na zemlju vi neki iz zagora...niste nedodirljivi...bez uvrede..al nemate nimalo respekta prema igracima il plemenima...ponasate se koda ste bogovi...strašno...btw:eek:dnosi se sam na neke igrace...svaka cast izuzecuima...
 

DeletedUser

Guest
mogu ti odma rec za neke iz zagora koji prodaju deff nekim igracima za premium bodove....zato molim tišina...a znam još mnogo toga...al drugom prilikom...nemam nist protiv vas iz zagora al fakat dajte malo čilajte...pa ovo je virtula...
 

kickyourass

Member
Reaction score
0
zagor je umišljen jer misli da je nedodirljiv...a nije....

nitko nije nedodirljiv,a činjenica je da smo bolji i jedino nam možete naštetiti nešto više ako se svi udružite...ako što je trenutna situacija 6 vas protiv nas samih...:D
 

DeletedUser

Guest
nitko nije nedodirljiv,a činjenica je da smo bolji i jedino nam možete naštetiti nešto više ako se svi udružite...ako što je trenutna situacija 6 vas protiv nas samih...:D

ma kad mi zaratimo s vama ima da vas polomimo xD,ja cu tebe sam dok ti se priblizim :D
 

DeletedUser

Guest
Zagor Je Jak, Ali Ne moze Protiv 6 Plemena :eek:k:[/QUObudemo još testirali te tvoje rijeći .. :)

nitko nije nedodirljiv,a činjenica je da smo bolji i jedino nam možete naštetiti nešto više ako se svi udružite...ako što je trenutna situacija 6 vas protiv nas samih...:D

decki...niste bolji...neg ste prvi krenuli..iimali ekipu.....cinjenica je da ak niš neznaš i da krenes privi nece ti nista pomoc...al vi ste znali i igru i još krenuli prvi....pa su stvari neke na vašoj strani...ali cete pasti...stvar je u tome samo koliko cete moci dugo...puno se plemena okrece na vas baš iz razloga sto se pravite vazni....
 

DeletedUser

Guest
decki iz zagora...pasti cete.....cuvajte se male pukotine jer mala pukotina moze potopit i velik brod!!!
 
Top