Raspuštanje plemena -REV-

Kublaj-kan

Member
Reaction score
11
Ma gledaj svak je trosio u okviru svojih mogućnosti ali ubica acc je jedan od najjacih pljackasa na ovome serveru ,dok Marko neznam jeli dosada ofarmao 100M i to jednostavno nemoze biti igrac za 1.mjesto .
 

dopke

Member
Reaction score
0
Ma gledaj svak je trosio u okviru svojih mogućnosti ali ubica acc je jedan od najjacih pljackasa na ovome serveru ,dok Marko neznam jeli dosada ofarmao 100M i to jednostavno nemoze biti igrac za 1.mjesto .
Kradljivac (Srebro - Razina 3)

Opljačkaj ukupno 1.000.000 sirovina.
NIJE AHAHAHAHAHHAHAAH (nisam ni ja iskreno:))
nije za prvo mesto, ali bice!!! :)
 

dopke

Member
Reaction score
0
stavi jednog igraca sa 10 gradova pored 10 igraca sa po 1 gradom videces ko ce pobediti, to uopste nije provala
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
stavi jednog igraca sa 10 gradova pored 10 igraca sa po 1 gradom videces ko ce pobediti, to uopste nije provala
pa evo nisam igrac ko ovi momci u revu sto su bili al stavi mene sa 5 seka ne moras 10 i stavi 15 takvih igraca ko ti ,ne bi te x15 nidje bilo
 

katalonija

Active Member
Reaction score
62
A nekima muda odjednom narala cim smo prestali. Koliko smo vas mogli samo brukat ovde a sad glumite neku silu, prvo ovaj levat sa tanace ne zna sjeci, sasijece svaki 10i trein. Ne znate ni proslavit povjedu ccc...
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
I Atila je koristio pb za zid,normala,ja sam dva tri puta svega kad je hitno bilo,ali moramo reci da je ubica sto se tice dizanja zida pb-om top1,ali i mene su znali prozivati za pb tako da nemam pravo rijeci,ima se moze se,ipak je ubica uz atilu i 100ku bio 1 od najboljih igraca servera.
Iako bi mi svakako pobjedili,mogli ste se drzati jos dugo dugo,tako da fino je sto ste odustali da se ovo vec jdnom privede kraju i da ljudi imaju vremena za drug svijetove,kao i za druge privatne obaveze,
 

Dzokavaac

Active Member
Reaction score
54
i moram pohvalit Dzokavca , na stranu ono sta je bilo prije nekolika mjeseca, jedini je koji je realno priznao kakva je situacija, kad se ERROR hvalio kako je mocan a dzokavac mu reko, skucali smo 200 nuka uzeli 4 sela oni nama 20, postujem one koji realno kazu, a ne oni koji se prave fini.

I mojoj ekipi svaka cast na borbi, legende ste svi, bili smo ko jedna mala porodica, najbolji ste i da ne zaboravim

Cestitam plemenu CROWS na osvajanju svijeta, uzivajte, vcrs u 22:00h se raspusta REV, Pozdrav.

Izgubili ste svijet ali ste otisli dostojanstveno, RESPECT. Ti kao prvi, odlican si igrac, i volio bi nekada poigrati sa tobom. Toliko od mene, vidimo se na nekim sljedecim svijetovima.

Jos bi spomenuo 100ku, odlican, i drinu s kojim sam zakrvio momacki oko onog mog clustera, selo gore, pa selo dole...

Uglavnom, nek je i ovo privedeno kraju. Jedan od jacih svijetova koje sam igrao. Uzivajte.
 

yaro

New Member
Reaction score
0
Izgubili ste svijet ali ste otisli dostojanstveno, RESPECT.
Bolje dostojanstveno antiigrački ugasiti račun nego igrački nedostojanstveno izgubiti sela.Ma bravo. Ne, ne vidim tu ni mrvu dostojanstva i ne pričaj gluposti Džo...to je kukavičluk, jadnost i nedostatak samopoštivanja i poštivanja drugih kako suplemenika tako i protivnika. Dijete se zaigralo ispucalo pogubilo, i onda prljavo optužilo druge kao izliku.. pa ugasilo račun i pleme. Sa mnom nećeš nikad igrati, loš si čovjek..a loše sjeme rađa loše urode.
 
Last edited:

Lord pamy

Active Member
Reaction score
38
Bolje dostojanstveno antiigrački ugasiti račun nego igrački izgubiti sela.Ma bravo. Ne, ne vidim tu ni mrvu dostojanstva i ne pričaj gluposti Džo...to je kukavičluk, jadnost i nedostatak samopoštivanja i poštivanja drugih kako suplemenika tako i protivnika. Dijete se zaigralo ispucalo pogubilo, i onda prljavo optužilo druge kao izliku.. pa ugasilo račun i pleme. Sa mnom nećeš nikad igrati, loš si čovjek..a loše sjeme rađa loše urode.
a koji si ti, jesi li VIVA ili jaran ŽIVA?
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
Bolje dostojanstveno antiigrački ugasiti račun nego igrački izgubiti sela.Ma bravo. Ne, ne vidim tu ni mrvu dostojanstva i ne pričaj gluposti Džo...to je kukavičluk, jadnost i nedostatak samopoštivanja i poštivanja drugih kako suplemenika tako i protivnika. Dijete se zaigralo ispucalo pogubilo, i onda prljavo optužilo druge kao izliku.. pa ugasilo račun i pleme. Sa mnom nećeš nikad igrati, loš si čovjek..a loše sjeme rađa loše urode.
momci da su kukavice ne bi ni isli na vas ;) bas su dokazali da su igracine i ljudi u odnosu na neke.sad se tu kurci preko tudje grbace nigdje te u ratu nije bilo
 

Vladimir Putin

Active Member
Reaction score
17
Evo da se javim i ja kao igrač na računu Feel The Pain x3 dok sam mogao igrao sam aktivno zajedno sa 100kom, pa su onda dolazili samnom na acc i kublaj i osman kao što je pamy rekao, ali jednostavno ja i nisam mogao igrati zadnja 2 mjeseca aktivno zbog skole zato je kublaj sam igrao i hvala mu. A što se tiče CROWSA samo bi im čestitao na pobjedi i nemojte umisliti da ste bolji ne niste bolji, jednostavno aktivnost nam je opala ali bilo je dobrog fajta a zbog toga smo svi ovdje. Još jednom čestitke.


Mirso
 

yaro

New Member
Reaction score
0
momci da su kukavice ne bi ni isli na vas ;) bas su dokazali da su igracine i ljudi u odnosu na neke.sad se tu kurci preko tudje grbace nigdje te u ratu nije bilo
Da je baba muško zvala bi se Duško. Tko je spominjao momke?
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Bolje dostojanstveno antiigrački ugasiti račun nego igrački nedostojanstveno izgubiti sela.Ma bravo. Ne, ne vidim tu ni mrvu dostojanstva i ne pričaj gluposti Džo...to je kukavičluk, jadnost i nedostatak samopoštivanja i poštivanja drugih kako suplemenika tako i protivnika. Dijete se zaigralo ispucalo pogubilo, i onda prljavo optužilo druge kao izliku.. pa ugasilo račun i pleme. Sa mnom nećeš nikad igrati, loš si čovjek..a loše sjeme rađa loše urode.
de ba dijete ne seri puno i ne gledaj puno filmove, vidiš da ti škodi
 

yaro

New Member
Reaction score
0
Tradicija ba..igrača se nastavlja..ajmo svi navrat nanos...dok ide drži te se.. kad krene dolje... uff privatni problemi, nađi nekog, okrivi ga da ˇčastˇ bježanjem sačuvaš. Igram ovu igru jako dugo i na svakom svijetu se ovo pokaže, počevši od s4 i vrhunskih ba server igrača.. Tooney..pobjegli, Insane, pogasili račune ... Stvar je ljudi.. stvar je muda.. stvar je karaktera... toga vam fali. Pogledaj se u špiglo i vidjet ćeš sam.
..a ti pjana babane.. gdje su šibice ? gdje je kusur? ahh slijepom pričati o nijansama boje...suludo je
 

katalonija

Active Member
Reaction score
62
Ne mudruj, bilo je i gorih dana pa nismo otisli, igrali smo svako za dvoje. A da ja tebe pitam kad toliko dugo igras znas li ti sasjec trein cisto onako posto nisi ni jedam sasjeko.
 

yaro

New Member
Reaction score
0
Ne mudruj, bilo je i gorih dana pa nismo otisli, igrali smo svako za dvoje. A da ja tebe pitam kad toliko dugo igras znas li ti sasjec trein cisto onako posto nisi ni jedam sasjeko.
Čudno je kako i ti ispred svog imena ne stavljaš prefiks ˇLordˇ (oznaka prepoznavanja svih prištavih žutokljunaca punih ˇznanjaˇ željnih časti i slave, puni želje ,praznih glava i osjećaja). Šta misliš zašto je prije bio razmak 50ms a sada 100ms u trainu?
 

Lord pamy

Active Member
Reaction score
38
Tradicija ba..igrača se nastavlja..ajmo svi navrat nanos...dok ide drži te se.. kad krene dolje... uff privatni problemi, nađi nekog, okrivi ga da ˇčastˇ bježanjem sačuvaš. Igram ovu igru jako dugo i na svakom svijetu se ovo pokaže, počevši od s4 i vrhunskih ba server igrača.. Tooney..pobjegli, Insane, pogasili račune ... Stvar je ljudi.. stvar je muda.. stvar je karaktera... toga vam fali. Pogledaj se u špiglo i vidjet ćeš sam.
..a ti pjana babane.. gdje su šibice ? gdje je kusur? ahh slijepom pričati o nijansama boje...suludo je
posto jos nisi odgovorio koji si ti lik, a pretpostavljam da si VIVA ili ŽIVA po nicku na vanjskom i nazivu sela in-game. Puno filozofskih rijeci od igraca koji se prakticki nije ni vidio na serveru, igraca koji je mislio odustat prije sviju nas, pa su te nagovorili da ostanes, jer ko ce jos jednog igraca kupit, igraca koji je spajanjem sakupio jos 40 sela, i onda poslije toga pokupio jos nekoliko sela od svojih kako bi dosao na front, igraca koji po 25-30 dana pravi nuke sa 1000 ovnova, koje salje sa svijeta 26, jer su toliko daleko u zapizdini, 3 dana im treba da stignu, igraca koji je u predzadnjoj akciji skuco 50-60 offova, a nista noblo nije, pa odjednom hoce da odustane, igraca koji je prekjucer ostavio 20 nuka sa po 1000 ovnova na mom zidu, igraca koji ne zna ni sjec trainove kao sto je osman rekao, igraca kroz kojeg sam doslovno prosao nekolika puta sa svojim nukama, ubacio ti 5 nuka deffa pa mislis to meni problem, igraca koji prije 3 dana, izbaciva stacio deff i pomiri se sa tim da ce mu past sela i da cu opet proc kroz njega, vodio si predzadnju akciju vasu, i posteno si se izblamiro, pa si htio odustat, toliko o tvom pametovanju, nemoj filozofirat igracima kojima nisi do koljena na ovoj igri, moj ti je savjet da se prestanes blamirat, jos samo treba da se javi onaj mario1990, sto kuca po 40 nuka na baklju i igraca na kojem mu je 30 moral, i fali mu jos toliko nuka da probije, i onda ste se vise manje svi pacijenti javili da prigovore nesto, vidim odjednom vam muda narasla vama "igracinama" koji nista nisu napravili u ratu, a za sve koji posteno prihvate nas odlazak i realno kazu stvari, jos jednom pozdrav, uzivajte u pobijedi, vidimo se na nekom od iducih servera ;)
 

Lord pamy

Active Member
Reaction score
38
Čudno je kako i ti ispred svog imena ne stavljaš prefiks ˇLordˇ (oznaka prepoznavanja svih prištavih žutokljunaca punih ˇznanjaˇ željnih časti i slave, puni želje ,praznih glava i osjećaja). Šta misliš zašto je prije bio razmak 50ms a sada 100ms u trainu?
sta mislis zasto ne znas presjec ni taj od 50ms, ni taj od 100ms?
 
Top