Raspuštanje plemena -REV-

katalonija

Active Member
Reaction score
62
Čudno je kako i ti ispred svog imena ne stavljaš prefiks ˇLordˇ (oznaka prepoznavanja svih prištavih žutokljunaca punih ˇznanjaˇ željnih časti i slave, puni želje ,praznih glava i osjećaja). Šta misliš zašto je prije bio razmak 50ms a sada 100ms u trainu?

Ja vam bio posteno cestito a ti mene nazivas primitivcem. De me prosvijetli i nadji opravdanje zasto ne znas osnove igre a kao sto kazes tolike godine igras, pa gdje ih bola provede da se ti smiju i nasi i tvoji :)
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
Čudno je kako i ti ispred svog imena ne stavljaš prefiks ˇLordˇ (oznaka prepoznavanja svih prištavih žutokljunaca punih ˇznanjaˇ željnih časti i slave, puni želje ,praznih glava i osjećaja). Šta misliš zašto je prije bio razmak 50ms a sada 100ms u trainu?
da toliko dugo igras kao sto kazes ne bi toliko srao hahahahhahhhahhaha
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Tradicija ba..igrača se nastavlja..ajmo svi navrat nanos...dok ide drži te se.. kad krene dolje... uff privatni problemi, nađi nekog, okrivi ga da ˇčastˇ bježanjem sačuvaš. Igram ovu igru jako dugo i na svakom svijetu se ovo pokaže, počevši od s4 i vrhunskih ba server igrača.. Tooney..pobjegli, Insane, pogasili račune ... Stvar je ljudi.. stvar je muda.. stvar je karaktera... toga vam fali. Pogledaj se u špiglo i vidjet ćeš sam.
..a ti pjana babane.. gdje su šibice ? gdje je kusur? ahh slijepom pričati o nijansama boje...suludo je

Cuj ovog mudraca. Babo sam ti bolan. Nemo bit lud, krejzi, loko mi frende
 

dopke

Member
Reaction score
0
A nekima muda odjednom narala cim smo prestali. Koliko smo vas mogli samo brukat ovde a sad glumite neku silu, prvo ovaj levat sa tanace ne zna sjeci, sasijece svaki 10i trein. Ne znate ni proslavit povjedu ccc...
Hahaha indijancu jedan seko sam vas ko macice, ako mislis na zadnju akciju tu jesam lose sekao zbog lose wi fi mreze, al sam vas zato ubio 775k u odbrani, sisonja kad je toliko ubio odma na profil kaci i zove tetku u nemackoj da se pohvali, a ti ludti petče ne nastavljaj se na ove nexusove nebuloze smesni ste oboica..

I jos da dodam da mi je muka citajuci komentare kako ste predali jer nemate vremena, pa aktivnost je glavna stvar ovde, da nije ne bi ste nam pola gradova uzeli i stvarali glupe clustere, jednostavno vam se nije vise igralo jer ste videli da ce se ovo sigurno zavrsiti pobedom crowsa...
Ziveli, odo vas kupiti tamo jer ste kukavicki pobegli ;)
 

yaro

New Member
Reaction score
0
@katalonija....tvoja ˇpohvalaˇ je oximoron, pohvali ˇLordaˇ za časno gašenje računa. Časno nas je sve za*ebo koji hoće igrati.
@ Ludi petak .... vidim da si se tako slatko nasmijao, valjda odaaavno nisi tako. Očito je da su ti pasala moja sranja, utažila ti glad i sad si miran?
@ pjana ....babane čekam šibice!! kusur vrati ne troši na lizaljke!!!
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Jedan fazon je što se ovdje javljaju sve neki igrači kojih se nije ni vidjelo prije ovoga. Ajde budi stalan sine pa da se možeš doći i kurčiti ovdje i prozivati po forumu.. KO SI TI YARO UOPŠTE??? Ja tebe nisam vidio do evo sad?? Koji si ti racku ovdje sine sinane??? Čuj čekaš šibice, sine kako znam taj tvoj nick na ovim prijašnjim svijetovima, uvijek mi je bio mali moral na tebe, PRE PRE PRE MALI !!Tako da sine zavuci se u tu rupu odakle si izašao i ni jedne.

Lako se doći i kurčiti kad osvojiš svijet sa 4 svoja plemena. I sa svojim vođom Markicom.. Šuti ba majke ti, ne sramoti se sad matere ti, idi tamo i kupi ta sela
 

dopke

Member
Reaction score
0
Ja se nisam video pre ovoga? Ka*ao vas je dopke samo tako sinane moj, na acc sam dosao krajem avgusta i od tad vas dojim :*
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
i dođu onda na jedan svijet sa atilom koji oformi 3 plemena i uzme savez sa dkl i nešto se kurče. Ne seri dijete puno majke ti.. Imali ste duplo više sela, a revvolucija je do neki dan bila ili izjednačena ili u plusu sa selima u tom ratu. Haj bgt mani te šuplje..
 

dopke

Member
Reaction score
0
Hahahahahaha pa idiote ono u grani sam bio skroz nazad, kad ste dosli do mene imali ste 90% dominaciju i to mi slikas ahahahahahahaha idi ubi se sramota me umesto tebe
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
sine vidiš da sam napisao mali morali. ne budi glup sviju ti. http://prntscr.com/d8whmr pogledaj koliko ti imaš poruka na forumu.. I sad došo nabaco jedno 8 sigurno, a gdje si bio prije, u mišijoj rupi. Aj ne budi kreten, ne mogu vas botove da smislim, al makar se ima šta kupit jbg
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
pa sto ti ako si igrac nisi doso do 90% dominacije a ne oni? veliki problem ovog jebenog balkana kad nesto uradi osvoji zasluzeno proziva gubitnika ,on kad izgubi ima izgovor kao ovaj dopke jebeni primjer jebeno retardiranog lika , ne prizna da je neko imo problema u RL i kukavicki po njemu napustio svijet , al zato izgovor za njegovo restartanje i pusenje crncima to nista ,to je opravdano jer crnci su bili jaci ,pa i vi ste bili jaci od reva imali 3 plemena vise bodova za 30% vise sela sta hoces onda?poklopite se i vi usima jadnici jedni
 

dopke

Member
Reaction score
0
A u plusu ste bili noblajuci ramosa elyesima i tako te poput doktora bota sa debelim minusom u statistici, ako ste bili izjednaceni cemo onda ovo useravanje u gace i bezanje?? Zadnja vasa akcija popus, zadnja nasa sex i to je opis ovog rata, aj cao uzivaj plakajuci jer ste pukli jedan kvalitetan svet
 

Kublaj-kan

Member
Reaction score
11
Bola sinko bot si , pogodiš svako 10 sječu . Plemiće šalješ svaki put sekund iza nuke i dižeš se u neko nebo.
Lako je igrati kad vas je 3 na računu a u nas računi preko 100 sela na svakome po jedan igrač i normalna stvar da će se iscrpiti.
Dogodila nam se ista stvar kao i Pingvinima na hr22 dok smo bili u punom sastavu botovi poput tebe mogli su samo piskarati po forumima ali čim ti padne jedan račun s aktivnošću i ti se krpiš s drugog računa nema tu igra i nema tu uživancije, ali si ti preglup da shvatiš . Sad smo trebali 2 računa koja su odustali prenoblati , a to je preko 100 sela što si mi nismo mogli u ovakvom ratu priuštiti pogotovo zato što je acc predatori čitav na frontu bio. I još nešto da si takva igračina zvala bi te neka dobra ekipa a ne DKL dok su nas zavli i OSG i BAR i naravno CROWS-i.
 

dopke

Member
Reaction score
0
pa sto ti ako si igrac nisi doso do 90% dominacije a ne oni? veliki problem ovog jebenog balkana kad nesto uradi osvoji zasluzeno proziva gubitnika ,on kad izgubi ima izgovor kao ovaj dopke jebeni primjer jebeno retardiranog lika , ne prizna da je neko imo problema u RL i kukavicki po njemu napustio svijet , al zato izgovor za njegovo restartanje i pusenje crncima to nista ,to je opravdano jer crnci su bili jaci ,pa i vi ste bili jaci od reva imali 3 plemena vise bodova za 30% vise sela sta hoces onda?poklopite se i vi usima jadnici jedni
E moj bote, pogledaj mi poziciju i vreme logovanja i pleme na tom svetu, pa samo sam se zajebavao tamo i noblao vase multi accove i prijavljivao podrsci kad mi se javi tako neki glupi crnac i kaze ne diraj tog igraca rr cu te hahahahahah
 

Kublaj-kan

Member
Reaction score
11
A u plusu ste bili noblajuci ramosa elyesima i tako te poput doktora bota sa debelim minusom u statistici, ako ste bili izjednaceni cemo onda ovo useravanje u gace i bezanje?? Zadnja vasa akcija popus, zadnja nasa sex i to je opis ovog rata, aj cao uzivaj plakajuci jer ste pukli jedan kvalitetan svet
A kucanje vaših 200 nuka na sisavca i noblanje 2 sela to je bilo tako planirano pa bar šuti botu .
 

dopke

Member
Reaction score
0
Bola sinko bot si , pogodiš svako 10 sječu . Plemiće šalješ svaki put sekund iza nuke i dižeš se u neko nebo.
Lako je igrati kad vas je 3 na računu a u nas računi preko 100 sela na svakome po jedan igrač i normalna stvar da će se iscrpiti.
Dogodila nam se ista stvar kao i Pingvinima na hr22 dok smo bili u punom sastavu botovi poput tebe mogli su samo piskarati po forumima ali čim ti padne jedan račun s aktivnošću i ti se krpiš s drugog računa nema tu igra i nema tu uživancije, ali si ti preglup da shvatiš . Sad smo trebali 2 računa koja su odustali prenoblati , a to je preko 100 sela što si mi nismo mogli u ovakvom ratu priuštiti pogotovo zato što je acc predatori čitav na frontu bio. I još nešto da si takva igračina zvala bi te neka dobra ekipa a ne DKL dok su nas zavli i OSG i BAR i naravno CROWS-i.
Sa tim ubacivanjem sec iza sam te iskarao, a ti u dve akcijena mene spusis 30 nuka 32 plemica, ne uzmes nijedno selo i obrises acc ahahaha svaka cast igracina si
 
Top