Raspuštanje plemena -REV-

Dzokavaac

Active Member
Reaction score
54
Jarane, prema dzokovcu nemam ni sekunde respekta, zato sto je popisani nacionalista i popisam se ja na njega zbog tog, jer je bio u mudima njegovog caleta dok se sve to desavalo, da bi sad isakljivao neku mrznju. Ali brate ne mozes biti toliko brutalan, da pises o necijoj sestri, majci, komsijnici koja je imala, ima, nekakvu bolest.. znaci ne zelim ti sad nesto tako strasno ne dao Bog, zelim ti da te glava zaboli samo jedan dan

Daj ba narod vec i zaboravio na to ti podsjecas, cak sam i ja zaboravio na taj ispad ;)

a sto se tice vive, to iskaljuje REVOLT jer zna da nece zavrsiti svijet koji je osvojen :)
 

Dzokavaac

Active Member
Reaction score
54
I de ljudi nemojte se puno upustati u rasprave sa YAROM, VIVOM, ZIVOM, ili sa kim vec, jer, je mentalno poremecen covjek.

Evo sad bas listam sve ove stranice ove teme, i definitivno je zreo za dijagnozu.

Dobro, nije da i meni ne treba psihijatar, al on je presao igricu zvanu LUDILO!
 

yaro

New Member
Reaction score
0
Hajde jarane, nauči već jednom kako je to u životu biti ČOVJEK a ne nafiksana ovisna tikva koja će za jedan einspritz prevariti i vlastitu sestru (usput hoćeš li nam svima objasniti kako ti se to sestra čudnovato od leukemije tako naglo izliječila). Tu kod nas u Hr ti se bunika puši, nije možda tako zdrava ali ti je puno mirisnija od Lordova debelog crijeva....Od nje ti se kičma ne savija
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ajde ljeba ti, sestra mi bolesna, ima leukemiju, a ja nemam para ni za lijeka.. ako možeš mi pomoći!
Koliko košta lijek? upita Slovenac
.. 30 €!!
... i posla njemu naivni Slovenac suigrač 30€
a naš junky se kelesi do dan danas naivnosti ljudske duše.. otišao kupio si nešto belega.. i ušmrkao.. i lijepo se urokao
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

evo to je ta ljigava priča..od koje se u stomaku sve okreće ...jad šljam ljudske duše .. i sestru proda da bi došao do malo ˇbelegaˇ

a ja ću si oba jaja odrezati ako ti išta od svojih jadnih ideja ostvariš
 

yaro

New Member
Reaction score
0
Nisu tebi sve na broju

Račun ..Živa ..je Slovenac... pa ti vidi tko li je svoj, ja ili ti

Ako najbliže prodaš za 30€.. za koliko prodaš ostale?? za čačkalicu.. za 1 koplje???

Karma te sustiže!!
What putt that you'll get
shit putt, shit you get
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
nema nista jebenije nego kad iskompleksirani bot uzme svijet ,pa se ne zna jel gore sto smara pobjedom il kompleksima :confused::confused::confused::eek::eek::oops:
 

katalonija

Active Member
Reaction score
62
Eto "bot" kao ja ide u Kazablanku . Hajd djeco na spavanje, manite bazljeganja oko sjece traina itd. Kako nekada neko napisa "Smijesni Damir". ;)

Jao kad napisete djeco hoce da mi nesto bude. Niko tebi nista nije reko da si bot il slicno al ima par pacijenata koji su se provukli, a to ako hoces da cutim to sto ne znaju osnove igre jbg necu burazere
 

damir-tz

New Member
Reaction score
3
Jao kad napisete djeco hoce da mi nesto bude. Niko tebi nista nije reko da si bot il slicno al ima par pacijenata koji su se provukli, a to ako hoces da cutim to sto ne znaju osnove igre jbg necu burazere

To "djeco" jer se pojedini tako ponasaju. Nije bitno , nemoj se naci uvrijedjenim.
 

Kublaj-kan

Member
Reaction score
11
Puno nepotrebnih rasprava mi čestitali vi ako hocete prihvatite cestitke i to je to. Uistinu se bez potrebe svadjate. :)
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Pojedini igrači koji ovdje pišu su teške seljačine , niste normalni nikako stvarno ovdje ima ljudi koji su za psihijatrije..
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
a sta kaze onaj doce kad budu RS serveri hahahahahahahahaha
cekamo te brate
 

DeletedUser

Guest
Ne ulazim na ovaj vanjski forum nit se ima sta pametno procitat ali moram ovo napisat za ove izjave Lord Pamy u vezi multica,igram na acc anamari i tacno ti moram aplauz dat za dokaze o multiju mozes sjest,nema nikakvog pametovanja il se igra il ne igra,tko igra moze pobijedit tko ne igra trazi izgovore :);)
 

Lord pamy

Active Member
Reaction score
38
Ne ulazim na ovaj vanjski forum nit se ima sta pametno procitat ali moram ovo napisat za ove izjave Lord Pamy u vezi multica,igram na acc anamari i tacno ti moram aplauz dat za dokaze o multiju mozes sjest,nema nikakvog pametovanja il se igra il ne igra,tko igra moze pobijedit tko ne igra trazi izgovore :);)
nek si usao/la samo da ti pokazem kome probas opravdanje podvalit
http://hr.twstats.com/hr24/index.php?page=player&id=14598

pametnom dosta ;)
 
Top