Raspuštanje plemena -REV-

DeletedUser

Guest
sta li ti to dokazuje,stvarno bih voljela znat o cemu pricas ja kao izgleda malo manje inteligentna te ne kontam
 

Lord pamy

Active Member
Reaction score
38
sta li ti to dokazuje,stvarno bih voljela znat o cemu pricas ja kao izgleda malo manje inteligentna te ne kontam
puno manje inteligentna :) dokazuje to da si racun koji ce VOLFI do kraja servera pokupit , cao pozz :D
 

DeletedUser

Guest
:);) sreca pa si ti vise inteligentan pa me upozorio,zahvaljujem na informacijama uvijek mi bilo drago srest takve na plemenima ;)
 

yaro

New Member
Reaction score
0
puno manje inteligentna :) dokazuje to da si racun koji ce VOLFI do kraja servera pokupit , cao pozz :D

Evo u ime svih onih koji igraju, zamolio bih te da svoja inteligentna rješenja sačuvaš isključivo za sebe i da progutaš svoju nemoć i frustraciju.
Učinio si najgoru stvar koju netko u ovoj igri može učiniti...ugasio si račun, a prije toga si morao zablatiti igru pišući onakvo bezobrazno pismo, i samo da te prijavio znam da bi dobio trajni ban računa.
Zeznuo si sve ljude koji su igrali sa tobom i ljude koji su igrali protiv tebe. Nema tu ništa inteligentnog. Da jesi inteligentan našao bi načina i našao rješenje da račun igra dalje. Tako obzirni igrači i suigrači rade
Za pojam mulića tj multi račun , postoji podrška i postoji prijava podršci... oni mogu vidjeti i presuditi i prema pravilniku, ako se pokaže istinita tvoja tvrdnja, kazniti. Ovo što ti radiš zove se sumnja, insuacija, špekulacija, nikakav dokaz, dakle etiketiraš tj đonom ideš prema čovjeku i igraču. Što ti daje pravo da to radiš?
Ovo što navodiš na kraju, pod milim bogom ni po čemu se ne razlikuje od tvojega ili bilo čijeg noblanja barbara. Ja te iste u tvojoj blizini ne primjećujem. Nema ih. Ni za lijek. To se zove licemjerje.
 
Last edited:

Lord pamy

Active Member
Reaction score
38
Evo u ime svih onih koji igraju, zamolio bih te da svoja inteligentna rješenja sačuvaš isključivo za sebe i da progutaš svoju nemoć i frustraciju.
Učinio si najgoru stvar koju netko u ovoj igri može učiniti...ugasio si račun, a prije toga si morao zablatiti igru pišući onakvo bezobrazno pismo, i samo da te prijavio znam da bi dobio trajni ban računa.
Zeznuo si sve ljude koji su igrali sa tobom i ljude koji su igrali protiv tebe. Nema tu ništa inteligentnog. Da jesi inteligentan našao bi načina i našao rješenje da račun igra dalje. Tako obzirni igrači i suigrači rade
Za pojam mulića tj multi račun , postoji podrška i postoji prijava podršci... oni mogu vidjeti i presuditi i prema pravilniku, ako se pokaže istinita tvoja tvrdnja, kazniti. Ovo što ti radiš zove se sumnja, insuacija, špekulacija, nikakav dokaz, dakle etiketiraš tj đonom ideš prema čovjeku i igraču. Što ti daje pravo da to radiš?
Ovo što navodiš na kraju, pod milim bogom ni po čemu se ne razlikuje od tvojega ili bilo čijeg noblanja barbara. Ja te iste u tvojoj blizini ne primjećujem. Nema ih. Ni za lijek. To se zove licemjerje.
slusaj ti jarane, vec mi lagano pocinjes ici na neku stvar, ovako, ti da si napravio nesto u bilo kojem ratu na sv24 imo bi pravo glasa, ovako samo laprdas i probas bit neki mudrac, evo sta si ti napravio na 24
http://prnt.sc/d8yt4v
http://prnt.sc/d8ythh

i pored svega toga sto smo vam cestitali, ti dodjes ovdje nekom nesto propovijedat, niti znas kako je biti dobar igrac, niti znas uopce kako je vodit pleme, niti znas uopce kako je vodit igrace i trazit nekoga da ti posalje nuke za planiranu akciju, a kladim se da ni ne znas kako izgleda sastavljanje akcije, stoga postedi nas sviju svoga mudrovanja, jer si ti jos puno mal igrac yaro moj, i pored svega toga dodjes ovdje i posvadjas se sa svojim suplemenicima, i ti ces meni govorit kako sam ja izradio svoje igrace, ja sam za svoje igrace i suplemenike uradio vise nego sto si ti do sad za svog igrackog vijeka na ovoj igrici, ja sam bio onaj koji je prolazio kroz tebe sa 10-15 nuka, cak i 20 kad je trebalo, ja sam bio medju prvih 5 sa podrskom u vojsci, a ispred mene jos 4 moja suplemenika, stoga mi ti nemoj pricat o suradnji i o tome ko je sta uradio za svoje pleme, a za takvog protivnika me zaboli cosak pogotovo kad vidim koji ce debili zavrsit svijet, poput tebe, naravno cestitam onima koji su zaista zasluzili, oni znaju koji su, da te podsjetim, ti si taj koji je htio odustat prije nesto vise od mjesec dana, jer ti je bilo krivo kako ide svaka akcija gdje je atila, kako ide deff gdje je atila, kako si vodio akciju na jugu pa se iskucali ko budale, tad si htio odustat, al su te nagovarali da ostanes, dopke isto tako, pise na pp sa osmanom, sa ubicom, kuka kako ne moze vise ovako da se nobla gdje atili odgovara, da ide deff tamo, i sad odjednom vi dosli ovdje mudrovat nesto i da jos nesto, kad si ti tako mocan, sto me nisi prijavio podrsci pa da vidimo bi li dobio ban, posto si ti tako utjecajan igrac, i sila na ovoj igri, a sad idi pametuj tamo nekom drugom, jer se ovdje samo blamiras, doc ces opet na neki iduci svijet, proc cu kroz tebe, vidit se neces, mocna igracino koja igra toliko godina jos traina da valja ne zna presjec, haj brisi :cool:
 

yaro

New Member
Reaction score
0
slusaj ti jarane, vec mi lagano pocinjes ici na neku stvar, ovako, ti da si napravio nesto u bilo kojem ratu na sv24 imo bi pravo glasa, ovako samo laprdas i probas bit neki mudrac, evo sta si ti napravio na 24
http://prnt.sc/d8yt4v
http://prnt.sc/d8ythh

i pored svega toga sto smo vam cestitali, ti dodjes ovdje nekom nesto propovijedat, niti znas kako je biti dobar igrac, niti znas uopce kako je vodit pleme, niti znas uopce kako je vodit igrace i trazit nekoga da ti posalje nuke za planiranu akciju, a kladim se da ni ne znas kako izgleda sastavljanje akcije, stoga postedi nas sviju svoga mudrovanja, jer si ti jos puno mal igrac yaro moj, i pored svega toga dodjes ovdje i posvadjas se sa svojim suplemenicima, i ti ces meni govorit kako sam ja izradio svoje igrace, ja sam za svoje igrace i suplemenike uradio vise nego sto si ti do sad za svog igrackog vijeka na ovoj igrici, ja sam bio onaj koji je prolazio kroz tebe sa 10-15 nuka, cak i 20 kad je trebalo, ja sam bio medju prvih 5 sa podrskom u vojsci, a ispred mene jos 4 moja suplemenika, stoga mi ti nemoj pricat o suradnji i o tome ko je sta uradio za svoje pleme, a za takvog protivnika me zaboli cosak pogotovo kad vidim koji ce debili zavrsit svijet, poput tebe, naravno cestitam onima koji su zaista zasluzili, oni znaju koji su, da te podsjetim, ti si taj koji je htio odustat prije nesto vise od mjesec dana, jer ti je bilo krivo kako ide svaka akcija gdje je atila, kako ide deff gdje je atila, kako si vodio akciju na jugu pa se iskucali ko budale, tad si htio odustat, al su te nagovarali da ostanes, dopke isto tako, pise na pp sa osmanom, sa ubicom, kuka kako ne moze vise ovako da se nobla gdje atili odgovara, da ide deff tamo, i sad odjednom vi dosli ovdje mudrovat nesto i da jos nesto, kad si ti tako mocan, sto me nisi prijavio podrsci pa da vidimo bi li dobio ban, posto si ti tako utjecajan igrac, i sila na ovoj igri, a sad idi pametuj tamo nekom drugom, jer se ovdje samo blamiras, doc ces opet na neki iduci svijet, proc cu kroz tebe, vidit se neces, mocna igracino koja igra toliko godina jos traina da valja ne zna presjec, haj brisi :cool:
Vidi viidi dobro obaviještenog,,Atila traži špiju a on mu najbliži suradnik, čačkalica ipak vrijednija:) ...Šta bi seljak uradio sa kravom koja daje puno mlijeka.. i na kraju se ona ˇposereˇu kantu s mlijekom? Upravo to si ti uradio. Badava ti podaci kad su bez duše. Upravo tako si i igrao i tako završio. Bezdušno. Broj koji će se brzo izbrisati...
 

Lord pamy

Active Member
Reaction score
38
Vidi viidi dobro obaviještenog,,Atila traži špiju a on mu najbliži suradnik, čačkalica ipak vrijednija:) ...Šta bi seljak uradio sa kravom koja daje puno mlijeka.. i na kraju se ona ˇposereˇu kantu s mlijekom? Upravo to si ti uradio. Badava ti podaci kad su bez duše. Upravo tako si i igrao i tako završio. Bezdušno. Broj koji će se brzo izbrisati...
nije bezdusno, bas sam onako sa srcem i uzivanjem prosao nukama kroz tebe, meni bilo fino, tebe ko jebe :p
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
meni je najjači ovaj yaro sa ovim svojim izrekama (nazovi to kako hoćeš) oca mi
 

Rewcrew1

Member
Reaction score
25
Samo mi je zao sto ce Marko prvi zavrsit trebo sam ostati :$

i stvarno momci iz rev-a svaka cast pogotovo ubici ,mirsi ,andyu koji je bio na avili kad sam konto da l' da ubacim i ti 5-6 nuka medju train da se nobla selo neko ,al eto da ste ostali aktivni mogli ste sigurno osvojit ,pogotovo ovog papka thedoctora. mogli ste restartovat u nocnom ,a bio na 2 fronte ko i ja ,steta sto je max odusto ,a za njim i ja zbog rl-a ne bi da li Marku da zavrsi 1 to sigurno al sta je tu je ,samo cu reci jedno momcima iz rev-a kapa do poda od niceg su napravil nesto i boril se momacki gdje su crowsi imali duplo vise sela i sve ,samo je papanski potez bio ono jutro kad su otisli i noblali bruku sela ,al Boze moj sve je igra ,ps noblaj te doctora nije zasluzio da osvoji svijet :$
 

yaro

New Member
Reaction score
0
nije bezdusno, bas sam onako sa srcem i uzivanjem prosao nukama kroz tebe, meni bilo fino, tebe ko jebe :p
Dijete drago, mene si bušio a sebe probušio ....izvuci pouku!!. Lako ti je slagati ljude, pobogu ali ti lažeš sebe, kako li ti to uspijeva?? Spusti nos više,vidiš da ne vidiš svijet oko sebe od njega!!....

Evo ovom prilikom čestitam svim igračima bivšeg REV plemena koji su na bilo koji način nastavili igrati, dajući igri kakvu takvu igrivost .. i doista vas uz sve koji do kraja igraju smatram pobjednicima jer ste pobijedili sve teškoće igre i životnih okolnosti zadržali i pokazali osobnost pa stoga zaslužujete poštivanje kao ljudi. Na vašu žalost, a i našu, bili ste više sastavljeni od neodgovorne samoljubive balavurdije čiji motivi igre svode na ja, ja i opet ja, i kad ne budem ja.. onda neka bude potop. Nadam se da ćete ih u budućnosti, a ja sigurno hoću, sve posklonuti u stranu i gurnuti u ropotornicu povijesti, okrenuti se više sebi, jer to sigurno zaslužujete, a igra i odnosi u njoj će postati tada plemenitija i ljudskija: Svako dobro ...
 

Lord pamy

Active Member
Reaction score
38
Dijete drago, mene si bušio a sebe probušio ....izvuci pouku!!. Lako ti je slagati ljude, pobogu ali ti lažeš sebe, kako li ti to uspijeva?? Spusti nos više,vidiš da ne vidiš svijet oko sebe od njega!!....

Evo ovom prilikom čestitam svim igračima bivšeg REV plemena koji su na bilo koji način nastavili igrati, dajući igri kakvu takvu igrivost .. i doista vas uz sve koji do kraja igraju smatram pobjednicima jer ste pobijedili sve teškoće igre i životnih okolnosti zadržali i pokazali osobnost pa stoga zaslužujete poštivanje kao ljudi. Na vašu žalost, a i našu, bili ste više sastavljeni od neodgovorne samoljubive balavurdije čiji motivi igre svode na ja, ja i opet ja, i kad ne budem ja.. onda neka bude potop. Nadam se da ćete ih u budućnosti, a ja sigurno hoću, sve posklonuti u stranu i gurnuti u ropotornicu povijesti, okrenuti se više sebi, jer to sigurno zaslužujete, a igra i odnosi u njoj će postati tada plemenitija i ljudskija: Svako dobro ...
haj bola odjebi vise, nisi zanimljiv, filozofiraj tamo nekom, prvo nauci igrat pa onda izrazavaj svoje misljenje ovdje, pozz
 

Marko Antonije

Active Member
Reaction score
56
Eh, da se oglasim i ja povodom svega ovoga. Idemo od početaka. Crows, sa 3 plemena, od toga nekih 30 igrača u biti i aktivno kako treba, ostalo se "šlepalo", ali to nije ni bitno sada. Situacija, nakon neka 2 mjeseca igre, možda i 3, Barbar pleme riješilo svoj kontinent, OSG riješio svoj kontinent, mi i dalje na pola kontinenta, a pola drži DKL. DKL sa 4 plemena, koji uopće ne diže sela, da bi nas zezali i sa moralom, i plus nekih 100 igrača unutar ta 4 plemena, od toga barem 30-ak baklji. Barbar i OSG sklopili savez, dogovor da udare po nama, iako smo mi imali NAP sa Barbarima. Kada sam to saznao, išla je odma objava rata i jednim i drugima.. Savez sa DKL je sklopljen, iz razloga, što ulazimo u rat protiv svih, a omjer kontinenata ( ne znam točno u selo ) je 2,5 na prema pola našega kontinenta. Sjeveroistočni kontinent je još bio neutralan. Vidjevši da polako gubimo bitku, ne sa protivnicima, već sa vremenom, dogovoren je savez sa DKL, gdje oni dobivaju 5 mjesta u našem plemenu u završnici, tj. njihovo vodstvo prelazi kod nas. Time smo riješili jedan kontinent cijeli, te krenuli na brzinsko formiranje fronte na sjeveroistoku, kako bi spriječili OSG da prodire na taj kontinent, a zapravo nismo imali ni pozadinu tu. Pamy spominje nekakve dvije akcije, za riješiti (DKL) 100 sela i 30 baklji, na moralu 50. Izvini, ali ja ne znam takvu akciju napraviti, niti sam imao sa čime, ti ako znaš, svaka čast. I sa DKL, nezgodna situacija dalje.. Tu sam se čuo sa starim prijateljima, Ujkanom, tj Errorom, i komunistom, koje smo naknadno primili u pleme, te tako dobili određenu sigurnost na sjeveru, i dva jako dobra igrača .. Pozadina se polako riješavala, front se punio deffom. Ja sam izašao na sjever, i preuzeo većinu fronte, prema OSG-u, jer nismo baš raspolagali velikim fondom igrača gore .. Opet bitka sa vremenom, sjever je bio mrtva točka, akcije gore nisam ni radio, samo smo držali poziciju, jer je OSG bio puno tvrđi od Barbara. Sve snage smo usmjerili dole, i sve akcije koje sam radio, radio sam da nobla Kublaj kan (pamy) , Btr, Ubica, u biti ta ekipa koja mi je i okrenula leđa. A sve je bilo podređeno vama. Pamy, prebacuješ mi to što nemam ofarmanih resursa, što nisam imao poraženih protivnika u napadu. Sam sam na računu igrao prvih pola godine servera, pored toga vodio 3 plemena, i radio akcije, za TEBE i ekipu na jugu. Omjer deff i off sela mi je bio 3:1 , jer sam većinom ovisio sam o sebi i svome deffanju, stacio deff koji je dolazio bio je mizeran, i tako kroz čitav ovaj svijet. Što se tiče farmanja, taj dio sam iskompenzirao PB-om, točnije otključavao plemke. Imam ja život pored ove igrice :) Kada ste iznoblali neaktivne Barbare, ojačali račune, ojačao je i ego. OSG se raspao, zbog mojih noćnih pohoda, gdje su se svako drugo jutro budili sa selom manje, u sred njihovih sela, i onda redovno kucali i po 10 nuka na tome selu, i ne bi ga vratili. Čovjeku dopizdilo, jug, tj Barbari padaju velikom brzinom, ja gore se uvaljujem sve više i više, a ne mogu da vrate sela. Na OSG nismo imali ni jednu jedinu akciju, osim akcija fejkanja u HT, dok bi derali Barbare, i opet su se raspali. Citirat ću i ubicu, nakon što je dobio mete za akciju: "Brate, ja ne šaljem nuke na sela koja ja ne noblam." U toj akciji nije ni sudjelovao, nisam htio sa njim progovoriti više. I onda slijedi "odrađivanje posla", noblamo dalje sela, počeli ste se klati za sela, Ubica vadi oči za svako, i dogovori još spajanja sa 5 igrača, vrijednost cca nekih 1,5 mil bodova. Da da, ubica, na kojeg si mi ti Pamy prvi pljuvao redovno na skype-u, a sada ga dižeš u nebesa. "Neprijatelj mog neprijatelja je moj prijatelj" - valjda si se vodio sa time. Da skratimo priču, vršili ste svakodnevno pritisak na mene, da iznoblamo DKL, da ne zaslužuju biti sa nama u plemenu, da izbijaju mjesto starim igračima u završnici, itd itd. Istina, sve što je DKL uradio za vrijeme rata, jeste držao poziciju, jer su bili nesposobni da išta više urade, od silnih igrača, ovo što je prešlo i vrijede kao igrači, ali 5 ljudi ne može ništa samo da uradi.. Ova igrica se zove plemena.. Ali dali su meni riječ da su uz nas do kraja, i držali su nam stranu kada su ih i Osmičević i Bilki (Hellhamer) , kumili i molili da promjene stranu, i imam te razgovore. Na tome im hvala, i ja sam svoju riječ, 5 mjesta u završnome plemenu, održao. Od toga su sada ostala 3 igrača samo, ali to nije ni bitno .. Idemo mi dalje.. Spominješ da si mi zaprijetio da ćeš napraviti sranje ? Nigdje ti majstore nisi zaprijetio, već si svaku riječ lijepo i fino upakovao, tako ne napasno, da ja ne bih slučajno reagirao, pa te poslao na rr preko noći. I tebe, i još par "revolucionara". Nemoj sada priču da pričaš okolo, ti meni prijetio, dobro znaš na koji način je razgovor išao. I kada si rekao da ne možeš da se pomiriš sa DKL-om, onda sam ti napisao, " Pa hvala Bogu, napravite novo pleme, pa ćemo se porokati, šta sad, ja ću svoju riječ danu DKL-u održati". I tako je i bilo.

100-ka 05.08.2016 u 05:52 satiZahvala Citat Uredi

Poštovani suigrači i kolege , nas par igrača više ne želi da sluša markovu diktaturu i provođenje njegove samovolje. Govorili smo mu da ne prima DKL u naše pleme, ali on nije poslušao i radi po svome zato što želi što prije da završi svijet. DKL nije zaslužio da završi svijet sa nama jer nisu ništa napravili na ovome svijetu. Njihova mjesta u ovome plemenu izbijaju mogućnost da neki od vas koji su zaslužili da završite svijet ustvari nećete moći jer neće biti dovoljno mjesta. Stoga nekolicina nas igrača napušta ovo pleme i osniva novo koje će se boriti protiv marka i DKL-a, svi vi koji želite sa nama ste dobrodošli.

100-ka

Evo ga, i datum, i objava revolucije. Sve je to super, samo što sam se ja to jutro probudio u 6, i vidio nekih 20 dolazećih trainova, na sela u pozadini, koja su prazna. Neki ste još bili i mome plemenu i za vrijeme slanja. Ne osvanu trainovi u pozadini preko noći.. Sve je to spremano i planirano dosta ranije. Ne idem vam baš na čast mačići. U tome pređe još igrača, tu je i veliki Ubica, koji me zavlačio tjedan dana, dok se podeffao i spremio za prelazak, a od mene pokušavao izvući info, i pisao svaki dan, kao da je sve super, i onda i on lagano preko noći, pusti 10 ak trainova na noć prelaska.. Sreća imam problema sa nesanicom :D
 

Marko Antonije

Active Member
Reaction score
56
Rokamo se mi i dalje, iznoblamo ubicu kao dječačića, on piše kilometarsku poruku ( da upola igra koliko piše, i valja priču okolo, gdje bi mu kraj bio ) u kojoj govori kako mora na službeni put, kako ga neće biti 15 dana, bilo mu je drago ratovati protiv nas, ako šta ostane nakon tih 15 dana, on će se kao vratiti boriti. Onda mi malo popustili, obaveze stisle, eto ubice nazad, nije prošlo 5 dana, igra i dalje .. U tome nešto, što mi je jako teško palo, ne zbog izgubljenih sela, nego zbog izgubljenog prijatelja, bar na ovome svijetu, a to je Elysium. Veliki prijatelj, i prije svega veliki čovjek, i zaslužio je da osvoji ovaj svijet. Nažalost, nalazio se u takvoj situaciji da je bilo teško sačuvati ta sela, posebno u okolnostima u kojima je on igrao .. Tu se Pamy uzdiže u nebesa, proziva po vanjskome, tko ti je kao on i njegovi revolucionari. Tu i tamo bila još koja akcija, rokalo se, onda dolazi famozna akcija za Bajram, za koju me svi prozivate. Istina, akcija je odrađena na Bajram, u ta 2 dana smo uzeli oko 60 sela na sjeveru. Akciju sam mislio odgoditi, moji igrači koji su vjerom muslimani, su mi rekli nema veze, udaraj na Bajram. I baš ti igrači, su uzeli više od polovicu sela u akciji. Ne znam za običaje, ali momci su bili tu i slali cijeli dan trainove.. Admini nisu stavili nikakve zabrane, ovo su hrvatski serveri, mi smo odradili akciju na Bajram, i šta je tu je. Nije da nam ide na čast, ali gore sam naveo više razloga iz kojih je išla.. Nekome dosta, nekome ne, ovisno od pojedinca, meni je bilo dovoljno. Ali to nije ništa, naspram ovoga - http://prnt.sc/ch40eg. Pamy, jesi je ti napravio, ili netko od tvojih revolucionara ? Reci mi samo, je li te stid, na ovakav način da pokušaš unijeti nemir, razdor među moje igrače, i na taj način osvojiti svijet ? Pa popljuvao si sam sebe ovdje, i sve igrače muslimanske vjeroispovijesti, pokazavši koliko "cijeniš" taj blagdan, i do čega ti je zapravo samo stalo, a to je pobjeda. Za one koji još nisu skontali, nikada nitko ovo nije napisao sa moga računa, ovo je namontirana slika, a sam pokušaj, kao i autor ove slike, jedna riječ - JADAN.

Ali to nije sve, idemo dalje. Ispušili pola kontinenta akcijom za Bajram, došla voda do ušiju, naši revolucionari padaju još niže.

[23:12:45] Anel Kajtazovic(TheDoctor.): haj prvo reci sto ti toliko smeta
[23:12:45] Anel Kajtazovic(TheDoctor.): atila
[23:19:11] Ubica 26: Smeta mi sto je prljavo igro:
1. Kad je bio rat prvi sav def je njemu iso ii nekom njegovom krigeru tamo… Mi glavni igrac bili sa vandalom a nama nista.. Kod njega tona defa bila. I kad smo mi noblali jedno selo u centru neprijatelja nije nam htio def da posalje ni da javi plemenu jer je los potez bio od nas. Tako da smo sami to cuvali i od tog sela probili i osvojili citav taj kontinent.
Kad je se probilo on pokupi 2-3 acca dzabe u dogovoru da bude prvi.
2. Bili smo mu clan plemena u stojali iza njega, kad smo ga stigli poceo pricati o nama da smo vaki naki jer mu je krivo bilo sto mos 1 bili. To nama nikad nista znacilo nije. A sve do nas dolazilo sto je prico o nama. On nastavio kupiti svoje igrace i suprostavljati se kao neki igrac a 25 sela nije noblo kako treba.
3. Znao je da je pola plemena nezadovoljni, i umjesto kao vodja da rjesi problem da svi zadovoljni budu i da ne dode do sukoba izmedju nas on samo kuliro, nije plemenu javio a sam se pripremo jer je znao sta ceka..
4. Na neki nacin mi je djelovo arogantno i ja sam htio da on ostavi vodstvo i da neko drugi preuzme jer je sve makro kontoli bilo. Nebi do ovoga doslo da je on bolje postupio.
[23:19:20] Ubica 26: Ima tu jos stvari dene bolje parti ja lako zaboravio
[23:19:32] Ubica 26: uglavnom to je to sto se sjecam najbolje
[23:19:40] Ubica 26: a ti oko btr?
[23:20:10] Anel Kajtazovic(TheDoctor.): sta btr?
[23:23:10] Anel Kajtazovic(TheDoctor.): mislis
[23:23:12] Anel Kajtazovic(TheDoctor.): na Kublaja?
[23:25:33] Ubica 26: ja kublaj
[23:25:35] Ubica 26: jbt hahah
[23:25:51] Anel Kajtazovic(TheDoctor.): ma idiot
[23:25:53] Anel Kajtazovic(TheDoctor.): covjek
[23:25:57] Anel Kajtazovic(TheDoctor.): pami ne kublaj
[23:26:04] Anel Kajtazovic(TheDoctor.): podjebava previse a zna kad dodjem dole na jug
[23:26:08] Anel Kajtazovic(TheDoctor.): da cu da ga raspem
[23:26:10] Anel Kajtazovic(TheDoctor.): mozda
[23:26:20] Anel Kajtazovic(TheDoctor.): de mi reci kakvi ovo napadi idu na mene
[23:26:24] Anel Kajtazovic(TheDoctor.): pa mozemo nastaviti pricati
[23:26:25] Anel Kajtazovic(TheDoctor.): :p
[23:27:33] Ubica 26: hahaha
[23:27:34] Ubica 26: :p
[23:27:38] Ubica 26: Vidjet ses sutra
[23:27:59] Anel Kajtazovic(TheDoctor.): ozbiljno ti kazem
[23:28:03] Anel Kajtazovic(TheDoctor.): padne li mi koje selo sutra
[23:28:13] Anel Kajtazovic(TheDoctor.): ni ja ni rew necemo ni razmislit
[23:28:15] Anel Kajtazovic(TheDoctor.): o toj ponudi
[23:28:16] Anel Kajtazovic(TheDoctor.): hahaha
[23:28:23] Ubica 26: hahaha
[23:28:50] Ubica 26: Nemogu ti reci jbg
[23:28:54] Ubica 26: pada nam akcija onda
[23:28:55] Ubica 26: ;)
[23:29:14] Anel Kajtazovic(TheDoctor.): pa ne mozes mi se javiti noc pred akciju
[23:29:19] Anel Kajtazovic(TheDoctor.): i razgovorati o diplomaciji
[23:29:21] Anel Kajtazovic(TheDoctor.): jos na mene idete
[23:29:22] Anel Kajtazovic(TheDoctor.): hahah
[23:29:25] Anel Kajtazovic(TheDoctor.): pa gdje si to vidio
[23:29:37] Ubica 26: hahaha, ti si u skripti
[23:29:45] Ubica 26: sada ako nuke idu ili ne to je druga stvar
[23:29:56] Anel Kajtazovic(TheDoctor.): pa nuke vjerovatno idu
[23:30:00] Anel Kajtazovic(TheDoctor.): i to pozadinske saljete
[23:30:01] Anel Kajtazovic(TheDoctor.): od jucer
[23:30:56] Ubica 26: Nadefaj to brate i nema dileme ;)
[23:31:02] Ubica 26: Jel tako
[23:31:03] Ubica 26: haha
[23:36:37] Anel Kajtazovic(TheDoctor.): ma razocaran sam ovim
[23:36:42] Anel Kajtazovic(TheDoctor.): znas kad ides negdje u stan
[23:36:47] Anel Kajtazovic(TheDoctor.): ili ako nesto kupujes a dogovaras
[23:36:50] Anel Kajtazovic(TheDoctor.): morass dati kaparu
[23:36:52] Anel Kajtazovic(TheDoctor.): e sad kapara
[23:36:53] Anel Kajtazovic(TheDoctor.): je ovo
[23:37:01] Anel Kajtazovic(TheDoctor.): da uslikas
[23:37:04] Anel Kajtazovic(TheDoctor.): te napade na mene
[23:37:52] Ubica 26: HAHAHa, ma jebes to.. i da znam kako se to radi nebi uradio :D
[23:38:02] Ubica 26: To samo dene na accu zna slikati i sredjivati
[23:38:48] Ubica 26: A ta kapara nije kapara, dok se ne dogovorimo sve je kako i jest, znaci ti mene gruhaj ja tebe, fejkaj radi sta hoces… Tog dana kad se dogovorimo, sa obe strane se sve popusta i krece suradnja :D
[23:39:33] Ubica 26: Znas niko ne daje kaparu bez rezervacije, ti kad dajes kaparu ovaj drugi ti kaze staj je tvoj 100%… ti kad bi meni reko da ste sa nama 100% pa kako god da bude to bi se sve moglo rjesiti
[23:39:36] Ubica 26: ;)
[23:40:06] Ubica 26: Niko ne daje kaparu za odgovor ”mozda je stan tvoj” hhahaha
[23:40:10] Ubica 26: knotas? =D
[23:40:14] Ubica 26: kontas*
[23:41:19] Anel Kajtazovic(TheDoctor.): ma znam
[23:41:23] Anel Kajtazovic(TheDoctor.): ali dvije strane su tu
[23:41:26] Anel Kajtazovic(TheDoctor.): marko
[23:41:26] Anel Kajtazovic(TheDoctor.): i vi
[23:41:29] Anel Kajtazovic(TheDoctor.): e sad dje cemo
[23:41:30] Anel Kajtazovic(TheDoctor.): vidis
[23:41:32] Anel Kajtazovic(TheDoctor.): vi gubite sv
[23:41:34] Anel Kajtazovic(TheDoctor.): ako ostane ovako
[23:42:35] Ubica 26: Nema sanse brate..
Mi smo od pocetka rata pustili sisavca samäg gore, i pomirili smo se da ce to sve gore pasti
[23:42:44] Ubica 26: samo to smo ocekivali odma, a ne poslje 1 mjeseca,,
[23:43:28] Ubica 26: ako se gleda rat mi smo jos uvijek u prednosti i vodimo, a jos uvijek smo u usponu, tako da nama svjet ne pada… I ako se gleda koji su se racuni gasili u zadnje vrjeme kod vas je palo 4 jaca igraca, dok kod nas niko jos nije.
[23:43:44] Ubica 26: Ozbiljno ti kazem, ovaj svjet ce potrajati dugo dugo
[23:43:53] Ubica 26: Zato mi nije milj da se borimo toliko
[23:44:10] Ubica 26: nego hocu da se zavrsi sa ovim sto znam da su dobri momci i zasluzuju to ..
[15.09.2016. 23:53:19] Ubica 26: hahah
[15.09.2016. 23:53:21] Ubica 26: eee brate
[00:06:12] Ubica 26: ode sada, cujemo se.. :D
[00:06:20] Ubica 26: Ti razmisli pa se poet cujemo oko ovoga
[00:06:46] Ubica 26: Stvarno se kurce oko svjeta i uzdigli su se pravo, bilo bi tako dobro da ih ootresemo ;)
[00:07:08] Anel Kajtazovic(TheDoctor.): hajde moze
[00:07:15] Anel Kajtazovic(TheDoctor.): ujutro posaljes li samo train kakav
[00:07:19] Anel Kajtazovic(TheDoctor.): iz onih sela
[00:07:26] Anel Kajtazovic(TheDoctor.): nema te hahah

Ček ček, jesam li ja ono gore pročitao, u poruci od 100-ke, kada je nastala revolucija,da se svi vi žalite na MENE i na 5 mjesta koje DKL uzima ? I jeste li mi o tih 5 mjesta trubili mjesec dana na skype, PAMY i ostala ekipo ? A sada isti taj DKL zovete kod sebe u pleme ? Više vam ne smetaju, ili vaše pleme ima opciju da regrutira 35 članova ? Ovo je samo dio razgovora, početni dio sam izgubio negdje , uglavnom iz priloženog se jasno vidi da Ubica, najjači igrač hr servera, moli i kumi Anela (Thedoctor.) , kao i ostatak DKL-a, da pređu u Revoluciju, ili da naprave kao neko novo pleme, od revolucije i DKL-a. Također se javio Damir-tzu i tanaci .. http://prntscr.com/djk55o - Evo javljanja Damiru. Opet pljujete sami po sebi, i po svojim riječima.
 
Top