RAT - EAG VS PDP

Atlantis

Active Member
Reaction score
58
Ma sve 5, ja samo bacim misljenje svoje, ovo za kvalitetnu ekipu imas pravo, evo gledam dida poceo u SG a koliko sam skuzio, odlican je igrac...Mogao je ispusit samo tako da ga niste primili, jest da sam ja iza dide nekih 10 svijetova da nebi ispalo da se usporedujem :D
 

MrDoniuss

Active Member
Reaction score
46
ja govorim da sam ja osvojio svijet, a naravno da ne bi osvojio vijet da nije bilo moje ekipe u koju sam se uklopio i dosta naucio od svakog od njih, a adinu sam porucio u onoj poruci ukoliko nisi upucen da nema mozga ni on a ni bilo ko iz miniona jer i slijepa osoba bi vidjela da sam dinin igrac i da cu uvijek igrati za njega
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Hoće jašta, al evo neko mi hakuje mail, mijenja mi šifre na mailu, al npr ne ulazi mi na fb, niti mijenja šifru od fejsa.. šta li bi to moglo bit, pitam se ja sad u 03:17
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
Hoće jašta, al evo neko mi hakuje mail, mijenja mi šifre na mailu, al npr ne ulazi mi na fb, niti mijenja šifru od fejsa.. šta li bi to moglo bit, pitam se ja sad u 03:17

pa realno nema potrebe da se takvom igracu ulazi na profil hahahahha
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
ne razumijem te doktore? Kakve sad to veze ima sa 'ovakvim igračem' ??

Nije mi isti mail na računu, tako da oko plemena nema veze, čisto se zajebavam jer je i meni zajebancija to što 2 osobe znaju moj glavni mail, a šifru ne znam ni ja kako treba, a neko je promjenio.. Kako god zajebancija.

A što se tiče ovakvog igrača, pa vjerujem da sam svjetlosnim godinama ispred tebe što se plemena tiče, poyy
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Ne znam cemu ova podjebavanja svako malo
misli doktor da je zanimljiv, a prije toga da je dobar igrač. Sad ima razlika između, odličan, dobar i loš igrač. on je ovo podebljano slovo i
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
ja ne vidim ko je mene rr(pami nek se ne javlja)
ko prvo isli ste na sva moja sela,uzeli mi u nocnom selo sto je smijesno
kao drugo mogao sam se ja tu jos boriti,navuci deffa i tako te stvari ali nisam htio zbog obaveza na drugom sv koje sam imao,vec sam lagano podijelio sela onima za koje navijam...bolje njima nego vama...
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
pa ja, al problem je jelda u tome što nisi bio tu, al ono da si bio sigurno bi odbranio..
 
Top