RAT - EAG VS PDP

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Što se tebe tiče Deboxxx :) nisam odma znao ko si, dok nisam pročačkao tw stats, vidim igrali smo zajedno u Ebanovini i tek sad vidim da se ipak malo sjećam one ekipice
Brave,Blu f, Kinder, Duke, Mirko, Minder.. tamo sam bio pod nickom Big-Fish :) I sad sam baš provjerio ti na ba serverima tw stats, respect, vidim igrao si i ba1 samo što tu nismo bili zajedno :)
 

DeletedUser

Guest
Što se tebe tiče Deboxxx :) nisam odma znao ko si, dok nisam pročačkao tw stats, vidim igrali smo zajedno u Ebanovini i tek sad vidim da se ipak malo sjećam one ekipice
Brave,Blu f, Kinder, Duke, Mirko, Minder.. tamo sam bio pod nickom Big-Fish :) I sad sam baš provjerio ti na ba serverima tw stats, respect, vidim igrao si i ba1 samo što tu nismo bili zajedno :)
Hhahaha bila je to elita od igraca ma ja sam tu od pocetka samo sto ja dodjem odigram svijet iznerviraju me i odem i dodjem posle par godina da zezam narod po eksternom pa se svi nesto ljute :D :D
Nemoj mi Maria dirat to je moj vjerni dual posteni cojk od svih nas zajedno hahah <3
Ko se ne sjeca fore oko Krakena nije ni igro plemena :)
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
koji je ovaj crni sin vegetirani, jel se to trebam vraćat da ga noblam u noćnom bgt?

sve mi nešto žao vidim nafuro se
 

TryHard

Member
Reaction score
19
Nemoj mi Maria dirat to je moj vjerni dual posteni cojk od svih nas zajedno hahah <3

Jest mi drago da se ovaj čovjek napokon vratio. Bilo bi dosadno da njega nema <3
Iako si mogao i ranije doći, zvao sam te milijun puta :p
 

DeletedUser

Guest
Jest mi drago da se ovaj čovjek napokon vratio. Bilo bi dosadno da njega nema <3
Iako si mogao i ranije doći, zvao sam te milijun puta :p
U vrijeme sam kad je najzesce hahahaha <3

joj jest danas zanimljivo leti vojska na sve strane :D
 
Top