RAT - EAG VS PDP

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
mozda imamo selo dva manje , al vi ste ti koji restartuju svog kada mu 1. selo padne ,toliko o vama :D
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
Priča se po W-88 da je selo - dva manje palo u EAG-u, ja mislim da čak i englezi govore istinu :D
 

Kodiiak

New Member
Reaction score
9
mozda imamo selo dva manje , al vi ste ti koji restartuju svog kada mu 1. selo padne ,toliko o vama :D

Eto, samo nikako da ovog tonija i trawu restartamo. Gama je isto na claim listi, a o bokiju da ne pričamo-pokolje nam sav deff i još izgubi selo -mislim da ćemo ipak prvo njega riješit :D
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
niste se javljali tako dok ste bili noblani iz dana u dan :D svaka cast pogotovo teb travo mislio sam da si umro tad...

i nek ti znas sta se po 88. prica
 

DeletedUser

Guest
jest se pocelo zakuhavat :D znao sam ja da ce forum ozivit hahaha
 

Kodiiak

New Member
Reaction score
9
ma nek si ti meni reko :D

dečko ja sam noblala crvene dok si ti još u pelenama bio.
I malo poštovanja molim. Ja nikog ne vrijeđam, a tebi ako se ne sviđa šta pišem jednostavno NE ČITAJ ;)
 

Kodiiak

New Member
Reaction score
9
Pa, meni su vaši komentari bogu za plakat. Čim ti nešto ne paše padaju komentari: umukni, začepi i tako po redu. Nauči se malo kulturi i kako se razgovara i komunicira sa nepoznatim ljudima.

P.s.
I kakva sad Isabela??
malo se gubiš dečko... oće to od lošeg vina :D
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
kodiak jel moze tako :D ja nisam ni jednom napiso umukni zacepi blabla kako ti to vec vidis ,nego da ne pises da ne kazem kenjas puno o onome sto ocima vidio/la nisi :D i kurcit se preko tudje grbace
 

isabella

Member
Reaction score
21
kodiak jel moze tako :D ja nisam ni jednom napiso umukni zacepi blabla kako ti to vec vidis ,nego da ne pises da ne kazem kenjas puno o onome sto ocima vidio/la nisi :D i kurcit se preko tudje grbace

Orlicu, poslije ovakvih prosipanja odjavi se trajno s foruma hahhaha
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
medju 25 000 igraca kotiram bolje nego vi medju 200 .i upravu si ja sam taj koji se moze sad odjavit s foruma niste moj nivo realno
 
Top