RAT - EAG VS PDP

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
http://prntscr.com/dfs7mo

Momci jel može mala pomoć :) Ovo mi se dešava kada želim da instaliram skype.. probao sam skidati full verziju.. probao sam stare verzije međutim isto :)
Hajde ko je imao sličan problem da objasni u čemu je caka :)

Hvala.
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
Svako drugi, trecii daaan, orliic vaaam je iznoblaaaan, svakooo druguuu trecuuu noccc, orliiic zoveee upomoooc


Side 1:
Tribes: PDP, PDP 2
Side 2:
Tribes: EAG, EAG2
Players: Wilimwen

Timeframe: Last week

Total conquers against opposite side:

Side 1: 14
Side 2: 9
Difference: 5

chart
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Ma samo ne kontam jednu stvar a na mi travkica može dati pravi odgovor..

Gdje si bio sa tim svojim 'anegdotama' kad smo vas iznoblavali, kucali vam off, itd itd.. A kako vidim još uvijek je 9 sela EAG u plusu u odnosu na vas. Gdje si bio sine majke ti, pa sad kad ste uzeli koje selo više u ovoj sedmici, ti se raskokodakao na sve strane??

Eto gdje, živote neispravni džojstiku...
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Dodje lik kojeg nema nikad na accu ni ingame, drugi odradjuju sve i nesto bali :D
A da ne pricamo o tome da je 90% njihovih noblanja ustv. noblanja teskih neaktivaca ili hvatanje kad igrac nije tu, i opet u minusu :D
I usput, wilimwen je vas odavno, joseph eto vam ga kod vas starto a dragan ne udje po 2 sedmice tako je bezveze stavljat ovako u statistiku, prije ga stavi sebi :D
 

Kodiiak

New Member
Reaction score
9
Dodje lik kojeg nema nikad na accu ni ingame, drugi odradjuju sve i nesto bali :D
A da ne pricamo o tome da je 90% njihovih noblanja ustv. noblanja teskih neaktivaca ili hvatanje kad igrac nije tu, i opet u minusu :D
I usput, wilimwen je vas odavno, joseph eto vam ga kod vas starto a dragan ne udje po 2 sedmice tako je bezveze stavljat ovako u statistiku, prije ga stavi sebi :D

Ajde da tebi kaže nervozna milfara......samo što mi se ti sa svojim postovima činiš nervozniji od mene.Ne znam kako se onda zove ...Možda nervozni klinac?? ili Pubertetska nervoza :D ili nešto treće, ali neću bit prosta hahaha

Trawa je s nama duhovno, on je duhovan čovjek da to nije istina <3. On i kad izgubi selo, izgubi ga opet u našu korist jer ga onda vi morate defati a mi :D

A što se tiče noblanja i statistike, sam sebi skačeš u usta dječače - kakva je onda statistika vama Bad Kid??? A Marija? Pa marija je bila toliko aktivna da to nije istina, čak vam se i javila da više ne igra :D. Ako ćemo to micati, onda smo mi debelo u plusu ;)


p.s.
očekujem sad poslije ovoga još prostiji i bezobrazniji post jer ti ne znaš drugačije, no neću se više s tobom raspravljati jer stvarno nisi na našem nivou-od sada si na ignore .

PDP one love <3 <3
 
Last edited:

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
Ajde da tebi kaže nervozna milfara......samo što mi se ti sa svojim postovima činiš nervozniji od mene.Ne znam kako se onda zove ...Možda nervozni klinac?? ili Pubertetska nervoza :D ili nešto treće, ali neću bit prosta hahaha

Trawa je s nama duhovno, on je duhovan čovjek da to nije istina <3. On i kad izgubi selo, izgubi ga opet u našu korist jer ga onda vi morate defati a mi :D

A što se tiče noblanja i statistike, sam sebi skačeš u usta dječače - kakva je onda statistika vama Bad Kid??? A Marija? Pa marija je bila toliko aktivna da to nije istina, čak vam se i javila da više ne igra :D. Ako ćemo to micati, onda smo mi debelo u plusu ;)


p.s.
očekujem sad poslije ovoga još prostiji i bezobrazniji post jer ti ne znaš drugačije, no neću se više s tobom raspravljati jer stvarno nisi na našem nivou-od sada si na ignore .

PDP one love <3 <3

Još malo pa ćete me u grob strpat -.-'
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
On i kad izgubi selo, izgubi ga opet u našu korist jer ga onda vi morate defati a mi
E sa ovim si draga gospodjo prekucala igricu al svega mi, stv. ti se divim :D
A sto se tice prvog dijela teksta "nervozna milfara, nervozniji od mene, pubertetska nervoza" i juce si slicno tome pisala... Da te pitam, jel to volis "piletinu"? To hoces da me "isprobas"? Mozda ti se svidi, nisam ja tako "mlad" ko sto ti mislis :D
 

DeletedUser

Guest
Sto mi niko nije reko da vam ovi iz akademije ne spavaju nikad jeste bezobraazni svi et sad :mad:
 
Top