[RAT] -SPN-,=SPN= vs 2+2=5,X+Y=Z

  • Thread starter Haris Velicanstveni
  • Start date
Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Pojedincima iz RB respek ostali ce da fasuju kad tad wuk reci kalasu da bude musko i odg na skayp a ne ...
Ja bi makar fer i psoteno rekao tako i tako ;)
Zapamtit ce me i ovako bio i ostalo legenda ;)
Da je mungos ili Fire Dragon jaci od mene opsto bi oa ovako ne ide :)
Hr22 Kllas cekam te :)
Da te sabijem ko 13.Kriger na hr10

Ja vise nebuloza u jednom postu odavno nisam procitao :D
Dobro znas shta si mutio..ko se vatrom igra od vatre i strada...uvek je bilo...nisi ni prvi ni poslednji koji je pomislio da je iznad plemena....i nisi ni prvi ni poslednji koji je dobio po usima zbog toga....tako da,pokrij se istim i sad cuti...do nekog sledeceg sveta kad te ponovo rr...pa onda iz pocetka...
 

cuca ba

Well-Known Member
Reaction score
56
Ja vise nebuloza u jednom postu odavno nisam procitao :D
Dobro znas shta si mutio..ko se vatrom igra od vatre i strada...uvek je bilo...nisi ni prvi ni poslednji koji je pomislio da je iznad plemena....i nisi ni prvi ni poslednji koji je dobio po usima zbog toga....tako da,pokrij se istim i sad cuti...do nekog sledeceg sveta kad te ponovo rr...pa onda iz pocetka...

ti mene na rr bacit de prvo malo nauci igrat momak ? sta si vec nemam blage za tebe sam ABA da si neko i nesto pokazao b ise a nebi u sjeni kalasa bio ha ha ha ajd sad u cosak sto kaze pjana da te nebi natuko kutljacom pa ces mi plakat
 

Tarrasbulba1

Member
Reaction score
0
Slusajte,iskreno kallas nijedan svijet nije igrao bez totalnih mutnji,i bez prevara,red je bio da se i on jednom prevari,i mogao je,imajte ljudi srece sto je Falkoner sve to odbio,i nije pristao da dodje belfabio ovamo,a trebao je doci i on,i 100ka,i miki..
medjutim posto je cuca otisao na restart(a vjerovatno ne bi da nije ban dobio) , onda 100ka i miki pobjegli u rb,ali neka su,i ja sam otisao u SPN,ali ja barem nisam nista dogovarao sa RB,kao sto su oni sa SPN,3 kontinenta protiv 1 kontinenta,neka bolji pobjedi <3 :D
 

faree

Active Member
Reaction score
55
A jbt jesi ti ogorcen na kallasa...a molim te kako bi to 1 igrac uradio nesto protiv 40 igraca...pa nije čak noris!
 

DeletedUser

Guest
Slusajte,iskreno kallas nijedan svijet nije igrao bez totalnih mutnji,i bez prevara,red je bio da se i on jednom prevari,i mogao je,imajte ljudi srece sto je Falkoner sve to odbio,i nije pristao da dodje belfabio ovamo,a trebao je doci i on,i 100ka,i miki..
medjutim posto je cuca otisao na restart(a vjerovatno ne bi da nije ban dobio) , onda 100ka i miki pobjegli u rb,ali neka su,i ja sam otisao u SPN,ali ja barem nisam nista dogovarao sa RB,kao sto su oni sa SPN,3 kontinenta protiv 1 kontinenta,neka bolji pobjedi <3 :D

Ti si klasicni ..... :pivo:
 
Status
Not open for further replies.
Top