[RAT] -SPN-,=SPN= vs 2+2=5,X+Y=Z

  • Thread starter Haris Velicanstveni
  • Start date
Status
Not open for further replies.

Pire

Member
Reaction score
2
A jbt jesi ti ogorcen na kallasa...a molim te kako bi to 1 igrac uradio nesto protiv 40 igraca...pa nije čak noris!

tako ti je kad dobije nogu iz plemena a konta evo ga svijet osvajam....i onda osta samo externi za TarrasPALJBU
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
tako ti je kad dobije nogu iz plemena a konta evo ga svijet osvajam....i onda osta samo externi za TarrasPALJBU

Pire doktor nauke.
De reci ti meni jesil prihvatio onu opkladu u 1kPb da ces prije trasljube na rr
 

Pire

Member
Reaction score
2
Pire doktor nauke.
De reci ti meni jesil prihvatio onu opkladu u 1kPb da ces prije trasljube na rr

ma dat cu mu 1000pb da se ne provaljuje ovdje i ne prica gluposti a kamoli ko ce prije na restart. Samo da skupim 1k PB
 

DeletedUser

Guest
Slusajte,iskreno kallas nijedan svijet nije igrao bez totalnih mutnji,i bez prevara,red je bio da se i on jednom prevari,i mogao je,imajte ljudi srece sto je Falkoner sve to odbio,i nije pristao da dodje belfabio ovamo,a trebao je doci i on,i 100ka,i miki..
medjutim posto je cuca otisao na restart(a vjerovatno ne bi da nije ban dobio) , onda 100ka i miki pobjegli u rb,ali neka su,i ja sam otisao u SPN,ali ja barem nisam nista dogovarao sa RB,kao sto su oni sa SPN,3 kontinenta protiv 1 kontinenta,neka bolji pobjedi <3 :D
ni ja ni 100ka nigdje nismo pobjegli
 

DeletedUser

Guest
mene stavili malo na hladjenje i odma krenili spamat :p ma bmk ko je gdje preso nek prelazi ako misli da mu je sta bolje,tu sam malo da ubijem dosadu i potrosim se malo sa PB inace me boli dzordz kolko koje pleme kontrolira kontinenata. Ko sto bi reko pjana ja sam doso tu onako malo da druge zajebavam i pravim im muke xD
:pivo:
 

cuca ba

Well-Known Member
Reaction score
56
Doso vam Miki pazite acc svoj iance lik kupi smao svoje ocekujem uskoro da RB svede na jedno 15 clanova :hahaha::hahaha:
 
Status
Not open for further replies.
Top