[RAT] -SPN-,=SPN= vs 2+2=5,X+Y=Z

  • Thread starter Haris Velicanstveni
  • Start date
Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Cuj nezasluzeno xd pa ja i armata smo sklapali ekipu jos dva mjeseca prije pocetka svijeta,pa je on rekao da idemo u rb.. a vidio sam dobro sta ste noblali i sva znamo,armata jedno 8 duala na pocetku,kale ne znam ni ja ovako kickovo,drugi cistili,on kupio,i to jednim plemicem traina mogao napravit nije,itd.itd. da se ne zbraja vise :)
da vam nije ljudi koji znaju igrati tipa gamma,crni vitez,merlot,ne bi vas nigdje bilo,ostali uklj, tri gospodina koja sam spomenuo se kriju iza plemena,pa posle ce da poberu zasluge

Hahaha... koliko lupas :) ahahahah... Saterali smo te u cosak, ostalo ti samo da laprdas ovde i da nas zabavljas :)
 
Reaction score
0
a sta ces kad se neko bude izbacen tako se uvijek pponasaju pa prozivaju da neko nezna igrati ahaha
prozivkuj ti adine jos koliko te volja ;)
 

DeletedUser

Guest
Hajd da se svakog hvali.. :D al da milena tu izvojio hmm.. :hahaha:
ima neke hemije među vama frca neka ljubav tu :love: .. ti za njega prevaga svijeta on za tebe jedan od najboljih u RB :ludilo:

:pivo:

Cccc
 

bektaa

Member
Reaction score
0
Nmvz,ja mogu da nemam dobar odnos s nekim,ali kad je neko dobar igrac to se zna,i nema smisla govoriti da neko ne zna zbog toga sto ti se ne svidja itd,za svakog iz rb mogu reci zna li ili ne zna,ovak bekta nema blage,takodje na bloodhand ne znam ko igra,ali lose skroz,zokora ne zna,a medju top25 :D to ti ja kazem skrivanja iza plemena

Dobro momak dokle prozivas druge imo si priliku dobio si sto si trazio sad ces opet da dobijes rrr uso samo u top 25 sigurno sto ste mi vi dali sela da noblam sta hocu od vas pricas gluposti kao i uvijek ja da se skrivam nebi iso na granicu samo znas da se krijes po drugim racunima i pricas gluposti
 

DeletedUser

Guest
Hajd da se svakog hvali.. :D al da milena tu izvojio hmm.. :hahaha:
ima neke hemije među vama frca neka ljubav tu :love: .. ti za njega prevaga svijeta on za tebe jedan od najboljih u RB :ludilo:

:pivo:

Alo batice pa i sam znas kakav smo tandem Milen i ja :lool:
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Side 1:
Tribes: -RB-, =RB=
Side 2:
Tribes: -SPN-, =SPN=

Timeframe: Last 3 months

Total conquers:

Side 1: 779
Side 2: 428
Difference: 351

chart


Total conquers against opposite side:

Side 1: 47
Side 2: 13
Difference: 34

chart


Points value of total conquers:

Side 1: 3,981,581
Side 2: 2,088,686
Difference: 1,892,895

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 390,198
Side 2: 108,462
Difference: 281,736

chart
 
Status
Not open for further replies.
Top