[RAT] -SPN-,=SPN= vs 2+2=5,X+Y=Z

  • Thread starter Haris Velicanstveni
  • Start date
Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Ne znam ko je rekao mene bacit na rr a niej smijeo fejka poslat
i ko je folkonera molio da ga pozove pa kad je vidio ne ide otisao ui rb auuu

Pa nisam te fejkao jer se tad nije napadao RB,vec samo granica sa SPN
a ja falkonera uopste nisam molio,100ka je sređivao oko tih prelazaka,a i razlog zasto nisam htjeo u RB si bio ti,nisam htjeo igrati sa tobom u istom plemenu...
 

cuca ba

Well-Known Member
Reaction score
56
Pa nisam te fejkao jer se tad nije napadao RB,vec samo granica sa SPN
a ja falkonera uopste nisam molio,100ka je sređivao oko tih prelazaka,a i razlog zasto nisam htjeo u RB si bio ti,nisam htjeo igrati sa tobom u istom plemenu...

hahahha ma nebitan si mi momak de noblaj neprijatelje nemo jsvoje
a razlog zasto sma te otjerao na hr16 je zato sto si u mejsec dana usao jednom cisto da se zna ;)
a psovke ti nisam nikakve upucivao kao sto pricas to se svom nukiu obrati sto baca bombe ;)
 

Tarrasbulba1

Member
Reaction score
0
Sta je ovo i pjana pobjego u RB ? hahah pa ljudi zar vam nije bolje casno pasti ko ja , vec mjenjate se ko vremenska prognoza,..
sad ce pire,haris i neko da se javi,da vam unaprijed posaljem pusu i da kazem kad mi se priblizite s porazenim onda se javite :**
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Sta je ovo i pjana pobjego u RB ? hahah pa ljudi zar vam nije bolje casno pasti ko ja , vec mjenjate se ko vremenska prognoza,..
sad ce pire,haris i neko da se javi,da vam unaprijed posaljem pusu i da kazem kad mi se priblizite s porazenim onda se javite :**

Suti ti ne javljaj se, tebe ce soulstealer zadavit sto si mu pokrao zastavice sa acca, juce pisao sa njim covjek jebe grebe, kaze dadnes im ko covjek da se igraju oni te pokradu :D
 

RoyalSoldier

Well-Known Member
Reaction score
232
prljavo do kraja, zao mi je samo sto donius napusta plemena, dobar covek i dobar igrac.. :pivo:
 

DeletedUser

Guest
hahahha ma nebitan si mi momak de noblaj neprijatelje nemo jsvoje
a razlog zasto sma te otjerao na hr16 je zato sto si u mejsec dana usao jednom cisto da se zna ;)
a psovke ti nisam nikakve upucivao kao sto pricas to se svom nukiu obrati sto baca bombe ;)

imam sve slikano,treba da šaljem ovdje?
 
Last edited by a moderator:

ku*ata bakica

Member
Reaction score
1
Sta je ovo i pjana pobjego u RB ? hahah pa ljudi zar vam nije bolje casno pasti ko ja , vec mjenjate se ko vremenska prognoza,..
sad ce pire,haris i neko da se javi,da vam unaprijed posaljem pusu i da kazem kad mi se priblizite s porazenim onda se javite :**

A vi ste časno pali? Kao prvo spojen acc, kao drugo prešao si iz mm u spn, kao treće nisi časno pao, izgubio si 2-3 sela i napustili se račun, pokrali liku zastavice, kao četvrto dali ste sela spnu kad smo slali plemke deffali ste sela, i ti mi govoriš nešto o časti? .. Nemoj :)
 

Falkoner

Member
Reaction score
0
Najdrazi su mi ovakvi biseri:

http://prntscr.com/73ax72

kad smo im haos napravili u plemenu u prvih 5 dana rata covjek me je spopadao zasto necu da ga pozovem u pleme (inace znamo se sa prijasnjih svijetova) i molio me da ga pozovem.. Dokle vise, imate li obraza ljudi moji? Mater bi svoju izdali da svijet osvojite, ulizujete se bogu ocu da biste zastitu dobili, a onda glumite neko ludilo? aahahahaha, ludilo :)
 

DeletedUser

Guest
Najdrazi su mi ovakvi biseri:

http://prntscr.com/73ax72

kad smo im haos napravili u plemenu u prvih 5 dana rata covjek me je spopadao zasto necu da ga pozovem u pleme (inace znamo se sa prijasnjih svijetova) i molio me da ga pozovem.. Dokle vise, imate li obraza ljudi moji? Mater bi svoju izdali da svijet osvojite, ulizujete se bogu ocu da biste zastitu dobili, a onda glumite neko ludilo? aahahahaha, ludilo :)



hahaha posten se covjek javio kapa dole :zid:


 

Falkoner

Member
Reaction score
0
Hecarus 26.04. u 17:23 sati
pošto se bu pleme raspalo
nadam se da imaš mjesta za mene <33 :DD
Falkoner 26.04. u 17:36 sati
imao si ti svoju priliku :)
Hecarus 26.04. u 17:38 sati
to je bilo na početku nebreš usporedivat početak i sad
Falkoner 26.04. u 18:02 sati
mogu i te kako :)
Hecarus 26.04. u 19:34 sati
jbg druze na gresskama se uci
a ja mislim da i sam znaš da nebudeš ovaj svijet sam tam lako osvojil protiv rb-a i da ti je svaka pomoc dobrodošla jer u našem plemenju ima stvarno par dobrih igrača
Falkoner 26.04. u 20:10 sati
jebie, vidjecemo :)
Hecarus 26.04. u 20:20 sati
samo da te pitam kak ostale zoves a mene?
to samo zato jer sam napočetku rekel da zelim pokusat sa njima?


Da ne kopiram vise razgovor, nemam sta da lazem spopadao je bar jos 2-3 dana da ga pozovem, a evo njegovo odgovora na onu moju poruku u prethodnom komentaru:

Hecarus danas u 17:41 sati
ahahahahahahahahahahahahhahah ni sam ja izdajnik nisam ja nikog izdal nebi k vama prešel ni da me molioš na koljenima jer ste preslabi
pa sam ti ja rekel da vas bu rb potral a ti cveliš mi smo najjači


Samo imam za reci, jadan si hecaruse jadan.. idi covjece curu nadji, dok jos mozes hahaha :)
 

Falkoner

Member
Reaction score
0
hahaha posten se covjek javio kapa dole :zid:



Eto kad vec prozivas reci mi molim te koga sam ja to izdao i koga sam ovoliko nesto molio, kome sam se ulizivao radi zastite i radi osvajanja svijeta? Da sam muljao muljao sam sto je lose proslo, jer ne znam da muljam i nikada nisam nit volim da muljam :)

zato gli*ane jedan cuti, bolje bi ti bilo da malo izadjes iz kuce i uzivas u zivotu, jesi cuo?
 

DeletedUser

Guest
Eto kad vec prozivas reci mi molim te koga sam ja to izdao i koga sam ovoliko nesto molio, kome sam se ulizivao radi zastite i radi osvajanja svijeta? Da sam muljao muljao sam sto je lose proslo, jer ne znam da muljam i nikada nisam nit volim da muljam :)

zato gli*ane jedan cuti, bolje bi ti bilo da malo izadjes iz kuce i uzivas u zivotu, jesi cuo?

Ma muljatori tako prodju kao sto si ti prosao :p




A sine ja sam skroz opusten a vidim ti nisi iskuliraj malo :lool:



A da se vredjamo to nije moj nivo "pametnjakovicu" :eek:k:
 

DeletedUser

Guest
Eto kad vec prozivas reci mi molim te koga sam ja to izdao i koga sam ovoliko nesto molio, kome sam se ulizivao radi zastite i radi osvajanja svijeta? Da sam muljao muljao sam sto je lose proslo, jer ne znam da muljam i nikada nisam nit volim da muljam :)

zato gli*ane jedan cuti, bolje bi ti bilo da malo izadjes iz kuce i uzivas u zivotu, jesi cuo?

Hahahah pazi izadji malo iz kuce :zid:

Pa batice ovaj acc nije toliko aktivan,dovoljno je da budemo tu pola sata i da vas samaramo po usima :predaja:
 

Tarrasbulba1

Member
Reaction score
0
A vi ste časno pali? Kao prvo spojen acc, kao drugo prešao si iz mm u spn, kao treće nisi časno pao, izgubio si 2-3 sela i napustili se račun, pokrali liku zastavice, kao četvrto dali ste sela spnu kad smo slali plemke deffali ste sela, i ti mi govoriš nešto o časti? .. Nemoj :)

Presao sam iz mm u spn jer su 100ka i miki trebali da napuste-rjeseno
Nisam napustio racun kad su pala 2 , 3 sela - rjeseno
nisam pokrao liku zastavice,nego dva levata sa racuna almiir12,znam ja i soulstealer ugl. - rjeseno
nisam defao sela,nego su ovi levati sto su pokrali zastavice namjerno ostavili vojsku - rjeseno
Znaci istina da sam napustio prije 8-10 dana racun,i posle toga se sve zabrkalo,ali nema veze opet nisam ispao go*no ko ti,opet 100ku i mikija razumijem,iz matematicara su isli,odlucili su se za RB,ali tebe ne razumijem,ne razumijem one koji samo svoju gu*icu da spase..
a isto tako ne razumijem opcenito svijet,3/4 karte u jedno pleme,i hajmo osvojit :D
uglavnom ja sam zadovoljan,izdominirano
 

faree

Active Member
Reaction score
55
Nista ljudi moji hajmo gasiti acc-eve tarasbuljbica je izdominirao ovaj svijet

Ova dva bolida sto pricaju (Milen i Peca) mogu potvrditi, kad god pogledam oni crveni :eek:ok:
 

DeletedUser

Guest
Nista ljudi moji hajmo gasiti acc-eve tarasbuljbica je izdominirao ovaj svijet

Ova dva bolida sto pricaju (Milen i Peca) mogu potvrditi, kad god pogledam oni crveni :eek:ok:

Jbg mora da izadjemo malo iz kuce :pivo:
 

Tarrasbulba1

Member
Reaction score
0
Nista ljudi moji hajmo gasiti acc-eve tarasbuljbica je izdominirao ovaj svijet

Ova dva bolida sto pricaju (Milen i Peca) mogu potvrditi, kad god pogledam oni crveni :eek:ok:

Inception,tebe ajd sto cu sa porazenim prestic na 21.ci,nego i s bodovima,a imas reci nesto na svaku,i ti i tvoj smayke :D
 
Status
Not open for further replies.
Top