Rbk

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
alaj me to kopiranje nikova nervira htjeo sam se prijaviti kao CHAINER ali neko vec koristi i sada nemogu et ....Napravi nik bg te sta imas kopirati:hmm:
 

DeletedUser

Guest
to nikako da skontam nisu valjda jadni da nik neznaju smislit :hmm:
 

DeletedUser

Guest
Inace Tesa je to komentarisao jednom frazom: "Govna mala..." :D
 

sultan i

Member
Reaction score
0
Odgovor

PA DECKI AKO SE MENI TAKO PREDSTAVIO ONDA GA JA VAMO TAKO PREDSTAVLJAM.
JA SAMO ZA SEBE MOGU RECI 100% I JOS 3 ILI 4 CLANA KOJI DOLAZE SA BA SERVERA KO NEVIJERUJE NEKA ODE NA SV 5 BA SERVER I NEKA PROVIJERI.
EVO VAM NIK Barbari : Campo24, Sencho20, Crni andeo...
znaci nema kod nas ni zeusa a ni krigera sto mi je jako zao.

de ba aj da igramo pa da vidimo ko je ko na terenu a ne na forumu
ja se nekrijem iza proslosti barbara csds-a aidsa itd...
samo opusteno pa ko koga prevari
 

DeletedUser

Guest
Jooooooo objavili dečki rat našoj Družbi Pere Kvržice :predaja:

Vrhunski.....malo smo više među vama :hmm: Ne.....nego je vas previše oko nas :hmm:


Pleme Royal Black Knights je objavilo rat plemenu Družba Pere Kvržice!

Naziv rata: MALO STE VISE MEDJU NAMA

Objašnjenje:

Nevolimo crvene komsije
 

DeletedUser

Guest
Hehehehe :andjeo:

Ja se toliko bojim da ću napravit restart :predaja:
 

DeletedUser

Guest
Jooooooo objavili dečki rat našoj Družbi Pere Kvržice :predaja:

Vrhunski.....malo smo više među vama :hmm: Ne.....nego je vas previše oko nas :hmm:


Pleme Royal Black Knights je objavilo rat plemenu Družba Pere Kvržice!

Naziv rata: MALO STE VISE MEDJU NAMA

Objašnjenje:

Nevolimo crvene komsije

Cim smo zaratili sa NR raspustili ste pleme
I ovako ce opet da bude s ovim plemenom.
 

DeletedUser

Guest
Cim smo zaratili sa NR raspustili ste pleme
I ovako ce opet da bude s ovim plemenom.

hahahah, tko je zaratio sa -NR-, ja dok sam tamo bio sam prekinuo savezništvo s vama i prebacio na NAP, nikakav rat nije bio :hmm:

Mi smo imali rat jedino sa ELDARI, a sad nemoj ti govoriti da smo se mi raspali radi vas, jer je to najveća glupost koju sam čuo.

I bez brige da ćemo se mi raspat, ne poznate pola ove moje ekipe, mi smo krenuli u ovom timu al smo prešli u one jahače jer nas bilo malo al smo vidjeli da smo se sjebali i ja sam malo popizdio radi nekih stvari pa sam otišao. Zato se pleme raspalo.

Sad smo se vratili u početni tim, tako da ne moraš brinut o našem raspadu :eek:k:

I samo mi nemojte davat povode da tu sad svašta napišem o hr serverima. Kvaliteta je na vrhuncu.....pa tko je ljudi moji vidio na jednom K imati dva saveznika od 50 članova :hahaha: Tako se ljudi moji ne igra. =RBK=, -WT-, ZH nam objave rat u roku 5 minuta xD Hahahahah....prestrašno.


Sretno vam ljudi.....možda ste brojčano jači, ali igrački nikako ;)
 

DeletedUser

Guest
Polako,brojcano jesmo a i igracki jesmo(uvjerit ces se) za par dana.
 

*TeZeY*

Member
Reaction score
0
Ma pusti ih Gyorke,diplomacija im sve govori koliko su oni "jači" i "bolji od nas" :hmm:
Kontinent ima vjerovatno oko 250/300 Igrača znači skroz malo,a ovi spoje Savez/NAP odma sa cijelim kontinentom :predaja:


130v16

Code:
možda ste brojčano jači, ali igrački nikako ;)
 

DeletedUser

Guest
Polako,brojcano jesmo a i igracki jesmo(uvjerit ces se) za par dana.

Hahaha.....igrački nikako ne možete biti jači. Vaša igra sama govori kako razmišljate. Tako i igrate. Pa nemoš mi brate imat 20 savezništva i NAP-ova :hahaha::hahaha:

A još mi ljepšte za vidjet kako su pokupili one njubare što sam ja izbacivao iz plemena :hahaha:
 
Last edited by a moderator:

sultan i

Member
Reaction score
0
Hahaha.....igrački nikako ne možete biti jači. Vaša igra sama govori kako razmišljate. Tako i igrate. Pa nemoš mi brate imat 20 savezništva i NAP-ova :hahaha::hahaha:

A još mi ljepšte za vidjet kako su pokupili one njubare što sam ja izbacivao iz plemena :hahaha:

igraj i uzivaj imas jos nekoliko dana a to cemo ti i dokazati
 

DeletedUser

Guest
igraj i uzivaj imas jos nekoliko dana a to cemo ti i dokazati

To je dobro znat :hmm: Imam znači vremena još....hvala što mi bar ostavljate nešta da uživam u igri još :andjeo:

U sad sam se još više uplašio.....to mi kaže igrač koji nobla barbarsko selo od 400 bodova na hr 4.....hahahahahahahahahah

=RBK2= (446|406) K44 457 Barbarian Sultan I [RBKE@] 2011-03-21 12:16:02
 

DeletedUser

Guest
:zid:
cemu ratovi nije ni pocelo i mom plemenu objavili a pocistio sam 2 3 iz njihovog plemena samo...
gyorke :pivo: sretno
 

sultan i

Member
Reaction score
0
To je dobro znat :hmm: Imam znači vremena još....hvala što mi bar ostavljate nešta da uživam u igri još :andjeo:

U sad sam se još više uplašio.....to mi kaže igrač koji nobla barbarsko selo od 400 bodova na hr 4.....hahahahahahahahahah

=RBK2= (446|406) K44 457 Barbarian Sultan I [RBKE@] 2011-03-21 12:16:02

a pa moras kad dodes kasno na server pogledaj malo na drugim serverima ako znas ko sam
o da da dodam i ovo svaka cast za svijet 3 al si bio u jakoj ekipi a dugo si lutao dok si usao u tu ekipu
ostalo nije vrijedno pomena
 
Last edited:

sultan i

Member
Reaction score
0
To je dobro znat :hmm: Imam znači vremena još....hvala što mi bar ostavljate nešta da uživam u igri još :andjeo:

U sad sam se još više uplašio.....to mi kaže igrač koji nobla barbarsko selo od 400 bodova na hr 4.....hahahahahahahahahah

=RBK2= (446|406) K44 457 Barbarian Sultan I [RBKE@] 2011-03-21 12:16:02

da drug svakako imas pozdrav od zeusa i ekipe sa ba servera ako znas ko su oni
tamo sam zapustio svijet zato sto je oko mene sve cisto
 
Status
Not open for further replies.
Top