Rbk

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
pola kontinenta nama objavilo rat a niko od njih nenapada kako se ta plemena trebaju predstaviti.
cast izuzetku samo jedno pleme smije da nas napada a ovo ostalo nista.
znaju oni koji su

Evo kad ti nećeš budem vas ja pohvalio :andjeo:

pleme =RBK= je jedino pleme na sv5 koje ima max.. broj članova 50 aww kak je to slatko :love:


i naravno akademiju, šta je to pleme bez akademije mislim onak :zid:
 

sultan i

Member
Reaction score
0
Evo kad ti nećeš budem vas ja pohvalio :andjeo:

pleme =RBK= je jedino pleme na sv5 koje ima max.. broj članova 50 aww kak je to slatko :love:


i naravno akademiju, šta je to pleme bez akademije mislim onak :zid:

o da svakako imamo akademiju a da uopste neznamo za nju
 

DeletedUser

Guest
o da svakako imamo akademiju a da uopste neznamo za nju

Ohooo evo još jedna akademija loool 2 akademije

Pleme Royal White Knights je objavilo rat plemenu Družba Pere Kvržice!

Naziv rata: Ima Da Vas Nema

Objašnjenje:
grrr


» Prikaži statistike rata

a na profilu im piše

Ovo Je Akedemija Plemena =RBK=

...
 

DeletedUser

Guest
jbgkad je smanjen max br clanova u plemenu na 50 pa sad ljudi moraju otvorit 2 glavna plemena i 2 akademije:eek:k::eek:k:
 

DeletedUser

Guest
l000l :lool:


Sad kad gledam diplomaciju (Neprijatelje) podsjeća me na Travina ono na one saveze DM , *DM*, -DM- ˇ~DM~ ITD...


Neprijatelji

=RBK=
RBK
=RWK=



p.s ima ih još al ovo su samo RBK i njihove akademije :hmm:
 

DeletedUser

Guest
hahahahhahaahaah:kokice:
nice a sta da ti kazem
nego da citiram jednog druga:
"neprijatelj nas je okruzio........
..........sto je super, sad se mozemo sirit u svim smjerovima!"
:festa::festa:
 

DeletedUser

Guest
hahahahhahaahaah:kokice:
nice a sta da ti kazem
nego da citiram jednog druga:
"neprijatelj nas je okruzio........
..........sto je super, sad se mozemo sirit u svim smjerovima!"
:festa::festa:

misliš "sad ih možemo gazit u svim smjerovima" ;)
 

DeletedUser

Guest
s vremenom većina igrača u tim mass plemenima shvati da je samo topovsko meso i opskrbljivač deffom za vodstvo i članove od povjerenja.

ne volim igrati u plemenu u kojem 90 posto ljudi ne vjerujem i ne znam mogu li računati na njih ili ne.
postoje samo kao brojka u korist bodovne ljestvice.
da ne spominjem neaktivnost.

no svatko ima svoj način igre, neka vrijeme pokaže ;)

:lool:
 

DeletedUser

Guest
orangutan danas u 22:19 sati
jos jednom napadni igraca LittleOne i bit ce ti zao

liked danas u 22:20 sati
Idi popij lijekove vrijeme je.
Block

Lik bot,ratujemo s njima on pise poruke tipa:''Nemoj napadati''
Smijesno stvarno :hmm:
 

DeletedUser

Guest
Njima nema pomoci :D
Od 50 max clanova plemena oni sve pozvali :(


xxx 11.04. u 10:42 sati
Drug mogu u pleme.
Igram ovo 4 godine(w30,w35).

losmi95 11.04. u 11:13 sati
malo ojacaj i posalji mi stanje vojske

xxx 11.04. u 17:18 sati
150 koplji
250 sjekirasa
50 maca

losmi95 11.04. u 20:00 sati
jos se razvi

xxx 11.04. u 20:07 sati
Pa ako udjem u pleme lakse cu se razviti.
Ionako sam od jucer nabio 100 poena skoro.
Od jucer ja igram.

losmi95 11.04. u 21:57 sati
druze sory ima tacno 50 clanova nemoze vise

Hahaha
 

DeletedUser

Guest
A gle tek ove budale ccc
Rusty Ryan 10.04. u 12:00 sati
Vidim da si brzo otišao pa da ti ispričam jednu priču o mome susjedu.

Imao ti moj susjed kokošinjac a u kokošinjcu 50 koka. Te koke su marljivo svaki dan davale jaja osim jedne koke. Ta koka kad bi išla snijeti jaje umjesto toga ona bi obavila veliku nuždu. Dakle, susjed je samo za njom morao kupiti izmet a nije snesla nijedno jaje.
Štoviše, kako mi reče susjed, ta kokoš je imala introspekcijske kontrasdiktorne koristoljubne a u večini slučajeva lažljivo lijene osobine (ako ih opisujemo po ljudskim osobinama).
Nadalje, kaže susjed da je bila najružnija u kokošinjcu, toliko ružna da je nitko nije gledao a da se pijetao bacio pod auto jer nije mogao podnijeti tu ružnoću.
I što susjed poduzme? Ode moj susjed po alat da se riješi ružne usrane kokoši. Kad dođe on u kokošinjac gdje je bilo 50 koka primjeti da ima 49 koka i jedan golub, koji je sjedio u gnijezdu kako bi snijeo jaje a u biti se opet zasrao.

Kaže susjed da nije moga vjerovati, ali taj golub je jako sličio kokoši. I odvede on toga goluba veterinaru. Veterinar ga uputnicom /online/ pošalje psihijatru. Psihijatar utvrdi golubu poremećaj osobnosti ali ga pošalje na radnu terapiju kako bi pronašao sebe-goluba u sebi.
Radna terapija je djelomično uspjela, golub se trenutno kod drugoga susjeda u svinjcu sa 49 svinja gdje više ne glumi već se osjeća svinjom.
A sad ono najbitnije: Kako je terapija djelomično uspjela?
SAD GOLUB MOŽE SRATI DO MILE VOLJE I BITI USRAN.


Eto, tražio si da ti to ispričam.

LP
 

*TeZeY*

Member
Reaction score
0
A gle tek ove budale ccc
Rusty Ryan 10.04. u 12:00 sati
Vidim da si brzo otišao pa da ti ispričam jednu priču o mome susjedu.

Imao ti moj susjed kokošinjac a u kokošinjcu 50 koka. Te koke su marljivo svaki dan davale jaja osim jedne koke. Ta koka kad bi išla snijeti jaje umjesto toga ona bi obavila veliku nuždu. Dakle, susjed je samo za njom morao kupiti izmet a nije snesla nijedno jaje.
Štoviše, kako mi reče susjed, ta kokoš je imala introspekcijske kontrasdiktorne koristoljubne a u večini slučajeva lažljivo lijene osobine (ako ih opisujemo po ljudskim osobinama).
Nadalje, kaže susjed da je bila najružnija u kokošinjcu, toliko ružna da je nitko nije gledao a da se pijetao bacio pod auto jer nije mogao podnijeti tu ružnoću.
I što susjed poduzme? Ode moj susjed po alat da se riješi ružne usrane kokoši. Kad dođe on u kokošinjac gdje je bilo 50 koka primjeti da ima 49 koka i jedan golub, koji je sjedio u gnijezdu kako bi snijeo jaje a u biti se opet zasrao.

Kaže susjed da nije moga vjerovati, ali taj golub je jako sličio kokoši. I odvede on toga goluba veterinaru. Veterinar ga uputnicom /online/ pošalje psihijatru. Psihijatar utvrdi golubu poremećaj osobnosti ali ga pošalje na radnu terapiju kako bi pronašao sebe-goluba u sebi.
Radna terapija je djelomično uspjela, golub se trenutno kod drugoga susjeda u svinjcu sa 49 svinja gdje više ne glumi već se osjeća svinjom.
A sad ono najbitnije: Kako je terapija djelomično uspjela?
SAD GOLUB MOŽE SRATI DO MILE VOLJE I BITI USRAN.


Eto, tražio si da ti to ispričam.

LP

Car :festa:
 

DeletedUser

Guest
Ovaj i sere i usran je cijelo vrijeme kao sto prica kaze :festa:
 

DeletedUser

Guest
A gle tek ove budale ccc
Rusty Ryan 10.04. u 12:00 sati
Vidim da si brzo otišao pa da ti ispričam jednu priču o mome susjedu.

Imao ti moj susjed kokošinjac a u kokošinjcu 50 koka. Te koke su marljivo svaki dan davale jaja osim jedne koke. Ta koka kad bi išla snijeti jaje umjesto toga ona bi obavila veliku nuždu. Dakle, susjed je samo za njom morao kupiti izmet a nije snesla nijedno jaje.
Štoviše, kako mi reče susjed, ta kokoš je imala introspekcijske kontrasdiktorne koristoljubne a u večini slučajeva lažljivo lijene osobine (ako ih opisujemo po ljudskim osobinama).
Nadalje, kaže susjed da je bila najružnija u kokošinjcu, toliko ružna da je nitko nije gledao a da se pijetao bacio pod auto jer nije mogao podnijeti tu ružnoću.
I što susjed poduzme? Ode moj susjed po alat da se riješi ružne usrane kokoši. Kad dođe on u kokošinjac gdje je bilo 50 koka primjeti da ima 49 koka i jedan golub, koji je sjedio u gnijezdu kako bi snijeo jaje a u biti se opet zasrao.

Kaže susjed da nije moga vjerovati, ali taj golub je jako sličio kokoši. I odvede on toga goluba veterinaru. Veterinar ga uputnicom /online/ pošalje psihijatru. Psihijatar utvrdi golubu poremećaj osobnosti ali ga pošalje na radnu terapiju kako bi pronašao sebe-goluba u sebi.
Radna terapija je djelomično uspjela, golub se trenutno kod drugoga susjeda u svinjcu sa 49 svinja gdje više ne glumi već se osjeća svinjom.
A sad ono najbitnije: Kako je terapija djelomično uspjela?
SAD GOLUB MOŽE SRATI DO MILE VOLJE I BITI USRAN.


Eto, tražio si da ti to ispričam.

LP


Ja i ti znamo zašto ti je to napisao prema tome pssssst..

nemaš pravo da nekoga nazivaš "budalom" :zid:
 
Status
Not open for further replies.
Top