Rbk

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
pa da naravno liked bas puno prica i hoce opet u pleme e tako je lijepo nasijeo.
od danas on ce da ima nase posijete. a sto se tice nasih odnosa volio bi kada bi se vas vodja javio meni

zasto da ti se javi :ludilo:

javi mi se ako ti nesto treba

ja ne vidim nikakvu potrebu da ti se javim

i da nije mi liked nista napisao sto se tog tice
 

DeletedUser

Guest
niko vas nedira.
bar iz mog plemena.
samo sam trazio spiuna i to je liked
ima dobrog druga hemingweya koji kuje zavijere zato sto mu se pleme raspalo zbog mog plemena.
a lik hemingwey poceo naredjivati svima u svom plemenu aj to ok al nema potrebe da naredjuje i mom plemenu.
i pobijeze vama nisu izdrzali ni 2 dana.
respekt vama.
a sto se tice rata sa alkosima to je nemoguce zaobici kad tad ce se desiti al mislim da je prerano za to.
jer ovi na mom kontinentu lesinari od plemena jedva cekaju da vide nas pad pa da se okite tudjim perijem.


HAHAHAHAHAHAH!! :festa: :festa:
"Moje" pleme se raspalo zbog vas?Ne,to sigurno nije,nego zbog neaktivnosti..I zasto bih ja nastavio igrati sa neaktivcima?A znao sam da cete nam objaviti rat,previse si bio ofiran sa odugolacenjem napada na ELDARE sa kojim imate savez.. :eek:ok:
I liked nije bio spijun,ako je dobar sa mnom ne znaci da je bio spijun,kod vas ja imam jos nekoliko spijuna nista nebrini.. :love:
 

sultan i

Member
Reaction score
0
ooooo

HAHAHAHAHAHAH!! :festa: :festa:
"Moje" pleme se raspalo zbog vas?Ne,to sigurno nije,nego zbog neaktivnosti..I zasto bih ja nastavio igrati sa neaktivcima?A znao sam da cete nam objaviti rat,previse si bio ofiran sa odugolacenjem napada na ELDARE sa kojim imate savez.. :eek:ok:
I liked nije bio spijun,ako je dobar sa mnom ne znaci da je bio spijun,kod vas ja imam jos nekoliko spijuna nista nebrini.. :love:


pa gdije si covijece. sve si upravu zasto ti onda taj spiun nije fino objasnio zasto su alkosi crveni neka ti proslijedi ispravnu poruku koju sam napisao. znam da ti je krivo sta se desilo i znam da bi najvise volio da dodje do tog rata sad si u puno boljem plemenu nego sto si bio.
opusteno drug
 

DeletedUser

Guest
Sultan,kakve ono kruzne saljes..Ptice i neke gavrane spominjes..?
 

DeletedUser

Guest
Hmm,ko je rekao da nama neko prenosi ? Pa mi smo vam u vodstvu tvog plemena..Alkosa svugdje ima..To zapamti..:andjeo:
 

sultan i

Member
Reaction score
0
eto malo

Side 1:
Tribes: =RBK=
Side 2:
Tribes: ELDARI

Timeframe: Forever

Total conquers:

Side 1: 94
Side 2: 24
Difference: 70

chart


Total conquers against opposite side:

Side 1: 12
Side 2: 2
Difference: 10

chart


Points value of total conquers:

Side 1: 192,306
Side 2: 49,304
Difference: 143,002

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 29,184
Side 2: 5,200
Difference: 23,984

chart
 
Status
Not open for further replies.
Top