Rbk

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Mislis accu na sittu sto je bio a lik se ne vraca da ga prekine par dana :hahaha:
Cuj na dva acca da igram hahaha

I jesi vidio sve što te zanimalo?

Mogao si pitati ja bi ti sve rekao ništa nije tajna :)
 

DeletedUser

Guest
E golube, golube

Imao ti moj susjed kokošinjac a u kokošinjcu 50 koka. Te koke su marljivo svaki dan davale jaja osim jedne koke. Ta koka kad bi išla snijeti jaje umjesto toga ona bi obavila veliku nuždu. Dakle, susjed je samo za njom morao kupiti izmet a nije snesla nijedno jaje.
Štoviše, kako mi reče susjed, ta kokoš je imala introspekcijske kontrasdiktorne koristoljubne a u večini slučajeva lažljivo lijene osobine (ako ih opisujemo po ljudskim osobinama).
Nadalje, kaže susjed da je bila najružnija u kokošinjcu, toliko ružna da je nitko nije gledao a da se pijetao bacio pod auto jer nije mogao podnijeti tu ružnoću.
I što susjed poduzme? Ode moj susjed po alat da se riješi ružne usrane kokoši. Kad dođe on u kokošinjac gdje je bilo 50 koka primjeti da ima 49 koka i jedan golub, koji je sjedio u gnijezdu kako bi snijeo jaje a u biti se opet zasrao.

Kaže susjed da nije moga vjerovati, ali taj golub je jako sličio kokoši. I odvede on toga goluba veterinaru. Veterinar ga uputnicom /online/ pošalje psihijatru. Psihijatar utvrdi golubu poremećaj osobnosti ali ga pošalje na radnu terapiju kako bi pronašao sebe-goluba u sebi.
Radna terapija je djelomično uspjela, golub se trenutno kod drugoga susjeda u svinjcu sa 49 svinja gdje više ne glumi već se osjeća svinjom.
A sad ono najbitnije: Kako je terapija djelomično uspjela?
SAD GOLUB MOŽE SRATI DO MILE VOLJE I BITI USRAN.


Samo ti seri al bez mene.
 

DeletedUser

Guest
Imao ti moj susjed kokošinjac a u kokošinjcu 50 koka. Te koke su marljivo svaki dan davale jaja osim jedne koke. Ta koka kad bi išla snijeti jaje umjesto toga ona bi obavila veliku nuždu. Dakle, susjed je samo za njom morao kupiti izmet a nije snesla nijedno jaje.
Štoviše, kako mi reče susjed, ta kokoš je imala introspekcijske kontrasdiktorne koristoljubne a u večini slučajeva lažljivo lijene osobine (ako ih opisujemo po ljudskim osobinama).
Nadalje, kaže susjed da je bila najružnija u kokošinjcu, toliko ružna da je nitko nije gledao a da se pijetao bacio pod auto jer nije mogao podnijeti tu ružnoću.
I što susjed poduzme? Ode moj susjed po alat da se riješi ružne usrane kokoši. Kad dođe on u kokošinjac gdje je bilo 50 koka primjeti da ima 49 koka i jedan golub, koji je sjedio u gnijezdu kako bi snijeo jaje a u biti se opet zasrao.

Kaže susjed da nije moga vjerovati, ali taj golub je jako sličio kokoši. I odvede on toga goluba veterinaru. Veterinar ga uputnicom /online/ pošalje psihijatru. Psihijatar utvrdi golubu poremećaj osobnosti ali ga pošalje na radnu terapiju kako bi pronašao sebe-goluba u sebi.
Radna terapija je djelomično uspjela, golub se trenutno kod drugoga susjeda u svinjcu sa 49 svinja gdje više ne glumi već se osjeća svinjom.
A sad ono najbitnije: Kako je terapija djelomično uspjela?
SAD GOLUB MOŽE SRATI DO MILE VOLJE I BITI USRAN.


Samo ti seri al bez mene.

Smisli onda svoju priču. Ova je namjenjena tebi. :hmm:
 

Tose23

Member
Reaction score
0
koji likovi em su n00bovi em se kur*e
posjećate me na hhhmmm
<--click me:hahaha::hahaha:
tako cete zavrit:andjeo:
 

DeletedUser

Guest
sta rbk hoce rat sa nama pijanim i mamornim

a joj ja lepo kazem nemojte nas dirat mi smo miroljubivi dok nas ne dirate al ajd na vama je dal ce te prije otic na drugi svet ili kasnije
 

sultan i

Member
Reaction score
0
hahah

Izgleda da im se zuri..:glazba:

niko vas nedira.
bar iz mog plemena.
samo sam trazio spiuna i to je liked
ima dobrog druga hemingweya koji kuje zavijere zato sto mu se pleme raspalo zbog mog plemena.
a lik hemingwey poceo naredjivati svima u svom plemenu aj to ok al nema potrebe da naredjuje i mom plemenu.
i pobijeze vama nisu izdrzali ni 2 dana.
respekt vama.
a sto se tice rata sa alkosima to je nemoguce zaobici kad tad ce se desiti al mislim da je prerano za to.
jer ovi na mom kontinentu lesinari od plemena jedva cekaju da vide nas pad pa da se okite tudjim perijem.
 

DeletedUser

Guest
niko vas nedira.
bar iz mog plemena.
samo sam trazio spiuna i to je liked
ima dobrog druga hemingweya koji kuje zavijere zato sto mu se pleme raspalo zbog mog plemena.
a lik hemingwey poceo naredjivati svima u svom plemenu aj to ok al nema potrebe da naredjuje i mom plemenu.
i pobijeze vama nisu izdrzali ni 2 dana.
respekt vama.
a sto se tice rata sa alkosima to je nemoguce zaobici kad tad ce se desiti al mislim da je prerano za to.
jer ovi na mom kontinentu lesinari od plemena jedva cekaju da vide nas pad pa da se okite tudjim perijem.

xxxx 19.04. u 20:58 sati
Prijatelj iz RBK. Osvojit ce vaseg igraca koji je sam na kontinentu kod RBK.

Shta ima 19.04. u 20:56 sati
ko ti je to rekao

xxxx 19.04. u 20:56 sati
Pocet ce rat izmedu vas i RBK.

OK kako vi kazete ali opet vasi igraci se mnogo hvale :woot: e sad vasa politika je otprilike da nas iznenadite ali to svakako mozete pokusati :lool:
 

sultan i

Member
Reaction score
0
hahahah

OK kako vi kazete ali opet vasi igraci se mnogo hvale :woot: e sad vasa politika je otprilike da nas iznenadite ali to svakako mozete pokusati :lool:


pa da naravno liked bas puno prica i hoce opet u pleme e tako je lijepo nasijeo.
od danas on ce da ima nase posijete. a sto se tice nasih odnosa volio bi kada bi se vas vodja javio meni
 
Status
Not open for further replies.
Top