REBORN rofl

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
E ovako,predstavicu trenutno najjace pleme na serveru,bodovno :D
Prvo cemo poceti ovako,copy/paste njihovog opis plemena.

9dgbxfwzr14hlb4ipce0.jpg


Pa kaze vako;
"Diplomacija: nepotrebna."

4txkvd253lmk458yfyz.png


Pa mislim da su ljudi upravu,pa kad imaju 3 saveznika i dva napa, nista im vise ne treba. :festa:

Idemo dalje . . .

1. Znaš li slati ms vlak?
2. Znaš li razdvojiti ms vlak (snipe)?
3. Možeš li ponovo zauzeti osvojeno selo (re-cap)?
4. Znaš li napasti na osnovu vremena povratka (backtime)?
5. Znaš li tagirati dolazeće napade?
6. Znaš li koordinirati koristeći se attack plannerom?

I još ovo:

7. Koliko si aktivan/aktivna?
8. Čitaš li aktivno plemenski forum?
9. Koliko dugo igraš Tribal Wars / Plemena?


Mislim da je ovo nepotrebno,kad mass rec toliko pali da su morali akademiju napraviti :p lol

Sad forum,ma to je kaos ljudi moji,hahahahaha..Igraju kaladonta i broje :eek:ok:
A najzanimljivija tema mi je predstavljanje.



Nastavak u sljedecem postu :D
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Sutra nova epizoda.
Ko li ce sutra biti to sretno pleme?
To tad pozdrav od holidaya :*
 

Rocket Scientist

New Member
Reaction score
0
Čovječe, čime se ti baviš! Stvarno da ne povjeruje čovjek čega ima u ovoj hrvatskoj baruštini.

Dobra večer i hvala vam na vašoj zabrinutosti za nas. Pa, da vam kažem, vrlo smo punoljetni. Naravno, imamo i dječurlije, ali vremena ima i ostat će samo najbolji.

Naravno, ti si, rugatelju, odabrao samo ono s našeg (i tvojeg) foruma što ti služi da se ovdje naslađuješ. Nadam se da se dobro osjećaš sada i da si sav važan. Kad već ne možeš iz nekog dobrog razloga.

No, istina je sasvim drugačija od ovoga što ti ovdje selektivno objavljuješ. Dovoljno je pogledati roster Reborna da se u njemu već sada vidi oko 80% iskusnih igrača.
Kako je tek početak svijeta, vrlo smo zadovoljni.

Mali je ovo svijet, neminovnost je da se i oni koji tu ne pripadaju uvuku, kao naprimjer ti, pametnjakoviću, koji se ovdje izruguješ bez razloga.

Svi znaju da akademija služi da se smjeste članovi koji su na provjeri i da tamo odu oni koji nisu dovoljno dobri, a morala se otvoriti i zato jer je jednostavno bilo previše prijava.
Ljudi su prepoznali da se nešto dobro stvara. Primijetio/la si danas veliku seobu igrača. To će se nastaviti i dalje.

Kad bih ti rekao tko sve stoji u redu čekanja da dođe kod nas, ti bi odmah prestao igrati. Ali, ja želim da se ti zabavljaš. Pa uživaj. No, sam znaš kako na kraju završavaju špijuni.

Rocket Scientist
Reborn
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Čovječe, čime se ti baviš! Stvarno da ne povjeruje čovjek čega ima u ovoj hrvatskoj baruštini.

Dobra večer i hvala vam na vašoj zabrinutosti za nas. Pa, da vam kažem, vrlo smo punoljetni. Naravno, imamo i dječurlije, ali vremena ima i ostat će samo najbolji.

Naravno, ti si, rugatelju, odabrao samo ono s našeg (i tvojeg) foruma što ti služi da se ovdje naslađuješ. Nadam se da se dobro osjećaš sada i da si sav važan. Kad već ne možeš iz nekog dobrog razloga.

No, istina je sasvim drugačija od ovoga što ti ovdje selektivno objavljuješ. Dovoljno je pogledati roster Reborna da se u njemu već sada vidi oko 80% iskusnih igrača.
Kako je tek početak svijeta, vrlo smo zadovoljni.

Mali je ovo svijet, neminovnost je da se i oni koji tu ne pripadaju uvuku, kao naprimjer ti pametnjakoviću koji se ovdje izruguješ bez razloga.

Svi znaju da akademija služi da se smjeste članovi koji su na provjeri i da tamo odu oni koji nisu dovoljno dobri, a morala se otvoriti i zato jer je jednostavno bilo previše prijava.
Ljudi su prepoznali da se nešto dobro stvara. Primijetio/la si danas veliku seobu igrača. To će se nastaviti i dalje.

Kad bih ti rekao tko sve stoji u redu čekanja da dođe kod nas, ti bi odmah prestao igrati. Alio, ja želim da se ti zabavljaš. Pa uživaj. No, sam znaš kako na kraju završavaju špijuni.

Rocket Scientist
Reborn

volim i ja tebe kisssicc :love:
 

DeletedUser

Guest
Ima, jedan očito ima taman 18 :festa:

fbartoli je kod njih.. on je dobar igrač- ako je to onaj pravi sa prošlog sv

eto mene, cisto rekreativno da provjerim zastave na s9.. a sada da li ce se ozbiljno zaigrati, ovisi o tome, kolki ce otpor pruzati rsw na s8:pivo:

a sto se tice plemena, pa decki su podosta aktivni, a moje je misljenje, da aktivnost uvijek pobijedjuje neiskusnot..

a sada, sto ce biti, vrijeme ce pokazati:eek:ok:
 

DeletedUser

Guest
btw,fakat da imate krticu u plemenu pa imas vas 70 (facepalm)

Važno: Špijun iz Reborna na Javnom forumu

Rocket Scientist said:
Molim, svi se registrirati na javni forum i uključiti u raspravu i potragu za špijunom. Imamo špijuna. Otvoriti i pogledati temu REBORN rofl!

sretno u potrazi,no buraz,neces ga naci
 

Rocket Scientist

New Member
Reaction score
0
btw,fakat da imate krticu u plemenu pa imas vas 70 (facepalm)

Važno: Špijun iz Reborna na Javnom forumu



sretno u potrazi,no buraz,neces ga naci

Ne trebam ga ni naći. Nema plemena koje nema špijuna. Samo neka tebi bude zabavno i da se osjećaš važan. Vidim da te je ovo totalno uzbudilo :)
 

ghost007

Member
Reaction score
0
Ovi poljaci su ti savršena tema,,

Došlo ih je 60..

A 80% njih - su već postali farme.. A ostatak će za koji dan :andjeo:
 

DeletedUser

Guest
Ovi poljaci su ti savršena tema,,

Došlo ih je 60..

A 80% njih - su već postali farme.. A ostatak će za koji dan :andjeo:

ma nevalja forum,jeste da su mass rec,ali nemaju diplo,svi su na njih navalili,znas ono,ko dodje od stranaca odma svi na njega :eek:ok:
 

ghost007

Member
Reaction score
0
ma nevalja forum,jeste da su mass rec,ali nemaju diplo,svi su na njih navalili,znas ono,ko dodje od stranaca odma svi na njega :eek:ok:

Nemamo ni mi diplomacije..
Saveza nemamo uopče, Koji NAP bi se našao.. A sve ostalo neprijatelji :boks:

Tako je i najbolje..farmat sve od reda.. :andjeo:
 

DeletedUser

Guest
Udji opet u REBORN, bas je zanimljivo kod njih :predaja:

čupavi evo listam po rankingu imal kakvo zanimljivo pleme,dajte mi ljudi prijedloge,ali na pp,nemoj da do sutra sve izbace iz plemena :eek:k:

EDIT: ovo nije normalno malo se nasalim,a vi odma rl prijetnje i psovanje,prava ste djeca,samo nastavite..
 
Last edited by a moderator:

čupava kuglica

Active Member
Reaction score
8
čupavi evo listam po rankingu imal kakvo zanimljivo pleme,dajte mi ljudi prijedloge,ali na pp,nemoj da do sutra sve izbace iz plemena :eek:k:

EDIT: ovo nije normalno malo se nasalim,a vi odma rl prijetnje i psovanje,prava ste djeca,samo nastavite..

i ti samo nastavi, ko ih šiša :predaja:
 

DeletedUser

Guest
joooj, holiday, pa nisam to od tebe očekivao :p
nisi ni ti punoljetan :pivo:
 
Status
Not open for further replies.
Top