Royal + SJV protiv -PAT- + -RB- + -RB-PAT-

Status
Not open for further replies.

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
Opet kažem, znali ste da idemo na njega, sitali ste ga, saveznički poslovi, poslije, saveznika i sitera noblate, to su vaši specifični poslovi.
Stidite se !
 

Santa Fe

Member
Reaction score
0
zasto mi se brisu postovi?? gdje sam objasnio postupke njihovog vodje.. dakle sittao je kuacpalac ckmood-a u umjesto da predje u royal i deffaju ga... oni salju plemica sa dekkera (toliko je ostalo odanosti) i kupe grad... i onda ga deffaju... nije mi jasno zasto admini stite da i ostali saznaju sta se desilo??

....................
mozda si samo stavio post na krivoj temi pa si zaboravio gdje je..jao jao

mozda :)
 
Last edited:

blacknight

Member
Reaction score
0
zasto mi se brisu postovi?? gdje sam objasnio postupke njihovog vodje.. dakle sittao je kuacpalac ckmood-a u umjesto da predje u royal i deffaju ga... oni salju plemica sa dekkera (toliko je ostalo odanosti) i kupe grad... i onda ga deffaju... nije mi jasno zasto admini stite da i ostali saznaju sta se desilo??

nemoj se nabrijavati...samo malo izadi sa ove teme i pogledaj...nabite se na jednu temu i laprdate...kolko god debeli i siroki...
 

DeletedUser

Guest
Zasto bi neko pleme koje nam nikad i nisu bili saveznici ulazili u Royal po def?

Ako imate dokaze za iskoriscavanje sita prijavite ga a ne ovdje pljuvati na forumu.. moj savjet FE - oladi malo dobices srcku i ode ti nama prije restarta.. a to ne zelimo ni mi a valjda ni ti :)
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
xaxaxaxxa e kako je ovde zanimljivo citati komentare igraca koji ne znaju ko je kakvo pleme od ranije :D svi ste zbunjeni,stara izreka kaze dok se dovje svadjaju treci koristi :D
 

ADMIR BHF

New Member
Reaction score
0
Evo malo i od akademije

8a24828615c5da49233dcb9ae04364aa.jpg
 

g@l3b

Member
Reaction score
0
svaka čast Royalu.. stvarno imaju posebnu taktiku..

kad je njihov igrač pod napadima, umjesto pomoći.. samo ga lagano izbace bez razloga..
i na prenoblavanje..

I ako je to kao neko Ozbiljno pleme.. onda stvarno sramota za hr server opčenito..

samo je pitanje kakvi su to ljudi... ? :predaja:
 

g@l3b

Member
Reaction score
0
a to "njihov" ne znači puno.. jer oni svoje čak radije noblaju.. nego da pomognu sa deffom..
Samo svoje guze se čuva..
 

DeletedUser

Guest
Nema potrebe da saljemo def clanovima akademije ako ne idu vozici na njih a oni kukaju za defom. U tom slucaju od njih se trazi da proracunaju kad treba poslati BT da se ocisti off koji ide na njih a ako to ne mogu da se ostavi sit clanovima vodstva da oni to urade za njih. U slucaju da doticni clan odbije da ostavi sit bice izbacen zbog neposlusnosti i eventualno prenoblan.

Tako cemo da uradimo sa svim neposlusnim clanovima akademije, ionako su tu samo na probnom da vidimo ko je za glavno pleme a ko ce na noblanje.
 

g@l3b

Member
Reaction score
0
u prijevodu.. akademija vam ne znači ništa.. osim šta je do maximuma iskorištavate..

pa po nekoliko puta dnevno.. prebacujete.. igrače iz glavnog u akademiju.- da ga se puni deffom
a kad treba akademiji nešto.. onda umjesto pomoći.. lagano noblate..:hmm:
 

DeletedUser

Guest
008 Thermaltake (501|464) K45 3,517 SasaBudisa [SJV] Slippery Nipple [ROYAL]

Pao je još jedan multić,jao kakva se tu borba odigrava haha :)..mislim da se neji ispucao do zadnjeg vojnika...ili pogubio na kalletu of :) ?
 

SasaBudisa

Active Member
Reaction score
66
prvo ja nisam multic nego svoj covjek sa 2 ekstra dualla a ti lupetj negdje drugdje :D a nejiju sam selo poklonio u novogodisnjem duhu :)
 
Status
Not open for further replies.
Top