Royal + SJV protiv -PAT- + -RB- + -RB-PAT-

Status
Not open for further replies.

piplok

Active Member
Reaction score
0
ovo je tema ROYAL i SJV vs RB i PAT ako imate statistike drugih ratova kacite ih negdje drugdje a ne ovde
kad si napisao "RB - psi koji laju a ne ujedaju" trebao si navesti u ovom ratu ako mislis samo o njemu pricat, ovako si nas kompletne uzeo u usta, a ipak smo malo prevelik zalogaj za tebe :)

Imamo rat sa vama i vodimo u tom ratu polako ali sigurno jedan po jedan a ovdje od vas koji se javljate daleko ste od opsanosti pitajte kako je piretu i tranetu dali se dobro osjeca kallas.
njima je malo pozafrknuto. ali oni su vodje kod njih je plemenski deff

ahhahahahha pravi se javio, nalazi se na skroz drugoj strani svijeta, hahahahhaha, mislim da je ocito ko ovdje laje :D
btw. nisu oni sami u opasnosti :) e ako su ti pire i trane vodje, idi objesi se za muda, nemas ti pojma :D
 

Santa Fe

Member
Reaction score
0
Evo nesto od plemena koji laje ali ne ujeda... ili je neko nesto slicno spomenuo :)

pokusaj prenoblavanja... kljucna rijec "pokusaj" :)

Napadači: KuacPalac
Porijeklo: B-DNK6 (512|465) K45

Količina: 0 0 1029 0 0 0 0 0 0 0
Gubici: 0 0 1029 0 0 0 0 0 0 0

Branitelj: kalllass
Cilj: Omg is JetaOFC (511|462) K45
---------------------------------------------------------------------------
Napadači: Slippery Nipple
Porijeklo: 001 Castle Black (505|461) K45

Količina: 0 0 2500 0 1943 0 0 0 0 1
Gubici: 0 0 2500 0 1943 0 0 0 0 1

Branitelj: kalllass
Cilj: Omg is JetaOFC (511|462) K45
--------------------------------------------------------------------
Napadači: Slippery Nipple
Porijeklo: 001 Castle Black (505|461) K45

Količina: 0 0 47 0 0 0 0 0 0 1
Gubici: 0 0 47 0 0 0 0 0 0 1

jos nesto interesantno... evo malo diplomatije od royala da cijeli svijet zna skim imaju posla... bruka.. sramota... i jos jedna bruka :O

Saveznici
SJV
AlkoSi
NM
Pakt o nenapadanju (NAP)
NM@
SKYPE*
SKYPE@
Neprijatelji
-RB-
-PAT-
WANTED
XXX
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
sve gledam nasu diplomaciju i ovu sto si ti naveo,stvarno si fulao dosta toga,ako nemas provjerene spiune onda ni nemoj pisati svasta na forumu ;)
 

vitez zamlata

Member
Reaction score
0
Ma jel to kolega konacno pronasao spijuna u ROYAL plemenu? Hahahahaha svaka cast haha pogodi ga u bocu :(

PS, evo ga i rb:

Saveznici
-PAT-
XXX

Pakt o nenapadanju (NAP)

Neprijatelji
SHAKE
ROYAL
SJV
SKYPE*
SKYPE@
NM
NM@


Bravo mu*onje :p
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Ma jel to kolega konacno pronasao spijuna u ROYAL plemenu? Hahahahaha svaka cast haha pogodi ga u bocu :(

PS, evo ga i rb:

Saveznici
-PAT-
XXX

Pakt o nenapadanju (NAP)

Neprijatelji
SHAKE
ROYAL
SJV
SKYPE*
SKYPE@
NM
NM@


Bravo mu*onje :p
Mu*onja slabo ti spijun prenosi :p


Nego zanimljivo mi ovo:
Saveznici
SJV
AlkoSi
NM


Village Points Old Owner New Owner Date/Time
.... (491|481) K44 4,073 helenica [AlkoSi] Robilad [NM] 2012-12-27 - 19:44:39
helena (494|481) K44 3,299 JagodicaBobica [AlkoSi] JagodicaBobica [AlkoSi] 2012-12-27 - 19:36:51
helena (494|481) K44 3,299 Robilad [NM] JagodicaBobica [AlkoSi] 2012-12-27 - 19:36:49
helena (494|481) K44 3,299 helenica [AlkoSi] Robilad [NM] 2012-12-27 - 19:36:43
mexikanci (479|491) K44 2,634 kopirac Mrs.Mexico [AlkoSi] 2012-12-27 - 08:31:21
BMF skola!!!! (481|492) K44 5,075 kopirac [NM] Bilki [AlkoSi] 2012-12-26 - 21:28:25
blue lake (486|464) K44 4,383 rexxx [NM] shrek [AlkoSi] 2012-12-26 - 19:52:13

Zavadi pa vladaj :predaja:
 
Last edited by a moderator:

Santa Fe

Member
Reaction score
0
Ma jel to kolega konacno pronasao spijuna u ROYAL plemenu? Hahahahaha svaka cast haha pogodi ga u bocu

PS, evo ga i rb:

Saveznici
-PAT-
XXX

Pakt o nenapadanju (NAP)

Neprijatelji
SHAKE
ROYAL
SJV
SKYPE*
SKYPE@
NM
NM@


Bravo mu*onje :p

ma ni blizu :pivo:
 

DeletedUser

Guest
Mu*onja slabo ti spijun prenosi :p


Nego zanimljivo mi ovo:
Saveznici
SJV
AlkoSi
NM


Village Points Old Owner New Owner Date/Time
.... (491|481) K44 4,073 helenica [AlkoSi] Robilad [NM] 2012-12-27 - 19:44:39
helena (494|481) K44 3,299 JagodicaBobica [AlkoSi] JagodicaBobica [AlkoSi] 2012-12-27 - 19:36:51
helena (494|481) K44 3,299 Robilad [NM] JagodicaBobica [AlkoSi] 2012-12-27 - 19:36:49
helena (494|481) K44 3,299 helenica [AlkoSi] Robilad [NM] 2012-12-27 - 19:36:43
mexikanci (479|491) K44 2,634 kopirac Mrs.Mexico [AlkoSi] 2012-12-27 - 08:31:21
BMF skola!!!! (481|492) K44 5,075 kopirac [NM] Bilki [AlkoSi] 2012-12-26 - 21:28:25
blue lake (486|464) K44 4,383 rexxx [NM] shrek [AlkoSi] 2012-12-26 - 19:52:13

Zavadi pa vladaj :predaja:

nigdje veze kako mislis zavadi ne razumijem ti logiku ako je royal saveznik sa NM to znaci da i alkosi treba da budu saveznici sa NM ?
 

DeletedUser

Guest
neka se srame plemena koja imaju diplomatiju, to je ipak rezervisano eksluzivno samo za RB i PAT :D
 

DeletedUser

Guest
nigdje veze kako mislis zavadi ne razumijem ti logiku ako je royal saveznik sa NM to znaci da i alkosi treba da budu saveznici sa NM ?

Tebe su restartovali na dasadas pa si presao na neki multi racun u Royal? Pardon, "slobodni" racun. :D

Svako pravi diplomatiju kako zna i umije. I to se ne bunimo, svaka cast.
Ono sto smo mi htjeli istaci jeste da svi na ovom svijetu imaju debelo puno diplomatije,niko nije bez diplomatije, nijedno pleme.

Sljedeci put stavljam slike za diplomatiju da ova djeca ne lupaju svasta.
 

DeletedUser

Guest
jos nesto interesantno... evo malo diplomatije od royala da cijeli svijet zna skim imaju posla... bruka.. sramota... i jos jedna bruka :O

Saveznici
SJV
AlkoSi
NM
Pakt o nenapadanju (NAP)
NM@
SKYPE*
SKYPE@
Neprijatelji
-RB-
-PAT-
WANTED
XXX

Samo da te pitam koliko imaš godina ?
Mati te sigurno nije učila da lažeš,znači da je negdje nešto krenulo u pogrešnom smijeru,žao mi te,stvarno..
 

DeletedUser

Guest
Samo da te pitam koliko imaš godina ?
Mati te sigurno nije učila da lažeš,znači da je negdje nešto krenulo u pogrešnom smijeru,žao mi te,stvarno..

Nema potrebe za vrijedjanjem.
Covjek je postavio vasu diplomatiju, vi kazete da nije tacna, mi tvrdimo da jeste. Svako ima pravo na svoje misljenje, bilo pravo ili pogresno.

Ovakvo skakanje i vrijedjanje govori da nemate drugih argumenata i da vas je Fe uspio iznervirati svojim postom jer je itekako istinit.
 

DeletedUser

Guest
Zagonetka dana:
NM WANTED -PAT- Die. -RB-
Muuuu M-H ZoHari CROW KkMm
SJV AlkoSi XXX :FA: SHAKE
TnT M-H@ CROW-2 NM@ kill.

Od gore navedenih plemena potrebano je napraviti Royal-ovu diplomaciju,tj. svrstati odredjena plemena pod tri grupe:

Saveznici:
Pakt o nenapadanju (NAP):
Neprijatelji:


Sretnik koji prvi napise tacan odgovor ocekuje ga bogata nagrada,putovanje u Dubai za 2 osobe :D

ps.
molio bih POJEDINE clanove RB-a da ne pokusavaju odgonetnuti zagonetku jer je to malo previse za njih mozak :)
 

DeletedUser

Guest
Nema potrebe za vrijedjanjem.
Covjek je postavio vasu diplomatiju, vi kazete da nije tacna, mi tvrdimo da jeste. Svako ima pravo na svoje misljenje, bilo pravo ili pogresno.

Ovakvo skakanje i vrijedjanje govori da nemate drugih argumenata i da vas je Fe uspio iznervirati svojim postom jer je itekako istinit.

Čime ga ja vrijeđam ovim što sam rekao ?

a te argumente što spominješ znamo i ja i ti da su čiste gluposti
čitav smisao FE posta je to što je stavio WANTED u neprijatelje,pa nema ti baš ovdje previše djece,hvala bogu svi imamo mozak i znamo šta time pokušava da postigne
evo da ti ja još pojasnim,mi još nikakvog kontakta sa wantedom nismo imali to može disa i da potvrdi a vi ako gubite u ratu i hvatate se svakojakih metoda ne bi li nešto postigli samo vas još više ukopava i jača žar da vas što prije restartujemo.

I da naravno,sada će doći neko i napisat imate sreće što nismo blizu dok su njihove glavonje tik kraj naših gradova i još ništa nisu postigli što se za nas nemože reći.

Ajde idemo sada i naravno gey,krezuba,pipi opovrgnut ovo što sam ja napisao nekakvim budalašćinama :)

pozdrav
 

DeletedUser

Guest
Da je u pitanju vrijedjanje davno bi vi prijavili doticni post koji bi bio obrisan... Ali eto neki moraju malo praviti dramu ovdje, od smijesnih navoda "bruka" i "sramota" zbog necije navodne diplomatije do navoda da "vrijedjamo" zato sto nam je zao doticnih osoba.

Inace opste je poznato, oni koji nemaju argumente o temi o kojoj se pise, obicno se vade na gramaticke greske ili statistike onih koji pisu ovdje.. Skretanje sa tebe i bacanje prasine u oci umjesto da kao ljudi priznate da lupate po forumu bez i jednog jedinog dokaza
 
Reaction score
0
Zagonetka dana:
NM WANTED -PAT- Die. -RB-
Muuuu M-H ZoHari CROW KkMm
SJV AlkoSi XXX :FA: SHAKE
TnT M-H@ CROW-2 NM@ kill.

Od gore navedenih plemena potrebano je napraviti Royal-ovu diplomaciju,tj. svrstati odredjena plemena pod tri grupe:

Saveznici:
Pakt o nenapadanju (NAP):
Neprijatelji:


Sretnik koji prvi napise tacan odgovor ocekuje ga bogata nagrada,putovanje u Dubai za 2 osobe :D

ps.
molio bih POJEDINE clanove RB-a da ne pokusavaju odgonetnuti zagonetku jer je to malo previse za njih mozak :)

hej ZoHare da uzimas u usta.. jel ti jasno? :D
 

DeletedUser

Guest
Da je u pitanju vrijedjanje davno bi vi prijavili doticni post koji bi bio obrisan... Ali eto neki moraju malo praviti dramu ovdje, od smijesnih navoda "bruka" i "sramota" zbog necije navodne diplomatije do navoda da "vrijedjamo" zato sto nam je zao doticnih osoba.

Inace opste je poznato, oni koji nemaju argumente o temi o kojoj se pise, obicno se vade na gramaticke greske ili statistike onih koji pisu ovdje.. Skretanje sa tebe i bacanje prasine u oci umjesto da kao ljudi priznate da lupate po forumu bez i jednog jedinog dokaza

Orginalni komentar od Kbasher
Samo da te pitam koliko imaš godina ?
Mati te sigurno nije učila da lažeš,znači da je negdje nešto krenulo u pogrešnom smijeru,žao mi te,stvarno..

Ako ovo nije vrijedjanje, onda sta jeste?...

A dokaza ima, samo polako. :)

I da,ocekujem da dobijem onu nagradu za Dubai. :pivo:
 
Status
Not open for further replies.
Top