Royal + SJV protiv -PAT- + -RB- + -RB-PAT-

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
heheheh smesni ste,imate 8 plemena za saveznike i NAP samo da bi se mogli nama posvetiti,a pored toga pogledaj vasa osvajanja,ja sam nabrojao preko 10 sela sto ste uzeli od svojih bivsih igraca,da li je bilo razloga ne ulazim u to i nije me briga,ljuti je sa razlogom restartovan
 
Last edited by a moderator:

Tartarus

Member
Reaction score
0
Saveznici
MID
MID-2
-RB-
Pakt o nenapadanju (NAP)
ZID
AIDS
TIGERS
SKYPE
SKYPE@
AIDS-a
Neprijatelji
ROYAL
SHAKE

Pat prije nekog vremena. :p
 

DeletedUser

Guest
pa pogledaj sad kakavo je stanje,prozivate nas zbog diplomacije vi gori od nas,prozivate nas zbog noblanja neaktivnih vi gori od nas ne znam sta vam to treba


nisam ja poceo prozivku nego vasi ,uostalom sad je statistika na vasoj strani drzite se toga manite se corava posla
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
Brate razlikuješ li ti vremena ?? Npr. prošlo, sadašnje, buduće (osnovna neka)...

-Da mi smo imali 50, IMALI. Otom, potom, vidjećemo da li će vas diplomacija šta pogurat.


(iskreno, čisto sumnjam :D) <3
 

DeletedUser

Guest
i rekao sam IMALI ste 9 a nas prozivate sto navodno imamo 8 a nigdje veze :D

ajde tjesite se malo samo naprijed

Teachers - zna se kome se obratiti za tickete za multije forum nije mjesto za to
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
i rekao sam IMALI ste 9 a nas prozivate sto navodno imamo 8 a nigdje veze :D

ajde tjesite se malo samo naprijed

Teachers - zna se kome se obratiti za tickete za multije forum nije mjesto za to

Baya puti ih vidiš da traze rupu u ponoru da se izvuku.
Svatili ljudi njihovu igru i okrenuli se protiv njih čak i njihovi igrači.
 

DeletedUser

Guest
Hahahah,ozbiljno :)) e moj kampo,skajp je još koji dan i gotov,onda ste vi na redu :) sretno vam bilo,trebaće vam.
 

piplok

Active Member
Reaction score
0
evo mene vec hvata trema morati cu uzeti apaurina da se smirim

p.s. RB - psi koji laju a ne ujedaju

*ehem*

32ui0.png


tacno se vidi ko laje a ko ujeda :)
 

DeletedUser

Guest
lajete vi na Royal od kojih gubite igrace a ne na nekakva tamo znj plemena iz te statistike
 

DeletedUser

Guest
Karabaya se ljepto davno rasto sa životom :)
Zašto imam osjećaj da za jedno 2 mjeseca ću ovo da slušam hahah :)

I da..karabaja,vjerovatno si neki mnogo bitan faktor tamo u plemenu pored nejia i ekipe :)) sumnjammmmmmmm qq
 

DeletedUser

Guest
ovo je tema ROYAL i SJV vs RB i PAT ako imate statistike drugih ratova kacite ih negdje drugdje a ne ovde
 

DeletedUser

Guest
Imamo rat sa vama i vodimo u tom ratu polako ali sigurno jedan po jedan a ovdje od vas koji se javljate daleko ste od opsanosti pitajte kako je piretu i tranetu dali se dobro osjeca kallas.
njima je malo pozafrknuto. ali oni su vodje kod njih je plemenski deff
 
Status
Not open for further replies.
Top