Royal + SJV protiv -PAT- + -RB- + -RB-PAT-

Status
Not open for further replies.

Belfabio

Member
Reaction score
0
Taj mali sto nam je usao je bio nas spija u SKYPE, pa smo ga htjeli ubaciti u rb-pat al niste ga htjeli :(
 

piplok

Active Member
Reaction score
0
nemojte se dzaba raspravljat, skype i royal imaju savez i gotovo :)
ako i nemate trenutno na papiru imate usmeno, tako da, "ma pusti tu pricu" ;)
 

DeletedUser

Guest
evo tekst od jednog vodja skype Unicea, kako "organizuje akcije" sa royaom (prevod: Royal).

Ovo je za sve one koji ovdje ubjedjuju da nemate nista sa njima..

Jos jedan dokaz je primanje njihovih igraca u Royal i Shake... jednostavno se pomirite da igrate sa 6 plemena protiv nas bez nekog narucitog uspjeha... jednostavno.. mnogo smo jaki!

Edit: khm, khm.. cekamo vas u nedelje :boks:


Samo vi cekajte :D
Cak i djeci koja provjere TWSTATS bi bilo jasno da smo vam sela uzeli jos u srijedu a jedno i u petak gdje ste uhvaceni spustenih gaca dok ste samo jedno odbranili. Ta dezinfromacija sto smo pustili na njihov forum je ocigledno urodila plodom jasno je ko dan da je skype prepun spijuna :D

Inace sjecate li se teme koje ste otvorili na forumu ba8 RB vs B-DNK ? Koliko god vam govorili niste prihvatali ubacivanje u statistiku svojih kolega iz Feniksa koji su koordinisano napadali sa vama. E pa sada mi ne prihvatamo druga plemena u nasoj statistici cak i da koordinisano napadaju snama sto se jos nije desilo.
 

DeletedUser

Guest
stvarno ste dosadni sa tim uvjeravanjem royala da ima ili nema neke diplomatske odnose sa ostalim plemenima-valjda oni sami znaju kako stoje po tom pitanju
a što se tiče poruke-eto imam ja jedno pitanje-odakle tebi ovako nešto-naravno ne treba bit vidovit da se zna da ste prepuni računa/špijuna u skype plemenu-na kraju krajeva neki njihovi igrači su prešli i u rb pat pleme što ne?
također da ja sad stavim dijelove dopisivanja sa raznim igračima mogu priložit brdo dokaza da su pojedina plemena istovremeno i saveznici i nap i u ratu
imam i zajebancija dopisivanja-čak i sa tobom....na račun tog dopisivanja i slike na kajzerovom profilu doživljavam vas kao zločestog i dobroćudnog djedicu-on izgleda kao billy bob thornton,a ti debeljuškasti rumeni crvenkapić sa gustom bijelom bradom-čak i cvike nosiš
zato pustimo pričice,igrajmo se tw-a,pa tko koga-što god da bude nije sramota
Ja imam 3 multića u skajpu :)

Otkako se igraju plemena,postojali su špijuni ako nisi znao :)...a sada se izvlači na ovo boldirano...ajde molim te lijepo....prokontaj malo ;)
 

DeletedUser

Guest
Bolje vam je da se brinete o svojim gradovima nego o našoj diplomaciji hahahaha
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
Kbasher- Pusti mi OD ba, razumiju igrači te nagrade. :)
Savjet:Objasnite brate tim svojim pijunima da mogu i defferi farmat ;))

-Još nešto, kakvi ste vi ono sa Skype-om ?? Zaboravih..:SS
wT8vH.png
 

DeletedUser

Guest
Jel moram lijepit da njihovi prelaze u vašu akademiju ?
kakvi ste vi ono s njima ?
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
Da, da, tako reci, u akademiju ! :p

-Nema veze, ovo sve broijm, da vidim kako će se na kraju tema zvati.. hehe <3
 

DeletedUser

Guest
Tribalwars Player Profile: komar (tribe changes)

Old tribe New tribe Date/Time Points
None SKYPE@ 03rd November 2012 - 19:07:18 82
SKYPE@ SKYPE 15th November 2012 - 22:07:51 881
SKYPE None 21st December 2012 - 19:06:49 11,178
None XXX 21st December 2012 - 21:06:47 11,262


cekaj vi smijete regrutovati SKYPE ljude(njih na desetine) a mi ne smijemo ni jednog ?
zakopaj se

za neupucene XXX je -RB-PAT- pleme
 

Three wise men

New Member
Reaction score
0
Napadači: ramzes
Porijeklo: TROJA I (549|494) K45

Količina: 0 1 0 413 0 0 0 0 0 0
Gubici: 0 1 0 413 0 0 0 0 0 0

bilo je blizu
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
cekaj vi smijete regrutovati SKYPE ljude(njih na desetine) a mi ne smijemo ni jednog ?
zakopaj se

za neupucene XXX je -RB-PAT- pleme

Gdje su te desetine ?? HAHA Kako ste inspisani noćas. :D

-Opet kažem, u AKADEMIJU. :))
 

DeletedUser

Guest
cekaj vi smijete regrutovati SKYPE ljude(njih na desetine) a mi ne smijemo ni jednog ?
zakopaj se

za neupucene XXX je -RB-PAT- pleme

Nisam vas nesto puno vidio na nasem kontinentu.

Polako i ja poprimam misljenje igraca RBa, da imate veliki kompleks.
Tolika prica o RB, rat protiv RBa, posebna tema na forumu za rat protiv RBa...
A niste vodeci ni na svom kontinentu, tu ste sa svima u diplomatiji, samo pitam dokle?

Tesko moze 6 plemena da vlada jednim kontinentom...
 

DeletedUser

Guest
Sve se bojim da će se igrači RBa obrisati zbog posla i aktivnosti :) obično se druga strana briše.
 

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
Spam prebacen u spam temu. Prozivanje da netko nesto napravi protivno pravilima, je ozivljavanje prepirke koja nevodi nikud nego u banove.
Vratite se temi.
 
Status
Not open for further replies.
Top