Royal + SJV protiv -PAT- + -RB- + -RB-PAT-

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
:hahaha: , pa to je očito.. ali koji nick si na hr10.. to je već pitanje :pivo:

Krijem se od paparaca iz RB-ea.
Znas oni imaju fobiju koja se zove Campomania ( strah od Campe ).
A več svi znaju moj nick i iskupljam premium bodove da promjenim nick u onaj pravi
 

DeletedUser

Guest
Da probao je jednom svi znamo kako su zavrsili ;)

Campo bravo za onaj def majstore

Trebali tebi deffa.
I da znas mi smo pleme i nedamo nijednog člana familije.
Da ste bili fer i korektni nadefali bi kolege na liniji.
 

DeletedUser

Guest
Pa Boze moj trebalo je nadefati one vodje u pozadini Campo nemoj tako..momci koji su resetovani su povukli nazad ali nije doslo na vrijeme :)
 

DeletedUser

Guest

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
Rado gledam tvoja iznenađenja Cicko, a što se tiče računa, ne moraš ga ni gasiti, već je on ugašen. :D
 

DeletedUser

Guest
Hahaha... uzeli par sela dok smo mi zaokupljeni drugim stvarima.. :) I brze bolje otvorili temu da se pohvale.. :) hahahahahaha...
 

piplok

Active Member
Reaction score
0
Svaka čast i na tome, onaj naš PiploG ne može ni to ! :D HAHAHHAHA

ne mogu ja, ja sam se sasro od habldablfabla sa zapada, kazem ja vama sinoc sve je gotovo, trebamo se restartovat i pravac neki drugi svijet da nas neji ne nadje :c
 

starcevica

Member
Reaction score
1
Za pocetak da napomnem da znam obadvije strane.I to veoma dobro.Igrao sam sa vecinom igraca na obadvije strane.I mogu slobodno da kazem da ce rat biti itako zanimljiv za pratiti,cak i meni koji ne igram.Neji sam upozano u rl.ekstra momak.al` stvarno ne kontam cemu toliko osporavanje rb plemena.pleme koje je osvojilo 2 svijeta.sto nije mala stvar.i to ba8 koji je bio jedan od jacih svjetova sto se tice hr i ba.tako da su vam te price pucanje u prazno.
campo znas da nemam nista protiv tebe.al` na ba8 si toliko prozivao rb najavljivao poraz.koda ces sam pobjediti rb.cim ti se front priblizio pobjegao si sa acc.nisi ni pokusao nesto napraviti.
sjecas se kada si mi cestitao rodj.i napisao u fazonu sve je dobro dok se ne nadjemo na suprotim stranam.nasli smo se i sta bi.prosto si prepun sebe.i na hr5 si bio takav.okupio koaliciju protiv alkosa.i sta bi.izgubi si od nas rat dok si rekao keks.
nevalja ti to brate.kazem ti ev` ko prijatelj (na plemenima).nemoj se sada isfuravati.ne mislim ti nista lose.
zopa

Sretno svima i dajte sto vise izvjestaja
 

DeletedUser

Guest
Kampo je glup čovjek :)
..a starčevica je brat moj :)

I da...do prije samo 2-3 dana bila je drugačija situacija...a sada..
k45
Poredak Ime plemena Bodovi Sela
1 -PAT- 151.382 43
2 -RB- 144.265 52
3 SKYPE 111.061 34
 
Last edited by a moderator:
Reaction score
0
Kampo je glup čovjek :)
..a starčevica je brat moj :)

I da...do prije samo 2-3 dana bila je drugačija situacija...a sada..
k45
Poredak Ime plemena Bodovi Sela
1 -PAT- 151.382 43
2 -RB- 144.265 52
3 SKYPE 111.061 34

sve je to dobro dok vam Zohari ne dodju..
 

DeletedUser

Guest
Alo smarala,imate pp pa se dopisujte
Ovdje slobodno okačite nekakav izvještaj vs Royal
 

DeletedUser

Guest
Fina akcija jutros,svaka cast! :kokice:

Samo naziv teme vam je cista laz.
Imam osjecaj kao da ponovo igram hr 7. Brdo multija i optuzivanja suprotne strane za to, a wickeda nigdje nema... :zzz:
 

DeletedUser

Guest
Crampo imas sta pametno sad da kazes?

Kad su svi protiv Vas to znači ili da ste apsolutno u krivu ili apsolutno u pravu.
Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi
uvrede.
Ludim smatraju onoga čije se ludost ne poklapa sa ludošću većine.
Čovjek je po prirodi lakovjeran i sumnjičav, bojažljiv i neustrašiv.
Svaki čovjek je dijete svojih postupaka.
Slab je onaj koji je izgubio vjeru u sebe.
Prije nego se počnete braniti, dobro poslušajte o čemu je riječ.

Eto jel ti to dovoljno.
 

DeletedUser

Guest
Alo smarala,imate pp pa se dopisujte
Ovdje slobodno okačite nekakav izvještaj vs Royal

da, nemojte upropastiti ovu temu vašim prepucavanjima stila " ko je campo, gdje igra campo, gdje je igrao campo na ba itd"
držite se teme.
zasad vam je spam samo izbrisan, dalje idu kazne.
 

DeletedUser

Guest
O jea svakako za svako to osvajanje ste pravili dobro iznenadjenje svojim saveznicima.
Ovaj put imamo iznenadjenje mi za vas. Ja sam došao da vidim vaš kraj i vidječu ga a onda gasim račun.

Omg....
Ti RB sanjas svaku noc..?
Nije ti lako.

Igrica je ovo. Danas vi nama uzmete par sela, sutra mi vama, prekosutra treci neki nama i vama.
Jedan server dobijes, drugi izgubis. Sve je za ljude. Evo Vanjuha ce da ti potvrdi. :D
 

Santa Fe

Member
Reaction score
0
ne valja naslov teme

SVJ;ROYAL;SHAKE;SKYPE;SKYPE*;SKYPE@ VS -RB- Familly

molicu lijepo, niste imali *** da krenete dok niste nagovorili jos tri plemena da krenu na nas... onda budite fer prema sebi i racunajte u statistiku i to topovsko meso... da cujes samo kako jaucu :) proklinju dan kad su pristali da vam budu poltroni :p
 

DeletedUser

Guest
ne valja naslov teme

SVJ;ROYAL;SHAKE;SKYPE;SKYPE*;SKYPE@ VS -RB- Familly

molicu lijepo, niste imali *** da krenete dok niste nagovorili jos tri plemena da krenu na nas... onda budite fer prema sebi i racunajte u statistiku i to topovsko meso... da cujes samo kako jaucu :) proklinju dan kad su pristali da vam budu poltroni :p


xDD et ja sam bio pored vas sto mene nije ko napao znali ste da imam off ko me napadne da ce popiti bt i ostati bez ijednog vojnika ,
kao drugo laprdate prvo da je tad skype imao nesto sa nama tj shake je da ste nas napali i skatali dosta nismo ocekivali to
al isto tako nas niko nije dovukao sami smo dosli al smo dosli neorganizovano
a borise pazi se ti dobro sjeti se hr7 kako si ostao kao na tepsiji mogao bi i ovde
a ovi sto pricaju ba2 svi znaju kako je ba2 osvojen i na koji nanic pola vam je igraca iz Tooneya pomoglo da osvojite ba2
na svaki moguci acc koji je bio prazan mi smo dolazili i na kraju kad se privelo kraju napustili
coyot bio spidi,na nejihyuga bio neji i kenta,ja bio na maid.vuk kod borisa sretena,satanka i jos njih ne sjecam se
arma vam igrao ne serite bezze vise ovaj srv nema veze ni sa ba8 ni sa ba2 igrajte igru i sutite bgt
nigde izvjestaja kako treba od igraca sto ovde postove ostavljaju a nest se kource rekao sam vam treba se znati i imati
cime kourciti kad budete vi noblali selo pa cak i moje ostavite post na forumu sa izvjestajima prvi cu vam cestitati toliko od mene ;)

pa sad mogu i ban dobit zab me ionak nista pametno da procitam ,
vecu skupinu ..... nisam vidio na jednom mjestu ;)
 
Status
Not open for further replies.
Top