Royal + SJV protiv -PAT- + -RB- + -RB-PAT-

Status
Not open for further replies.

Santa Fe

Member
Reaction score
0
xDD et ja sam bio pored vas sto mene nije ko napao znali ste da imam off ko me napadne da ce popiti bt i ostati bez ijednog vojnika ,
kao drugo laprdate prvo da je tad skype imao nesto sa nama tj shake je da ste nas napali i skatali dosta nismo ocekivali to
al isto tako nas niko nije dovukao sami smo dosli al smo dosli neorganizovano
a borise pazi se ti dobro sjeti se hr7 kako si ostao kao na tepsiji mogao bi i ovde
a ovi sto pricaju ba2 svi znaju kako je ba2 osvojen i na koji nanic pola vam je igraca iz Tooneya pomoglo da osvojite ba2
na svaki moguci acc koji je bio prazan mi smo dolazili i na kraju kad se privelo kraju napustili
coyot bio spidi,na nejihyuga bio neji i kenta,ja bio na maid.vuk kod borisa sretena,satanka i jos njih ne sjecam se
arma vam igrao ne serite bezze vise ovaj srv nema veze ni sa ba8 ni sa ba2 igrajte igru i sutite bgt
nigde izvjestaja kako treba od igraca sto ovde postove ostavljaju a nest se kource rekao sam vam treba se znati i imati
cime kourciti kad budete vi noblali selo pa cak i moje ostavite post na forumu sa izvjestajima prvi cu vam cestitati toliko od mene ;)

pa sad mogu i ban dobit zab me ionak nista pametno da procitam ,
vecu skupinu ..... nisam vidio na jednom mjestu ;)

nostalgicaru, jel ovo ba2 ili hr10? otvori posebnu temu pa cu ti odgovoriti stosta ovdje mi se neda.. a nikog ne interesuje.
 

Belfabio

Member
Reaction score
0
ne valja naslov teme

SVJ;ROYAL;SHAKE;SKYPE;SKYPE*;SKYPE@ VS -RB- Familly

molicu lijepo, niste imali *** da krenete dok niste nagovorili jos tri plemena da krenu na nas... onda budite fer prema sebi i racunajte u statistiku i to topovsko meso... da cujes samo kako jaucu :) proklinju dan kad su pristali da vam budu poltroni :p

Kolega, krajnje je vrijeme da se malo uozbiljimo... Ovo nas ne vodi nikamo... :kokice:
Ajde da od sada kacimo samo reporte koji se ticu ove teme: ROYAL, SJV vs -PAT-, -RB-
Ova glupa prepucavanja oko "diplomatije" da zaj..... Smorismo i jedni i drugi sa tim...
 

DeletedUser

Guest
On bi udario backtime i srusio napadaca. :zid:

Bio si daleko, to te onda spasilo,samo to.
Kakav backtime,i igra kad te 10 igraca krene katati a nemas deffa... Nemoj gluposti pricati.


I nisam ja na hr7 ostao na tepsiji, nego ja ne igram igru, daj meni deffa da spasim sebe,
a ove moje oko mene,ko jebe, neka ih kataju,neka ih noblaju...

Neka me i noblaju,restartuju,pa i to je za ljude.

Ali necu da mi sutra suigrac bude noblan jer je njegov deff kod mene.
Ja sam takav. Razlikujem se od vas.

Postujem ja i vas nacin igre,ali ja tako ne igram.
Nikada me niko nije optuzio za multi,niti sam ikada dobio ban ili opomenu u igri,
a vi..... Cemu da se lazemo..

Jos jednom svaka cast na noblanju ova 3 sela. Ako ovako nastavite bice igra odlicna.
 

DeletedUser

Guest
ne valja naslov teme

SVJ;ROYAL;SHAKE;SKYPE;SKYPE*;SKYPE@ VS -RB- Familly

molicu lijepo, niste imali *** da krenete dok niste nagovorili jos tri plemena da krenu na nas... onda budite fer prema sebi i racunajte u statistiku i to topovsko meso... da cujes samo kako jaucu :) proklinju dan kad su pristali da vam budu poltroni :p


Jesmo to mi krivili sto po svom starom obicaju krsite svaki napravljen dogovor sa drugim plemenima ? Niti smo imali kakvog uticaja na vasu svadju sa vasim dojucerasnjim saveznicima oko pobarbarenih midovaca niti su nam danas ti skajpovci kakvi saveznici. Vi ste ti koji su po ko zna koji put opet napali svoje saveznike i koji su objavili rat plavim tackicama a ne obrnuto.. Uglavnom i vasa regrutacija nekih njihovih igraca u vase novonastalo trece pleme je tipican primjer vase pateticne taktike zavadi, podjeli pa vladaj.

A za ove koje se zale na mutlije ovdje - imate administraciju ako imate dokaze prijavljujte ih tamo a ovdje taj glupi izgovor tipa “oni su multiji pa nas noblaju “ ne vrijedi ni pisljiva boba.
 
Last edited by a moderator:

Santa Fe

Member
Reaction score
0
Kolega, krajnje je vrijeme da se malo uozbiljimo... Ovo nas ne vodi nikamo... :kokice:
Ajde da od sada kacimo samo reporte koji se ticu ove teme: ROYAL, SJV vs -PAT-, -RB-
Ova glupa prepucavanja oko "diplomatije" da zaj..... Smorismo i jedni i drugi sa tim...

a-a, necemo kolega... ako vec ratujemo sa ljudima na vas nagovor, onda neka bude i zvanicno... trebali ste razmisliti o tome prije nego ste svi sretni poletili da nas napadate ;) sto se tice reporta nas ih je forum pun... vecinom onih pod temom "napadi" ali smo lijeni da kacimo... ili bolje receno ne volimo se hvaliti :$
 

Belfabio

Member
Reaction score
0
Ili nemate cim ? Na ba serverima ste se volili hvaliti od pocetka do kraja, kako to odjednom da se promijeni, nije mi jasno :/
 

Santa Fe

Member
Reaction score
0
Jesmo to mi krivili sto po svom starom obicaju krsite svaki napravljen dogovor sa drugim plemenima ? Niti smo imali kakvog uticaja na vasu svadju sa vasim dojucerasnjim saveznicima oko pobarbarenih midovaca niti su nam danas ti skajpovci kakvi saveznici. Vi ste ti koji su po ko zna koji put opet napali svoje saveznike i koji su objavili rat plavim tackicama a ne obrnuto.. Uglavnom i vasa regrutacija nekih njihovih igraca u vase novonastalo trece pleme je tipican primjer vase pateticne taktike zavadi, podjeli pa vladaj.

oces da ti citiram gdje belfabio rekao da je to bila vasa taktika sa skype i da ste ih vi nagovorili na rat?? ajde se dogovorite prvo izmedju sebe pa javno nastupajte na ekst. forumima, ovo je presmjesno :)
 

DeletedUser

Guest
vi ste ti koji su njima poceli napadati sela - nacin na koji udarate noz u ledja svim svojim saveznicima
 

Belfabio

Member
Reaction score
0
Opusteno FE, ja "vodim" ROYAL, on SJV, imamo potpuno razlicite taktike ratovanja i igre uopste :p
A jeste ja inace jesam pristalica taktike "zavadi pa vladaj" :p To je jace od mene... Ali eto nek smo barem po necemu slicni jedni drugima : )
 

DeletedUser

Guest
On bi udario backtime i srusio napadaca. :zid:

Bio si daleko, to te onda spasilo,samo to.
Kakav backtime,i igra kad te 10 igraca krene katati a nemas deffa... Nemoj gluposti pricati.


I nisam ja na hr7 ostao na tepsiji, nego ja ne igram igru, daj meni deffa da spasim sebe,
a ove moje oko mene,ko jebe, neka ih kataju,neka ih noblaju...

Neka me i noblaju,restartuju,pa i to je za ljude.

Ali necu da mi sutra suigrac bude noblan jer je njegov deff kod mene.
Ja sam takav. Razlikujem se od vas.

Postujem ja i vas nacin igre,ali ja tako ne igram.
Nikada me niko nije optuzio za multi,niti sam ikada dobio ban ili opomenu u igri,
a vi..... Cemu da se lazemo..

Jos jednom svaka cast na noblanju ova 3 sela. Ako ovako nastavite bice igra odlicna.

Branitelj: ajd razguli
Cilj: AAAA (523|532) K55

Količina: 905 962 1 96 984 0 0 58 2 0 300
Gubici: 905 962 1 96 984 0 0 58 2 0 300

Izvjestaj je jos uvijek tu, ova 2 paladina cisto sumnjam da su tvoja a jedini razlog sto nisi imao puno vise defa je sto niste ocekivali train da ima.
Cak se sjecam izvjestaja prije ovog kad su bila obicna katanja u pitanju imao si 4-5 paladina.
Sto se tice 3 sela RB-a sta su pala, tu se tek pokazuje kakva je stvarna situacija, da momci koji su skroz na frontu ne dobiju nista defa jer su def i jos salju svoj deff kajseru, pireu i kalasu, naravno da ce popiti restart.


Santa Fe nisam ja zapoceo o ba2 i ba8


moze se stosta uraditi i kakvih bt kad napadne 10 da ste napali prave mete videli bi ;)

Za sta ste mene samo prozivali na hr7 kliko robot i svakakve gluposti pa jesam dobio ban,
da farmamo multije licno ja sam poslo na tebe train sa nejievog acc to jutro xDD
 

Santa Fe

Member
Reaction score
0
Karabaya: vi ste ti koji su njima poceli napadati sela - nacin na koji udarate noz u ledja svim svojim saveznicima

koliko god puta ponovio jednu te istu stvar ne znaci da ce postati istina, ne znas sta se desilo ili svjesno lazes... u oba slucaja, prestani!

Opusteno FE, ja "vodim" ROYAL, on SJV, imamo potpuno razlicite taktike ratovanja i igre uopste :p
A jeste ja inace jesam pristalica taktike "zavadi pa vladaj" :p To je jace od mene... Ali eto nek smo barem po necemu slicni jedni drugima : )

ajd eto Zamlata nek ti bude xD :pivo:
 

DeletedUser

Guest
On bi udario backtime i srusio napadaca. :zid:

Bio si daleko, to te onda spasilo,samo to.
Kakav backtime,i igra kad te 10 igraca krene katati a nemas deffa... Nemoj gluposti pricati.


I nisam ja na hr7 ostao na tepsiji, nego ja ne igram igru, daj meni deffa da spasim sebe,
a ove moje oko mene,ko jebe, neka ih kataju,neka ih noblaju...

Neka me i noblaju,restartuju,pa i to je za ljude.

Ali necu da mi sutra suigrac bude noblan jer je njegov deff kod mene.
Ja sam takav. Razlikujem se od vas.

Postujem ja i vas nacin igre,ali ja tako ne igram.
Nikada me niko nije optuzio za multi,niti sam ikada dobio ban ili opomenu u igri,
a vi..... Cemu da se lazemo..

Jos jednom svaka cast na noblanju ova 3 sela. Ako ovako nastavite bice igra odlicna.

bla bla bla na kraju ispada boriss najpošteniji svi protiv njega nepošteni:

2012-12-01 23:06 2941 +71 6h 2 possibilities
2012-12-02 00:06 3025 +84 1h Unknown
2012-12-02 02:09 3133 +108 2h Unknown
2012-12-02 08:07 3645 +512 6h Unknown

evo vrijeme kad je boriss došao do akademije.....(zanimljivo kako je i otvorio novčanik za sagradit kovačnicu 18,19,20 u roku 3 sata)-negdje mu se žurilo

njegov prvi susjed al pacino malo izlazi iz plemena-zanimljiv tajming kad se zna da nema napadanja unutar plemena:
-PAT- None 02nd December 2012 - 02:09:07 1,101
None -PAT- 02nd December 2012 - 10:07:02 1,126

malo smo farmali? hahahahha
tako to ide kad ste u žurbi-kovačnica 3 levela u 3 sata,ressa za zlatnik i plemića u sat vremena farmanjem kolege iz plemena

na kraju al pacino se restarta i boriss nobla njegovo selo

samo se ugledajte u borissa-oličenje poštenja
-boriss tvoja sreća da si tema za sprdanje pa puštamo da vidimo što ćeš novo izvest,ali ne moraš sad još i vuć za jezik na forumu,pa da i ostali to vide-kad varaš bar šuti o tome,a ne preser.... se kako si samo ti pošten,a svi ostali nepošteni
 

DeletedUser

Guest
Pleme Razor Blades je objavilo rat plemenu SKYPE TEAM*


ajde sto se preseravas FE ali i sto lazes.. malverzacijama do pobjede zar ne ?
 

Belfabio

Member
Reaction score
0
Tako je rubo... A njemu je na hr7 neji bio kriv sto ofarma minimum 6x vise resa od njegovih boljih farmera, zbog toga ga mrzi, ne moze da ga gleda... Sto je momak kriv sto zna znanje, a vi rokate kao napukli po jadnom pomocniku farmanja a opet danima tapkate u mjestu+pusite restarte? Pucas kojekakve apsurdne optuzbe protiv njega po raznoraznim forumima, navodis brojne nacine na koje momak "vara"... A kad je bio banovan? Vjerovatno administracija nije u mogucnosti da sankcionise njegove prevare...Pa da... Cudi me odkud ti matora postenjacina znas za sve to... Sto se tice tih prevara moze se dosta nauciti od tebe, svasta si korisno do sada pisao po forumu ; )
 

DeletedUser

Guest
ne vrijedi se sa njima raspravljati beze opomene dobijam radi njih aj zdravo odavle !!!
sad ce ih doci najmanje 10 neda mi se raspravljati sa svima nemozes ih nagovoriti isto crga... u skupini brane uzvisenog vodju
postenog caoooooooooooooooooooooooooooooo iovak cu ban pipit radi njih
 

DeletedUser

Guest
ne vrijedi se sa njima raspravljati beze opomene dobijam radi njih aj zdravo odavle !!!
sad ce ih doci najmanje 10 neda mi se raspravljati sa svima nemozes ih nagovoriti isto crga... u skupini brane uzvisenog vodju
postenog caoooooooooooooooooooooooooooooo iovak cu ban pipit radi njih

Tako je rubo... A njemu je na hr7 neji bio kriv sto ofarma minimum 6x vise resa od njegovih boljih farmera, zbog toga ga mrzi, ne moze da ga gleda... Sto je momak kriv sto zna znanje, a vi rokate kao napukli po jadnom pomocniku farmanja a opet danima tapkate u mjestu+pusite restarte? Pucas kojekakve apsurdne optuzbe protiv njega po raznoraznim forumima, navodis brojne nacine na koje momak "vara"... A kad je bio banovan? Vjerovatno administracija nije u mogucnosti da sankcionise njegove prevare...Pa da... Cudi me odkud ti matora postenjacina znas za sve to... Sto se tice tih prevara moze se dosta nauciti od tebe, svasta si korisno do sada pisao po forumu ; )

da se nadovezem jos na ovo boldano milina mi je bila njia sitati da vam sve ress pokupim :p
 

Belfabio

Member
Reaction score
0
Aj i ja da se pohvalim, igrao sam sa njim dual ali me izbacio sa racuna kad je vidjeo 28 lc sto mi se nagomilalo dok sam bio na accu :p
 
Status
Not open for further replies.
Top