Royal + SJV protiv -PAT- + -RB- + -RB-PAT-

Status
Not open for further replies.

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
Izvještaji dokazuju da niko nas ne napada, nego ih noblamo kao što ćemo svakog vašeg saveznika i kao što i jesmo do sad.

Naslov se mora promjeniti jer je nerealan i daje pogrešne informacije ostalim igračima.

Zna se da ste od početka u sastavu sa Koktelima i SJV, mislili ste i sa delegacijom Skype-ova nešto postići, al' eto, svaki vam je saveznik na našem konitnentu pao do sad !

-I da, zahtjevamo da se naziv teme promjeni.

S pošotovanjem i hvala unaprijed. <3
 

DeletedUser

Guest
Ovdje je glupost na nivou,meni je tebe žao i STVARNO to mislim,žao mi je što si tako glup..

i ti si niko i ništa da zahtijevaš :*
 

DeletedUser

Guest
wicked će odlučiti. :)

do tada se suzdržite od prepucavanja na temi oko naslova.
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
Mogla bi i koja opomena leći za vrijeđanje, al' nema veze, ignorisat ću klinca.

-Uredu, nek Wicked razmotri, do tada srdačan pozdrav ! <3
 

DeletedUser

Guest
molim vas da se ne vrijeđate međusobno i da u miru sačekate wickedovu odluku oko naslova teme.
 

WiCkED

Administrator
Reaction score
36
Ako želite mijenjati naslov vođe svih upletenih plemena se trebaju izjasniti za to. Ako niste za to neka ostane naslov. Po meni, nije ionako naslov teme bitan nego što se događa u igri :)
 

g@l3b

Member
Reaction score
0
ROYAL+Coctail+SJV+Skype+Skype*+Skype@ VS -RB- + PAT + -RB-PAT-


-Ova će se tema otvoriti, jer je ova vaša tema jako neozbiljna i nerealna. Poz <3

A smarate bezveze.. A i dalje vam nije jasno da nam skype .. nisu saveznici :pivo:
 

DeletedUser

Guest
Ma nema veze neka za sad ovako jer ova tema če iči u arhivu za koji mjesec. -RB- se raspada Boris i kompanija napravili novo pleme RB mašina ide pod stečaj.
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
Wicked, hvala na vremenu, sorry za spam !

@galeb-Možda nisi ni ti upućen u svoju diplomaciju o_O

@Campo23- Vazda si pun iznenađenja.... :ludilo:
 

Santa Fe

Member
Reaction score
0
Wicked - u pravu si :eek:k:

kbasher - ne vrijedjaj nobino.

g@l3b - ako mi znamo, vi znate, svi znaju - zasto se praviti blesav :)

campo - no comment :glazba:
 

DeletedUser

Guest
Ne bojim se opomene,šta će mi bot ? slomit će mi se ruka ? ohoh djesi keyboard warrior nisam te prepoznao

wicked,ako nađeš gdje na forumu kako i u igri da nam je skype saveznik (nama-royalu) onda slobodno promijeni.
 

bakho

Active Member
Reaction score
12
Nikad dosta izvlacenja ;)
Samo bezznacajni igraci -RB-a se javljaju i izvlace .Kada vodje vase cute, budite i vi ljudi i cutite i prihvatiti onakvu situaciju kakva jeste.
I nemoj te nametati neko svoje misljenje kada niste u pravu.
Skype Skype pa Skype . Ako je nas vodja rekao da Skype nema veze s' ovim i s' nama! Onda NEMA, i zavrsite vise dilemu o tome!
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
Nikad dosta izvlacenja ;)
Samo bezznacajni igraci -RB-a se javljaju i izvlace .Kada vodje vase cute, budite i vi ljudi i cutite i prihvatiti onakvu situaciju kakva jeste.
I nemoj te nametati neko svoje misljenje kada niste u pravu.
Skype Skype pa Skype . Ako je nas vodja rekao da Skype nema veze s' ovim i s' nama! Onda NEMA, i zavrsite vise dilemu o tome!

A ti si kao neki vođa ?? :predaja:
 

bakho

Active Member
Reaction score
12
Da li sam ja rekao da sam vodja?
Ja sam samo rekao sta je nas vodja rekao, tj da skype nema veze s' ovim!
I da je besmisleno da vise pisete o tome, jednostavno brukate -RB- , bez veze! ;)
 

Belfabio

Member
Reaction score
0
Pa ok, bili ste saveznici pa ste ih ponoblali ili prebacili u svoju akademiju... Ali to je najmanje bitno, namecete nama neki SKYPE sa kojima nemamo ama bas nikakve veze... Ukoliko nastavite sa postavljanjem izvjestaja koji se ticu rata izmedju vasih plemena, mi cemo se odjaviti sa ovog dijela foruma... A onda ga vi krojite po svome...
 
Status
Not open for further replies.
Top