Royal + SJV protiv -PAT- + -RB- + -RB-PAT-

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Sto se toliko veselite pa samo ubijamo visak OFFa :boks:

plačljivko
842034a258.png

slamka
d93cb33360.png



santa de malo daj tog fe
više koza pravi

0065dbd4cd.png

full kick dobio desni kroše još ga hlade peškirima
6ef9ff0369.png

santa de ti si bar ozbiljan čovjek. svati prerano za plemiče
b6008f9b39.png
 

DeletedUser

Guest
rubo mogu reci da ti skidam kapu ;)

doce gore braca imam neresenih poslova xDD
 
Reaction score
0
Auu vi ljudovi odbranili ste se 2x do 3 i mislite da ste osvojili svijet :S potrebno je jos puno vremena da nesto uradite...

ne znam sto ste dobili takav moral ali malo se spustite nize :kisa: kad dodje vrijeme ... mjenjate accte , imate obaveza u RL pa kao neko se zeni ovaj 3. se rastao sa zenom i prestaje igrat plemena... itd.
Mi bar nismo prestali igrat to je OFF nemamo ga u selima da bi cuvali i divili mu se tu je da se trosi ;) i trosi cemo ga... sad kako ga trosimo sta vas briga ljepite tih vasih 15 do 20 izvjestaja svi recite juhuu hip hip huraa ko mala deca i odite spavat... :kokice:
 

DeletedUser

Guest
Auu vi ljudovi odbranili ste se 2x do 3 i mislite da ste osvojili svijet :S potrebno je jos puno vremena da nesto uradite...

ne znam sto ste dobili takav moral ali malo se spustite nize :kisa: kad dodje vrijeme ... mjenjate accte , imate obaveza u RL pa kao neko se zeni ovaj 3. se rastao sa zenom i prestaje igrat plemena... itd.
Mi bar nismo prestali igrat to je OFF nemamo ga u selima da bi cuvali i divili mu se tu je da se trosi ;) i trosi cemo ga... sad kako ga trosimo sta vas briga ljepite tih vasih 15 do 20 izvjestaja svi recite juhuu hip hip huraa ko mala deca i odite spavat... :kokice:
Ok vidjecemo za koliko cemo rijesiti svoj posao..A nemoj se ljutiti off jest da se trosi u pravu si..Samo zelim reci da ako tako nastavite nece biti dobro..Ja msm da morate da mjenjate nesto...A kako cujem imate spijuna nekog.. sad koliko je u tome istine ..Vazno je da se igra..:D
 

DeletedUser

Guest
Bas zanimljiva rasprava , netko se odbranio netko ispucao off...pa koliko vidim jos je daleko od likovanja i veselja , ima tu jos dobre igre i masala posla ...

Samo radi ovako agresive igre i jesu zanimljiva plemena ...
 

DeletedUser

Guest
Ok vidjecemo za koliko cemo rijesiti svoj posao..A nemoj se ljutiti off jest da se trosi u pravu si..Samo zelim reci da ako tako nastavite nece biti dobro..Ja msm da morate da mjenjate nesto...A kako cujem imate spijuna nekog.. sad koliko je u tome istine ..Vazno je da se igra..:D

Pa dobro to ti mislis,eto promjenit cemo nesto poslusat cemo tvoj savjet posto si ti poznat kao velika igracina.

A vi nemate spijuna :hmm: ?
 

DeletedUser

Guest
Pa dobro to ti mislis,eto promjenit cemo nesto poslusat cemo tvoj savjet posto si ti poznat kao velika igracina.

A vi nemate spijuna :hmm: ?
Heheh.. najvjerovatnije da imamo..al nam ne predstavalja problem neki, jer kao sto kaze Yout Sajd -TH-..samo odabrane osobe znaju.
A sto se tice M-H.. to cemo da vidimo.. pred nama je.. Ah pa znao sam da ces se ti morati javiti ..hehehehehe :p
 
Reaction score
0
Ok vidjecemo za koliko cemo rijesiti svoj posao..A nemoj se ljutiti off jest da se trosi u pravu si..Samo zelim reci da ako tako nastavite nece biti dobro..Ja msm da morate da mjenjate nesto...A kako cujem imate spijuna nekog.. sad koliko je u tome istine ..Vazno je da se igra..:D

Neznam za koje pleme igras ali ako si u Zoharima poznas me :) i znas koliko vasih clanova poznam :kisa: sa par poruka cu ti i skriveni forum da kopiram...

Ako ovako nastavimo kad tad cemo uzet nesto sto je nase :)
 

DeletedUser

Guest
Neznam za koje pleme igras ali ako si u Zoharima poznas me :) i znas koliko vasih clanova poznam :kisa: sa par poruka cu ti i skriveni forum da kopiram...

Ako ovako nastavimo kad tad cemo uzet nesto sto je nase :)

Sto se mene tice ja igram za ZoHare..Ajd smirimo tenzije oko gluposti ... igrajmo i uzivajmo..:D Svi znamo da se svi medjusobno dobro znamo... I ti onda znas mene sa ba.2 ..
 
Status
Not open for further replies.
Top