s4 spam

Status
Not open for further replies.

faree

Active Member
Reaction score
55
...na tvom mjestu ja ne bih nikad vise spomenuo nacin rasta racuna Jocker, ...vec puno puta ovdje ja sam reko, ako laze koza, ne laze rog, ...da niste bili pod zastitom PLEMEna nikad vas ne bi ni bilo, ...da samo vas mi tako "tlacili" ko sta kazes ne bih dobio vise upita za hr7 da ides sa nama, ...a ima i ona konacna istina, da smo vas cjenili ko acc. uveli bi vas i u vodstvo,


lp. scapa, :pivo:

E moj scapa mi nismo samo bili pod zastitom PLEMEna..ali sigurno ti to vec znas,sto se tice rasta jocker isao je istim tokom kao i rast tvoga racuna mada smo mi bili u malo gorem polozaju od tvog jer ipak si ti vodja plemena i tebi pripada veci dio kolaca,,


Jesi li procitao moj post od kraja,,ja nisam na racunu jocker odavno,ja vise neigram na tom racunu,oces da ti nacrtam,,sad mi objasni kako sam te mogao pitat za hr7 ako neigram na jockeru,,

Pricas puno gluposti scapa..

Lp. faree :eek:ok:
 

DODILI

Banned
Reaction score
0
Evo da objesimo o klin sv4 :festa: još malo i gotovo

Sad ću biti malo patetična:zid:

Ovo je moj drugi po redu , ali prvi završeni server i uvjek ću ga se rado sjećati:p
Hvala mojim dragim suigračima (koje sam maltretirala sa farmanjam i kružnim porukama :andjeo:) na ugodnoj suradnji.
Hvala i svim neprijateljskim igračima jer učinili su ovaj svijet, a i ovaj forum zanimljivijim:festa:
Idemo dalje u nove svijetove.. svima želim puno zabave i dobre igre:festa:
 

grimizni

Banned
Reaction score
0
Hvala tebi od neprijateljskih igrača koji su činili ovo sve zanimljivim, što si i ti njima činila svijet i forum zanimljivim. :D
 

DeletedUser

Guest
Sa jednog od hr foruma.





:D

moje je velika greska sto sam stavljala o hr7 na zajednicki forum alkosa i PAT-A,umjesto da sam na skypu napravila grupu,jer skroz sam zaboravila da ce neki sigurno neji sve prenijiti,bitno je da ostalo ne znate
 

DeletedUser

Guest
moje je velika greska sto sam stavljala o hr7 na zajednicki forum alkosa i PAT-A,umjesto da sam na skypu napravila grupu,jer skroz sam zaboravila da ce neki sigurno neji sve prenijiti,bitno je da ostalo ne znate

Stvarno ne kužim što se vi toliko skrivate po hr7, i neki govore da ne igraju, a igraju! :andjeo:
 

DeletedUser

Guest
što se to u tebe pare međusobno :hahaha: ;ma šalim se ja.....ja ljubomoran što imaš puno prijatelja kojima je stalo do tvog zida

Paladini su tu bili 2 dana prije vaše akcije tako da, al i da su branili zid nije vaš problem meni je zid jako bitan :eek:
 
Status
Not open for further replies.
Top