Samoupdejtujuce mape

Status
Not open for further replies.

piplok

Active Member
Reaction score
0
trenutno u stanju izrade, uskoro cemo i njih imati :)

eh to bi bilo to, u buduce samo minimum bodova mijenjam i ako se naprave neka nova plemena

evo slika

Dominacija plemena

topktribes.png



top 15 plemena

toptribes.png


sve mape

kasnije dok krenu noblanja, onda ce ici i mape sa igracima zasebno
 
Last edited:

piplok

Active Member
Reaction score
0
uspostavljen je kontakt sa nickjerom, odredjeni su savezi kako sam ja mislio da bi trebalo uvezat (pleme + akademija/e), velicina karte, te minimalni prag bodova pleme/igrac da bi bilo prikazano na dominaciji plemena po kontinentima, u sledecih par dana kad sve poslozim postavit cu mape, a oni koji zele da vide sto se trenutno moze vidjeti evo link

takodje pleme Muuuu nisam bio u mogucnosti postaviti na mapu, jer je vjerovatno danas promjenjeno ime ili sta ja znam (osnovano)
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Aha, isprike, isprike... Nema veze, taktički nam paše, mi znamo gdje su nam sela, što bi i vi morali znati??? Machu Picchu je bilo lakše naći nego naša sela...
 

piplok

Active Member
Reaction score
0
drug ako mi mozes napisat tag plemena koji je bio prije ovog, onda vjerovatno mogu ubacit i vas za sledeci update, a sto se tice otkrivanja vasih sela, za to ima tw stats, i tw map :p
 

piplok

Active Member
Reaction score
0
eh to bi bilo to, u buduce samo minimum bodova mijenjam i ako se naprave neka nova plemena

evo slika

Dominacija plemena

topktribes.png



top 15 plemena

toptribes.png


sve mape

kasnije dok krenu noblanja, onda ce ici i mape sa igracima zasebno
 

DeletedUser

Guest
Poredak plemena na kontinentu 44 Poredak Ime plemena Bodovi Sela
1 ROYAL 8.951 29
2 SJV 6.952 24
3 KREMA 6.378 21
4 CROW 5.686 17

Kako to da je Crow dominantan na k44 ? Možda ja baš ne razumijem pa me ispravi ako griješim :)
 

piplok

Active Member
Reaction score
0
CROW family drug, i akademija je ukljucena, saberi bodove njih i akademije i vidjet ces da imaju najvecu dominaciju
 

DeletedUser

Guest
SJV+Royal onda ako se ubrajaju akademije..

nisam znao da je to F-family
 

starcevica

Member
Reaction score
1
Edituj prvi komentar i tu ubaci sve mape.Da ne moramo listati stranice i traziti svaku kartu na posebnoj stranici.Ako me razumijes sta hocu reci. :) :pivo:
 

DeletedUser

Guest
Piplok,možeš ovo malo preuredit..

Wanted F je sada samo Wanted
bez Zohara i kamila i prikolica
 

bakho

Active Member
Reaction score
12
Disa, ne ispadaj smijesan.
Izdali ste Zohare , i odma ste ih otpisali i prebacujete nama.
A dok su bili sa vama, nisi rijec rekao .
 
Status
Not open for further replies.
Top