-SB- oprostaj

Status
Not open for further replies.

DavidTes@novic

Active Member
Reaction score
2
Nisam mislio da cu ovako nesto ikad napisati na forumu,ali poslije svega donio sam odluku za tako nesto,to jeste poslije ovakve sinocne reakcije sada vec bivsih saveznika -WP-

Igram ovu igru skoro 10 godina i ovo do sada nisam nigdje vidio ovako nesto,ali eto za sve postoji valjda prvi put.
Od pocetka servera tako reci poslije isteka zastite imamo NAP sa tim istim -WP- sto kasnije prerasta u savez,mnogi su pisali na forumu kada je WP ratovao sa Royalom odakle je deff neki dosao i neki su pogodili to jeste znali da je to deff od -SB- plemena,jedan od vodja je bio nadefan nasim deffom i deff je stajao dosta dugo !
Slali su i oni nama kasnije kod napada Team plemena koliko je moglo stici
Uglavnom da ne duzim,u petak je bila skajp konferencija sa vodjama WP plemena (poziv) i dogovoreno je da u utorak ili srijedu kad njima odgovara da se ide u akciju na CM i MC,mi udaramo k55 oni k44
Znali su da cemo mi slati nuke iz daljine znaci i da su nam pozadinska sela prazna,CM udara hit time u 9 jutros
a nasi dobri "saveznici" zajedno sa njima samo jutros u 8 da nestane sto vise defa sa fronta i sto vise nuka koje je poslat upravo na CM i MC
vodje plemena WP se ne javljaju,sjece oko kojih su pomagali navodno ste mogli vidjeti slike u spam grupi sto je sale postavio
Sve u svemu mnogo ranije i detaljno isplanirano kako da se zajebu saveznici preko noci i da im se zabije noz u ledja.
Cestitke na tome

CM i MC nebi nam jutros uzeli nijedan grad da nije bilo ove izdaje,to je sigurno mada opet cestitke i na uzetim gradovima :pivo:



Stu 24
07:59 Pleme *MC* je pristupilo ratu.
Stu 24
07:50 Pleme *CM* je pristupilo ratu.
Stu 24
06:40 Pleme -WP- je pristupilo ratu.
Stu 24
06:13 -WPa- je plemenu objavio rat.



Psicki Bozicki danas u 09:44 sati
Ma ko jih jebe
nikname danas u 09:43 sati
ja znam kako on igra...al da se tako izdaje? moglo se dat bar 48 sati pa onda ratovat a ne ovako ko zadnji klošari
Psicki Bozicki danas u 09:41 sati
Ako bi ti znao sta je sve david govorio na privat od pocetka, on je htio da igramo kako on oce. Nije dozvolio da imam akademiju. Kad smo se puknuli sa cm znas koliko pojacanja su poslali? 6 izvidaca....ako ti stvarno mislis kako je david andzel onda misli to brate. Ja znam da je pokvaren i da je svaki svijet osvajao sa prljavimi posli. E ovog nece brate, barem ne tako lako
nikname danas u 09:20 sati
kako vas nije sram ovo uradit?



Kako te nije sramota Marko ovako nesto pisati ljudima,kad je od pocetka saradnje nase bilo kakve bio dogovor ista diplomatija,bez saveza bez napova dodatnih i svi ostali pod crveno to jeste pod neprijatelje
To postoji u skajp grupi,nadji pa procitaj,mozes lagati ljude okolo,mene sigurno ne...
Uzmi malo pa pogledaj ko je kome vise deff slao mi vama ili vi nama (ciji deff i sada stoji u gradu kod kulija) i ko je kome vise dzabnih gradova sredio pa se onda imaj obraza javiti i pricati bilo sta na tu temu,vasi postupci od jutros dovoljno govore o vama ko ste i kakvi ste (cast izuzetcima) :zid:

Ako je ovo jedini nacin da ovako pobjedi -SB- onda sve cestitke na tome,uspjeli ste :eek:ok:
Danas u 12:00 raspustam pleme -SB- i stavljam racun na brisanje i napustam ovu igru jednom za sva vremena
Budite mi pozdravljeni zivi zdravi i veseli ;)
 

Muhammad Ali

Active Member
Reaction score
0
uff :woot:

iznenađenje neko, posve neočekivano..
Al hajde realno ništa novo to, dosad neviđeno.. Na takve stvari se sve više i svodi ova igra.. nažalost

:pivo:
 

mr.goodlife

New Member
Reaction score
0
Davide, nekad si mi kazao. Ja najbolje čitam ljudi i znam šta čejo napravit... Sad ti ja kažem... Jedini čovjek kojeg nisi nikad pročitao, sam ja :) Ali vjerovatno malo ljudi zna zašto...

Sve je u glavi...

Sve se vrati, sve se plati...

Pozdrav svima...
 

KJV apostol

Active Member
Reaction score
44
Davide, nekad si mi kazao. Ja najbolje čitam ljudi i znam šta čejo napravit... Sad ti ja kažem... Jedini čovjek kojeg nisi nikad pročitao, sam ja :) Ali vjerovatno malo ljudi zna zašto...

Sve je u glavi...

Sve se vrati, sve se plati...

Pozdrav svima...

Najgori su pojedinci kao ti, koji se ponose onime čega se pametan srami.
Tolko si gadljiva osoba da ću si stavit praznu kantu pored sebe, čisto da imam kad napišeš svoj sljedeci gadljiv komentar :)
 

DeletedUser

Guest
ne opravdavam sto se brisete, zao mi je sto odlazite veliki pozdrav za ekipu mislio sam da cemo imat jedan lep prijateljski fajt ma kakav ishod bio bilo bi mi drago, znam vecinu vaseg plemena mozda vise nego u svom plemenu ali sticajem okolnosti sam ovamo veliki pozdrav za VELIKE IGRACE sretno u rl
 

faree

Active Member
Reaction score
55
Kao da ste prvo pleme koje je dobilo nož u leđa...tako se igra ovdje...samo ste trebali pokazati kakve ste igračine a ne odmah na gašenje...ali haj vaša odluka...sretno!!
 

KJV apostol

Active Member
Reaction score
44
ne opravdavam sto se brisete, zao mi je sto odlazite veliki pozdrav za ekipu mislio sam da cemo imat jedan lep prijateljski fajt ma kakav ishod bio bilo bi mi drago, znam vecinu vaseg plemena mozda vise nego u svom plemenu ali sticajem okolnosti sam ovamo veliki pozdrav za VELIKE IGRACE sretno u rl

"Lep prijateljski fajt" nije kupljenje praznih sela od strane saveznika dok mi idemo u "zajednicku akciju".
Samo bi totalna budala nastavila svijet nakon ovakvih događaja. Drugi svijet u nizu, iste osobe rade te iste stvari.


Kao da ste prvo pleme koje je dobilo nož u leđa...tako se igra ovdje...samo ste trebali pokazati kakve ste igračine a ne odmah na gašenje...ali haj vaša odluka...sretno!!

Tako se igra ovdje?
Ma tko tako igra. Možda "igračine" iz plemena CM i WP.
Nista mi nije slađe nego stavit sada račun na brisanje, samo da vas vise ne gledam :)
 

DeletedUser

Guest
"Lep prijateljski fajt" nije kupljenje praznih sela od strane saveznika dok mi idemo u "zajednicku akciju".
Samo bi totalna budala nastavila svijet nakon ovakvih događaja. Drugi svijet u nizu, iste osobe rade te iste stvari.




Tako se igra ovdje?
Ma tko tako igra. Možda "igračine" iz plemena CM i WP.
Nista mi nije slađe nego stavit sada račun na brisanje, samo da vas vise ne gledam :)

kako ovo mozes uspoređivat sa svijetom 21 uopce? Niti priblizno ista situacija, na svijetu 21 se vas saveznik okrenuo protiv vas radi vaseg ponasanja i vasih postupaka.. i naravno dao vam je kao " primirje " koje ste vi isli krsiti sa time da ste ih prvi krenuli izviđati a onu su vam uzvratili..

I da nadodam, negdje sam procitao da si se predstavio da si mario sa acca mamolovci, dakle ti si onaj koji nam je pisao na private poruku neku u kojoj nas napadas, pa si nas kao prava odrasla osoba ( kako se si nazivao neki dan i govorio da klinci nemaju sta raspravljat sa tobom ) blokirao da ti ne mozemo odgovorit. Svaka cast pravo frajerski od tebe nema sta, skidam ti kapu
 
Last edited by a moderator:

faree

Active Member
Reaction score
55
"Lep prijateljski fajt" nije kupljenje praznih sela od strane saveznika dok mi idemo u "zajednicku akciju".
Samo bi totalna budala nastavila svijet nakon ovakvih događaja. Drugi svijet u nizu, iste osobe rade te iste stvari.




Tako se igra ovdje?
Ma tko tako igra. Možda "igračine" iz plemena CM i WP.
Nista mi nije slađe nego stavit sada račun na brisanje, samo da vas vise ne gledam :)

De ljudino smanji doživljaj...šta je tebi!!?

Briši 1000 računa šta se mene tiče ili bilo koga od nas...tvoj račun tvoje pravo da radiš sa njega šta želiš...
 

KJV apostol

Active Member
Reaction score
44
kako ovo mozes uspoređivat sa svijetom 21 uopce? Niti priblizno ista situacija, na svijetu 21 se vas saveznik okrenuo protiv vas radi vaseg ponasanja i vasih postupaka.. i naravno dao vam je kao " primirje " koje ste vi isli krsiti sa time da ste ih prvi krenuli izviđati a onu su vam uzvratili..

I da nadodam, negdje sam procitao da si se predstavio da si mario sa acca mamolovci, dakle ti si onaj koji nam je pisao na private poruku neku u kojoj nas napadas, pa si nas kao prava odrasla osoba ( kako se si nazivao neki dan i govorio da klinci nemaju sta raspravljat sa tobom ) blokirao da ti ne mozemo odgovorit. Svaka cast pravo frajerski od tebe nema sta, skidam ti kapu

Pričaš gluposti, a još i nevezano uz hr22.
Iste osoba, isti motivi, ista događanja.
Razlike nema ni najmanje. Izdaja je izdaja, u kakvom je god ti pakiranju zamotao.

I blokirao bih vas i ovdje da mogu, što nažalost nije moguće. Svatko ima pravo birati koga želi slušati a koga ne želi.. a ja vas - ne želim.
Nemate niša pametno za reći, nemate me što naučiti na igri, nemam ništa dobroga ili korisnoga od vas i zašto bih onda slušao tvoje gluposti ako ne moram, ako te mogu lagano blokirati.
To je to od mene, lijepi pozdrav.
 
Reaction score
0
Nisam mislio da cu ovako nesto ikad napisati na forumu,ali poslije svega donio sam odluku za tako nesto,to jeste poslije ovakve sinocne reakcije sada vec bivsih saveznika -WP-

Igram ovu igru skoro 10 godina i ovo do sada nisam nigdje vidio ovako nesto,ali eto za sve postoji valjda prvi put.
Od pocetka servera tako reci poslije isteka zastite imamo NAP sa tim istim -WP- sto kasnije prerasta u savez,mnogi su pisali na forumu kada je WP ratovao sa Royalom odakle je deff neki dosao i neki su pogodili to jeste znali da je to deff od -SB- plemena,jedan od vodja je bio nadefan nasim deffom i deff je stajao dosta dugo !
Slali su i oni nama kasnije kod napada Team plemena koliko je moglo stici
Uglavnom da ne duzim,u petak je bila skajp konferencija sa vodjama WP plemena (poziv) i dogovoreno je da u utorak ili srijedu kad njima odgovara da se ide u akciju na CM i MC,mi udaramo k55 oni k44
Znali su da cemo mi slati nuke iz daljine znaci i da su nam pozadinska sela prazna,CM udara hit time u 9 jutros
a nasi dobri "saveznici" zajedno sa njima samo jutros u 8 da nestane sto vise defa sa fronta i sto vise nuka koje je poslat upravo na CM i MC
vodje plemena WP se ne javljaju,sjece oko kojih su pomagali navodno ste mogli vidjeti slike u spam grupi sto je sale postavio
Sve u svemu mnogo ranije i detaljno isplanirano kako da se zajebu saveznici preko noci i da im se zabije noz u ledja.
Cestitke na tome

CM i MC nebi nam jutros uzeli nijedan grad da nije bilo ove izdaje,to je sigurno mada opet cestitke i na uzetim gradovima :pivo:



Stu 24
07:59 Pleme *MC* je pristupilo ratu.
Stu 24
07:50 Pleme *CM* je pristupilo ratu.
Stu 24
06:40 Pleme -WP- je pristupilo ratu.
Stu 24
06:13 -WPa- je plemenu objavio rat.



Psicki Bozicki danas u 09:44 sati
Ma ko jih jebe
nikname danas u 09:43 sati
ja znam kako on igra...al da se tako izdaje? moglo se dat bar 48 sati pa onda ratovat a ne ovako ko zadnji klošari
Psicki Bozicki danas u 09:41 sati
Ako bi ti znao sta je sve david govorio na privat od pocetka, on je htio da igramo kako on oce. Nije dozvolio da imam akademiju. Kad smo se puknuli sa cm znas koliko pojacanja su poslali? 6 izvidaca....ako ti stvarno mislis kako je david andzel onda misli to brate. Ja znam da je pokvaren i da je svaki svijet osvajao sa prljavimi posli. E ovog nece brate, barem ne tako lako
nikname danas u 09:20 sati
kako vas nije sram ovo uradit?



Kako te nije sramota Marko ovako nesto pisati ljudima,kad je od pocetka saradnje nase bilo kakve bio dogovor ista diplomatija,bez saveza bez napova dodatnih i svi ostali pod crveno to jeste pod neprijatelje
To postoji u skajp grupi,nadji pa procitaj,mozes lagati ljude okolo,mene sigurno ne...
Uzmi malo pa pogledaj ko je kome vise deff slao mi vama ili vi nama (ciji deff i sada stoji u gradu kod kulija) i ko je kome vise dzabnih gradova sredio pa se onda imaj obraza javiti i pricati bilo sta na tu temu,vasi postupci od jutros dovoljno govore o vama ko ste i kakvi ste (cast izuzetcima) :zid:

Ako je ovo jedini nacin da ovako pobjedi -SB- onda sve cestitke na tome,uspjeli ste :eek:ok:
Danas u 12:00 raspustam pleme -SB- i stavljam racun na brisanje i napustam ovu igru jednom za sva vremena
Budite mi pozdravljeni zivi zdravi i veseli ;)

Cestitke tebi na svemu do sada sto si postigao na hr serverima sa tim plemenom SB,sigurno najbolji organizator i vodja kojeg je hr server imao.
Sve najbolje u RL

Andy
 

DeletedUser

Guest
Tako se igra ovdje?
Ma tko tako igra. Možda "igračine" iz plemena CM i WP.
Nista mi nije slađe nego stavit sada račun na brisanje, samo da vas vise ne gledam :)


gdje si "igračino" nisam te prepoznao :ludilo:
 

Meho125

Member
Reaction score
5
ne opravdavam sto se brisete, zao mi je sto odlazite veliki pozdrav za ekipu mislio sam da cemo imat jedan lep prijateljski fajt ma kakav ishod bio bilo bi mi drago, znam vecinu vaseg plemena mozda vise nego u svom plemenu ali sticajem okolnosti sam ovamo veliki pozdrav za VELIKE IGRACE sretno u rl

Svi smo se radovali zanimljivoj igri na ovom svijetu. Zao mi je sto nam je par destruktivaca pokvarilo zabavu.
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Trenutno je 38 korisnika online. 22 članova i 16 gosta

zanimljiva situacija
 

MazoCom

New Member
Reaction score
0
AHAHAHHAAHHAHAAHH prica ako iz filma ono lopov ukrade od lopova ahahhaha niste nista bolje ni zasluzili :)
 

ps in drek

New Member
Reaction score
0
Zmija david

ma vidi se to koji so to pr0 igrači..

plaču kao da smo uzeli 30% sela, a uzeli smo ono samo između nas...tako, da pozicija ostaje ista..samo da nema igrača izmedzu nas koji si uvalio prethodno davide, da bi vam lakše bilo kad pukne.

a zasto momki brišu ? e pa kažem vam zašto...jer svaki svijet pobjede lagano...al ne zbog tako dobre igre, nego zbog diplomatije...sjecas se 20ke davide ? kako ste okrenuli matematicare ? hehe, sjecamo se mi vrlo dobro...


to, da od prvog dana NONSTOP pišeš na skupnoj skype sobi ŠTA MI MOŽEMO ŠTA MI NESMIJEMO i da si zamalo prekidal savez što smo si mi napravili akademiju pošto smo trebali deff kad smo krenuli protiv CM. I ja sam 100% da bi ti to uradio, da bi imao malo bolju pozicij.

A sad ne pravite se žrtve, 48 sati gore dole, kad nekoga zajebes nemajo veze ovi satovi momci, kad ga gurnes, gurnes do jaja...

a sad vam je krivo što nemate sela izmedzu nas ? znaci krivo vam je da pocinje rat ekvivalent ?

znaci vi bi sve na lako...na lako da ste uzeli team, kad se mi i cm tučemo i tučemo a? pokvaren si davide, ko stari kupus...i ne vjerujem ti ništa...NIŠTA

ti si tačno taj tip igrača kojeg mrzim...muljas muljas muljas

e da ti kazem u engliskim

GET SOME TASTE OF YOUR OWN MEDICINE.
 
Status
Not open for further replies.
Top