-SB- oprostaj

Status
Not open for further replies.

Kuzminho

New Member
Reaction score
0
Samo bih rekao da nije ovo prva izdaja na HR22. Cica Mace i vođe plemena Team su izdali ostatak plemena Team. Znači CM učestvuje u dvije izdaje. Ako tako igrate svaka vam čast, samo ste obraz svoj pokazali. A ti Dino, nemam riječi za tebe, u početku sam te branio kada su svi vikali da ćeš Teamu zabiti nož u leđa kad ono puf.
 

DeletedUser

Guest
Samo bih rekao da nije ovo prva izdaja na HR22. Cica Mace i vođe plemena Team su izdali ostatak plemena Team. Znači CM učestvuje u dvije izdaje. Ako tako igrate svaka vam čast, samo ste obraz svoj pokazali. A ti Dino, nemam riječi za tebe, u početku sam te branio kada su svi vikali da ćeš Teamu zabiti nož u leđa kad ono puf.

Na kraju krajeva,zaključak je sledeći:

Za sve je krivo pleme *CM*,zar ne Kuzma? :D

Mi smo krivi sto ste dobili patku od Slovenaca?
Mi smo krivi zato sto je većina dobila patku u Team dok je postojao?

eh pa,ko je bio aktivan u Team,nastavio je igrati,ostali ne znam šta su očekivali sa onakvom "aktivnošću"...
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Samo bih rekao da nije ovo prva izdaja na HR22. Cica Mace i vođe plemena Team su izdali ostatak plemena Team. Znači CM učestvuje u dvije izdaje. Ako tako igrate svaka vam čast, samo ste obraz svoj pokazali. A ti Dino, nemam riječi za tebe, u početku sam te branio kada su svi vikali da ćeš Teamu zabiti nož u leđa kad ono puf.

Na kakvim si ti bobama? sta pricas ti momak, de presaberi se :D
 

Kuzminho

New Member
Reaction score
0
Pametan potez je ta prljava igra sa vaše strane, drugačije ne biste dobili SB. Miki nisu svi aktivni dobili poziv u CM, očigledno je da nisi dobro upućen. NEXUS ne gubi se, napisao sam šta se desilo na hr22, toliko ti je glup komentar da bih te trebao pitati igraš li uopšte tamo. CM su pleme koje ima najpametnije i najprljavije odluke. Eto vam vaš server pa ga igrajte.
 

RoyalSoldier

Well-Known Member
Reaction score
232
Mrzi me čitati sve ovo, ali jasno je zbog čega su pojedinci doveli do ovoga, već je svima bilo unaprijed jasno da nijedna ekipa ovdje ne može parirati SB, mislim to nije nikakvo subjektivno mišljenje, nego mišljenje koje gradim gledajući moju ekipu par godina unazad, nijedan igrač nije ni kao vođa a ni kao igrač dorastao Davidu, što je dokazao više puta, i kad imate takvog igrača kod sebe praktički je nemoguće izgubiti to fer igrom, a da ne pričam o tome što je udarna ekipa tu nekoliko godina zajedno, znači nije se moglo protiv nas drugačije, žao mi je što prijatelji napuštaju igru, kladim se da ćemo i sa ovom postavom da napravimo dar-mar.. Mnogo ljudi je ovim izgubilo poštovanje i obraz, a ako će neko obraz zamjeniti za mjesto u kući slavnih, onda taj neko za mene nije vrijedan pomena.. Hvala svima koji su bili tu i koji su se zajebavali čitave dane i hvala onima koji će ostati tu da dokažemo koliko ste malecki..

kam an braders end sisters, fortres iznt distrojd :pivo: :pivo: :pivo:
 

Kuzminho

New Member
Reaction score
0
A ti Dino si gori od njih, stvarno nisam to očekivao od tebe kada smo do 4 ujutru visili na skajpu, igrali haxball i zajebavali se :)
 

BushwackeR

Active Member
Reaction score
88
Uvalise nam slovenci na kvarnjaka. Od pocetka sam govorio da su retardi kad sam vidio one reporte gdje niko nema vojske a sela od 5-6k kad su se na pocetku tukli sa Team mislim.. ali eto neko mora biti i supak u igri hahah

Jos je samo ostalo da se mi spojimo sa starim Team i da lupamo na Slovence i CM i milina :))

p.s. Sportski pozdrav za slovence, naci nevera..
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Pametan potez je ta prljava igra sa vaše strane, drugačije ne biste dobili SB. Miki nisu svi aktivni dobili poziv u CM, očigledno je da nisi dobro upućen. NEXUS ne gubi se, napisao sam šta se desilo na hr22, toliko ti je glup komentar da bih te trebao pitati igraš li uopšte tamo. CM su pleme koje ima najpametnije i najprljavije odluke. Eto vam vaš server pa ga igrajte.

Liku moj jaran se drogiro, al nije bio takav :D
 

haris22

Member
Reaction score
6
Pametan potez je ta prljava igra sa vaše strane, drugačije ne biste dobili SB. Miki nisu svi aktivni dobili poziv u CM, očigledno je da nisi dobro upućen. NEXUS ne gubi se, napisao sam šta se desilo na hr22, toliko ti je glup komentar da bih te trebao pitati igraš li uopšte tamo. CM su pleme koje ima najpametnije i najprljavije odluke. Eto vam vaš server pa ga igrajte.

SB kakav god da je jaci je od WPa, samo budala moze tvrdit da su izhubili
 

ku*ata bakica

Member
Reaction score
1
Kako god bilo i šta god bilo, mislim da spamu i pretjeranoj raspravi ovdje nije mjesto, barem po mom mišljenju. Pustite ljude na miru, opušteno. :)
 

DeletedUser

Guest
Pametan potez je ta prljava igra sa vaše strane, drugačije ne biste dobili SB. Miki nisu svi aktivni dobili poziv u CM, očigledno je da nisi dobro upućen. NEXUS ne gubi se, napisao sam šta se desilo na hr22, toliko ti je glup komentar da bih te trebao pitati igraš li uopšte tamo. CM su pleme koje ima najpametnije i najprljavije odluke. Eto vam vaš server pa ga igrajte.

Oni aktivni i pouzdani su dobili poziv,neki nisu dobili jer je vodstvo sumnjalo u njih...
Bilo pa prošlo,idemo dalje ...
 

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
Ako je ovo jedini nacin da ovako pobjedi -SB- onda sve cestitke na tome,uspjeli ste :eek:ok:
Danas u 12:00 raspustam pleme -SB- i stavljam racun na brisanje i napustam ovu igru jednom za sva vremena
Budite mi pozdravljeni zivi zdravi i veseli ;)

Postoji li mogucnost da se predomislis pa SB zaigra svijet 23 ? Cisto informativno me zanima...
 
Status
Not open for further replies.
Top