Spam 1.0.1 beta

cuca ba

Well-Known Member
Reaction score
56
Trosimo svoje pare za nas merak. :D
ma trosi ti sta hoces uzdizete se neki proo likovi neka muda plemena a kad vidim ovo sve samo glupi ispadate cast izuzetcima jel car igre u pocetnickoj dignut akademiju i rokat ljude po 500 poena de mi to samo reci regrutovali ste koga god ste mogli djelujete smijesni izvini al primi poyy
 

Falen

Member
Reaction score
1
pusti cuca,i corava koka ubode jedan server :p


Pa mogli ste onda ti i cucek mucek barem jedan ubosti , jebem vas u kacket em ste corave koke em ste smotane koke HAHAHAHAHAHHAHAHAHAAH

ocekujem vas na 30ki da mi cistite cipele

Ajmo 2 koraka samo za vas dva puhlena Hosmichevicha

Umocite se u belo mlekce i odjasite u svoje selce HAHAHAHAHAHAHAHAHA
 

Falen

Member
Reaction score
1
Hosmini puhleni isfurali oprastanje , pa ovdje peru posten narod i koji igra i koji ne igra ovaj svijet :(

Hosmooooo de drzi ih na uzici , razmaho ti se ovaj cucek bucek i petkoni previse :(
 

LjiljanZlatni

Member
Reaction score
5
Kako te ne banuju vise dosadnjakovicu dosadni

u pravu su momci, dignes selo za 7 dana i rokas igrace od 500-1000 bodova? De ba -.-
 

Falen

Member
Reaction score
1
Ma ne smiju mene :(

A sto se tice toga i pba , ko ima moze jbg , ali ne znam sta ste se svi uhvatili abecede i oni su nubine teske , ali opet nisu u rangu hosmichevicha i pulena koji cim su culi da dolaze jaci botovi od njih odma pobjegli i onda smaraju na forumu :( ( na ovom forumu imas 10 ljudi od toga mozda dva covjeka koji igraju 29ku i koji su nabili komplexe hosmichevichu i puhlenima a ostalo hosmini puhleni i ja :( , dobar forum nea sta

Valjda cekaju pravi trenutak da napisu oprostajnu poruku pa ce doc na 30ku opet da napisu poruku ili nece doc ako cuju da neko bolji dolazi :(

Ali dobro vidis nije hosmichevich sam , imas ti cak 5 botova na hr-u pjanoni, cucek bucek , petkoni i ne znam imena posljednje dvojice :( a ustvari sve ti je to hosmo koji im diriguje sta i kako da pisu , steta sto ih ne zna vodit kad igraju neki svijet , mozda bi nesto i osvojili :(
 

cuca ba

Well-Known Member
Reaction score
56

Pa mogli ste onda ti i cucek mucek barem jedan ubosti , jebem vas u kacket em ste corave koke em ste smotane koke HAHAHAHAHAHHAHAHAHAAH

ocekujem vas na 30ki da mi cistite cipele

Ajmo 2 koraka samo za vas dva puhlena Hosmichevicha

Umocite se u belo mlekce i odjasite u svoje selce HAHAHAHAHAHAHAHAHA

cuj momak ne znam ko si ni sta si kad se prestavis mozes mene spominjati ko prvo a ko drugo ja nit sam se kad prodavo za osvojeni svjet nit cu tu sam da se igramo zafrkavamo a od hr20 nisam ozbiljno poigro tako da ne znam ni ko si ni sta si samo znam da imas velik jezik i da se krijes po nekim imenima
 
Last edited:

cuca ba

Well-Known Member
Reaction score
56
Ma ne smiju mene :(

A sto se tice toga i pba , ko ima moze jbg , ali ne znam sta ste se svi uhvatili abecede i oni su nubine teske , ali opet nisu u rangu hosmichevicha i pulena koji cim su culi da dolaze jaci botovi od njih odma pobjegli i onda smaraju na forumu :( ( na ovom forumu imas 10 ljudi od toga mozda dva covjeka koji igraju 29ku i koji su nabili komplexe hosmichevichu i puhlenima a ostalo hosmini puhleni i ja :( , dobar forum nea sta

Valjda cekaju pravi trenutak da napisu oprostajnu poruku pa ce doc na 30ku opet da napisu poruku ili nece doc ako cuju da neko bolji dolazi :(

Ali dobro vidis nije hosmichevich sam , imas ti cak 5 botova na hr-u pjanoni, cucek bucek , petkoni i ne znam imena posljednje dvojice :( a ustvari sve ti je to hosmo koji im diriguje sta i kako da pisu , steta sto ih ne zna vodit kad igraju neki svijet , mozda bi nesto i osvojili :(
et vidis ti opet po meni igram jarane hr29 ko prvo eto koliko si obavjesten i igram protiv cackalica eto i to ti je promaklo a sa osmicevicem sam tek poigro hr28 i ne igram ga jer smo ja i smayke rr dobili na hinjski nacin eto jebem te u to obavjestajno dupe mozgu jedan
 
Last edited:

BushwackeR

Active Member
Reaction score
88
ma trosi ti sta hoces uzdizete se neki proo likovi neka muda plemena a kad vidim ovo sve samo glupi ispadate cast izuzetcima jel car igre u pocetnickoj dignut akademiju i rokat ljude po 500 poena de mi to samo reci regrutovali ste koga god ste mogli djelujete smijesni izvini al primi poyy

Ko se uzdize da je pro? Navedi jednu osobu koja se uzdize kako ti to kazes?
Koga smo rokali od 500 poena?
Samo to objasni nista vise..
 

BushwackeR

Active Member
Reaction score
88
Kako te ne banuju vise dosadnjakovicu dosadni

u pravu su momci, dignes selo za 7 dana i rokas igrace od 500-1000 bodova? De ba -.-
Izvinjavam se ovim putem sto smo vam noblali dva clana jedan 2.5 k I drugi 1k..
Isto tako se izvinjavam sto vam je igrac popio bt i izgubio sav off i onaj def sto ste mu poslali a na pocetku je najglasniji bio..
 

cuca ba

Well-Known Member
Reaction score
56
Ko se uzdize da je pro? Navedi jednu osobu koja se uzdize kako ti to kazes?
Koga smo rokali od 500 poena?
Samo to objasni nista vise..
dobro kad priznajes hahha dobro izvini imali su 800 poena a to sta je bilo noblanja nemam pojma ja izvjestaje dobio nisam
 

BushwackeR

Active Member
Reaction score
88
I da ne zaboravim, izvinjavam se sto 3 igraca od svih nas trose pb..Ipak nije to uredu!
A ovi sto su dosli pa prodaju rese i sad nakupili po 20k pb sta ce oni da rade sa tim silnim pb??
A mozda ce da idu na hr server neki gdje nas nema pa da dizu akademije za 7 dana kao sto vi kazete pa ce da nobluju sela od 1k I osvajaju servere silne..
To je totalno ok..
 

cuca ba

Well-Known Member
Reaction score
56
I da ne zaboravim, izvinjavam se sto 3 igraca od svih nas trose pb..Ipak nije to uredu!
A ovi sto su dosli pa prodaju rese i sad nakupili po 20k pb sta ce oni da rade sa tim silnim pb??
A mozda ce da idu na hr server neki gdje nas nema pa da dizu akademije za 7 dana kao sto vi kazete pa ce da nobluju sela od 1k I osvajaju servere silne..
To je totalno ok..
bajo moj nit sma od ti sto sakupljaju nit sma od ti sto trose silni pb po meni realnost je neki 2k pb potrosit ne treba ti sad bruka bitno je do lc doci i onda farming a kolko vidim i ti si se tek sad malo aktiviro u farmingu a ostale necu n ida komentarisem pogotovo ove vece
 

BushwackeR

Active Member
Reaction score
88
dobro kad priznajes hahha dobro izvini imali su 800 poena a to sta je bilo noblanja nemam pojma ja izvjestaje dobio nisam
Ko od 800 poena?
Nisi mi odgovorio a fino te pitam.. laprdas u prazno a cinjenice ne iznosis kao da ja sad kazem Cuca nosi pidjamu sa barbikama kad ide da spava.. ne moram slike da postavljam..
 

cuca ba

Well-Known Member
Reaction score
56
Ko od 800 poena?
Nisi mi odgovorio a fino te pitam.. laprdas u prazno a cinjenice ne iznosis kao da ja sad kazem Cuca nosi pidjamu sa barbikama kad ide da spava.. ne moram slike da postavljam..
pa jel ti spidi dole kluster iznoblo likova po 800 poena to sto je noblo selo od 3k znamo da se nije napatio
isto ko i ti kad si mu drugo noblo
 

Puma the Ace

New Member
Reaction score
10
Buš-man nemoj dzaba o pb pisat pratim ja tu situaciju u ostalom mult acc nemogu odma slat sebi pb da se trose tako da ovdje se trose pare u ostalom svako ima svoja prava da radi sta hoce all pošteno_OK. nemoj nikog jebavat OK nemoj da bude nekom krivo il da se nalazi oni koji se jave jesu se nasli u tome trositi uzalud pare samo zezite hahahahhahahha
Jucer ulazim u igru pise pricekajte da pojednostavimo igru za one koji neznaju igrat vahahahhahahahah
 

Falen

Member
Reaction score
1
et vidis ti opet po meni igram jarane hr29 ko prvo eto koliko si obavjesten i igram protiv cackalica eto i to ti je promaklo a sa osmicevicem sam tek poigro hr28 i ne igram ga jer smo ja i smayke rr dobili na hinjski nacin eto jebem te u to obavjestajno dupe mozgu jedan


Gledaj svidja mi se sto te je stid da budes hosmichevichev puhlen , mislim koga ne bi bilo stid , ali necemo se lagat sad ,nubina si i zato si los jbg , niko te nije pitao za tebe i smajketa i vase jade na ostalim serverima , to stvarno nikog ne interesuje .

Ali hajde ulizuje se i tebi petkoni u dupe pa kontas " joooj ja cu biti novi gazda hosmo :( " e pa ne ide ti to tako.

Na hr serverima imas dvije grupe ljudi imas ove bushymushy royalsoldzr , abecede , otepeove , osvajace znaci grupu nubina ali normalnih igraca koji su dosli da se zabavljaju i osvoje ponesto a onda na drugoj strani imas hosmichevica i 4 5 puhlena koji mu se uvlace do krajnika iz nepoznatih razloga , koji su osvojili 1 svijet i ostavili 432432432432 oprostajnih poruka (za sve ovo imaju dokazi) na kvarnjaka i sad lijece komplexe jer nemaju para ko spidi i bushy da kupe 3 4k pba .

e pa jbg ko moze nek kupi ko ne moze nek ne sere sta je tu je :(

a ti moras cucek bucek izabrat jesi li hosmin puhlen il otpov nub :(
 

BushwackeR

Active Member
Reaction score
88
Pa kakve veze ima sto je noblovao nekog od 800 poena? Svako nobla sta misli da je pametno za njegov nalog I sta ce dalje da radi i planira. Zasto mislite da neko treba da se vama pravda? Noblali smo u blizini nesto nesto na 24h daleko.. Cuj znamo da se nije napatio hahahah Pa sta je on tu kriv? Znaci kad saljemo napade prvo treba da se javimo svima da se nadefa dobro inace nije fer?!!
 

cuca ba

Well-Known Member
Reaction score
56
Gledaj svidja mi se sto te je stid da budes hosmichevichev puhlen , mislim koga ne bi bilo stid , ali necemo se lagat sad ,nubina si i zato si los jbg , niko te nije pitao za tebe i smajketa i vase jade na ostalim serverima , to stvarno nikog ne interesuje .

Ali hajde ulizuje se i tebi petkoni u dupe pa kontas " joooj ja cu biti novi gazda hosmo :( " e pa ne ide ti to tako.

Na hr serverima imas dvije grupe ljudi imas ove bushymushy royalsoldzr , abecede , otepeove , osvajace znaci grupu nubina ali normalnih igraca koji su dosli da se zabavljaju i osvoje ponesto a onda na drugoj strani imas hosmichevica i 4 5 puhlena koji mu se uvlace do krajnika iz nepoznatih razloga , koji su osvojili 1 svijet i ostavili 432432432432 oprostajnih poruka (za sve ovo imaju dokazi) na kvarnjaka i sad lijece komplexe jer nemaju para ko spidi i bushy da kupe 3 4k pba .

e pa jbg ko moze nek kupi ko ne moze nek ne sere sta je tu je :(

a ti moras cucek bucek izabrat jesi li hosmin puhlen il otpov nub :(
hajd se prestavi majke ti iznenadi me hahah
 

cuca ba

Well-Known Member
Reaction score
56
Pa kakve veze ima sto je noblovao nekog od 800 poena? Svako nobla sta misli da je pametno za njegov nalog I sta ce dalje da radi i planira. Zasto mislite da neko treba da se vama pravda? Noblali smo u blizini nesto nesto na 24h daleko.. Cuj znamo da se nije napatio hahahah Pa sta je on tu kriv? Znaci kad saljemo napade prvo treba da se javimo svima da se nadefa dobro inace nije fer?!!
ne razumijemo se starac nismo na istoj valnoj duzini normala vuces svojim ja ruku na srce mogu reci ima fini igraca kod vas dobri momaka koji ce tek da razmrdaju ljestvicu jer idu tezim putem a vi sto zablistate sad zablistali ste to ti je realnost bajo moj
 

Falen

Member
Reaction score
1
Ima ti jedna stara poslovica nije ti Muju majka karala sto se kocko nego sto se vadio :(

A ja sam Falen ako nadjes ikog na hr-u i netu sa ovom slikom i ovim nickom pljuni me :(

Isto ko sto si ti cucek bucek ali pitanje je , da li si ti onaj sto namjesta antenu ili onaj sto vice ne valja ne valja :(
 
Top