Spam 1.0.1 beta

Puma the Ace

New Member
Reaction score
10
osaburite i mi se zabavljamo te uvrede trpamo u kofere lagano idemo na sl server samo opusteno bajo Buš hahahah
 

cuca ba

Well-Known Member
Reaction score
56
Ima ti jedna stara poslovica nije ti Muju majka karala sto se kocko nego sto se vadio :(

A ja sam Falen ako nadjes ikog na hr-u i netu sa ovom slikom i ovim nickom pljuni me :(

Isto ko sto si ti cucek bucek ali pitanje je , da li si ti onaj sto namjesta antenu ili onaj sto vice ne valja ne valja :(
ma ti si nista stari kad se prestavis gdje si sta igrao onda mozemo pricat do tad zaobidi me
 

BushwackeR

Active Member
Reaction score
88
ne razumijemo se starac nismo na istoj valnoj duzini normala vuces svojim ja ruku na srce mogu reci ima fini igraca kod vas dobri momaka koji ce tek da razmrdaju ljestvicu jer idu tezim putem a vi sto zablistate sad zablistali ste to ti je realnost bajo moj

Znaci jos uvijek ti krivo sto nisi pusten na Smayketov nalog.. sve ok
 

Falen

Member
Reaction score
1
A opet to sto ste opsjednuit sto prva tri u abecedi koriste pb je stvarno tuzno :(

cak ni jadni otp se ne zali na nubove abecede a ti se zalis , e to su komplexi :(

pa ako nista hosmichevich i puhleni rekli ne smijemo i nisu dosli i naravno postedili su hr igrace sa svojim oprostajnim porukama napokon :(

ali cekam ja sve vas na 30ki :$$$$
 

cuca ba

Well-Known Member
Reaction score
56
Znaci jos uvijek ti krivo sto nisi pusten na Smayketov nalog.. sve ok
nikad pitaj smayketa sta sam ja rekao kad je to bilo pa onda pricaj kome je krivo kome ne a i necu vala sa vama pojedinciam ni da igram da budemo realni
 

Falen

Member
Reaction score
1
ma ti si nista stari kad se prestavis gdje si sta igrao onda mozemo pricat do tad zaobidi me


Hosmo ( cucek bucek) vidim jos jednog puhlena si nafatao ajde da ne placete vise , posto igrate pod drugim imenima na 29ki izgleda , dajte nick neki na koji hocete da vam prebacim pba da probate tako dobit otp i abecedu . :(
 

cuca ba

Well-Known Member
Reaction score
56
Hosmo ( cucek bucek) vidim jos jednog puhlena si nafatao ajde da ne placete vise , posto igrate pod drugim imenima na 29ki izgleda , dajte nick neki na koji hocete da vam prebacim pba da probate tako dobit otp i abecedu . :(
ajd zaobidi me
 

Falen

Member
Reaction score
1
Znaci jos uvijek ti krivo sto nisi pusten na Smayketov nalog.. sve ok


Bushy Mushy znas i ti nekad i neku pametnu reci , pa javna tajna je da su svi hosmini puhleni htjeli i ulizivali se ostatku te vase Davidov puhlen ekipe , ali iako su vam ulazili do krajnika neko ko je novi Davidov kod vas nije to dozvolio, ako nista respect za to

a i dan danas hosmo i puhleni prvo se pomole davidovoj i vuletovoj slici pa tek onda udju u plemena :(
 

cuca ba

Well-Known Member
Reaction score
56
Ne razumijem te , previse pravopisnih greskica :(

Cudi me da to vec niste naucili u 4 osnovne , ali polako jos si mlad :)
siso znam ko si poyy svoje u splitu i mojne ba tude nikove vise krasti smao ljude sramotis beze ajd sad razguli i skupljaj neke barbare opet
 

Falen

Member
Reaction score
1
falen tezak ko traktorski tocak vuhahahah svako ima pravo da trosi lovu na svoj nacin all ovaj je zalostan hua


Evo ionako imam 50k pba koji stoji bezveze , hajmo svi vi puhleni od hosme javnite se na pp sa nickovima i poslacu vam pa probajte kakav dobar fajt napravit :)
 

Falen

Member
Reaction score
1
siso znam ko si poyy svoje u splitu i mojne ba tude nikove vise krasti smao ljude sramotis beze ajd sad razguli i skupljaj neke barbare opet


Em sto si hosmin puhlen jos si i nacionalista , a steta sto nemam nikog u splitu lip grad lipi ljudi , to sto tebi smetaju hrvati to je tvoj problem :(

idi na rs ili ba server ako ti tolko smeta HR :(

a to za barbare ne kontam , ali dobro tako je to kod vas hosminih kad pocnete gubit pocnete pisat nepovezane oprostajne poruke

ali da te obavijedim puhlenu ovo je i hr server :(

znate koji je prvi nick bio vaseg vodje hosmichevicha , HOSMICHEVICH THE TETRIS MAN
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
samo cu rec sto se tice hosminih pulena ,25,26,28 ,protiv tih abAceda , otpovaca, pdpovaca, tih spidija kenti brzih sporih ,uzeti .sto se pulena tice tih 4 5 ce uvijek stat na jednu stranu :D dok nece imat ko da nas porazi :D sto su dokazali i zadnji serveri :D

i ti puleni dolaze na servere gdje imaju konkurenciju ,ili barem pokusaj konkurencije
 

cuca ba

Well-Known Member
Reaction score
56
Em sto si hosmin puhlen jos si i nacionalista , steta sto nemam nikog u splitu lip grad lipi ljudi , to sto tebi smetaju hrvati to je tvoj problem :(

ali da te obavijedim puhlenu ovo je i hr server :(
volim hrvate mojne sad preokretat u neki nacionalizam a to da nisi iz splita nekom drugom pricaj momak ti si promasaj al onaj teski dzaba se krijes iza ti nikova razni idi i dalje tw stats od ba servera gledaj i kontaj u koji nik da se uvucem sad poyy
 

cuca ba

Well-Known Member
Reaction score
56
samo cu rec sto se tice hosminih pulena ,25,26,28 ,protiv tih abAceda , otpovaca, pdpovaca, tih spidija kenti brzih sporih ,uzeti .sto se pulena tice tih 4 5 ce uvijek stat na jednu stranu :D dok nece imat ko da nas porazi :D sto su dokazali i zadnji serveri :D

i ti puleni dolaze na servere gdje imaju konkurenciju ,ili barem pokusaj konkurencije
mi smo tu starac dosli odigrat cemo znamo ishod al bitno je da se druzimo i podjebajemo haha
 

Falen

Member
Reaction score
1
samo cu rec sto se tice hosminih pulena ,25,26,28 ,protiv tih abAceda , otpovaca, pdpovaca, tih spidija kenti brzih sporih ,uzeti .sto se pulena tice tih 4 5 ce uvijek stat na jednu stranu :D dok nece imat ko da nas porazi :D sto su dokazali i zadnji serveri :D

i ti puleni dolaze na servere gdje imaju konkurenciju ,ili barem pokusaj konkurencije


Hosmo ne brukaj se , evo poslacu pba , osvojili ste 1 svijet cestitam i to gdje nikog nije bilo .

Petkoni hajmo jednom se pomolit vuletu i davidu i probat se ulizat u dupe cuceku buceku i onda kod svog TETRIS HOSMICHEVICA ,

nisu plemena za vas :(
 
Top