Spam 1.0.1 beta

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Nemoj da me vučeš za jezik, tebi je najbolje nick da staviš prikolica nikada nisi imao ni karakter ni svoje '' ja '' .
Normalno da cu se posvađati sa bilo kim ko dira moje pleme, a još više ko dira moje frendove.. čitaš ti tu odlično šta Falen piše i nisi ti došao jučer na forum odlično ti znaš da Vedad drzi dugo avatar kakav drži i da niko nikad ništa nije rekao i sad dođe ovaj i ti ulijećeš nemoj da ti pišeš bilo šta, da si htio da budeš čovjek napisao bi kako jeste a ne tu čitate sve i kad neko nešto napiše i pristane da se cima sa ovim bolidom onda dolazite sa komentarima da pametujete gdje vam je obraz to me zanima.. idi kačaj se za veća imena i budi u ćošku radi kako ti se kaže i čestitam ako igraš hr29 napokon da i osvojiš nešto ;)
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Kad si napisao? kad stvar ode onda si napisao, napiši kako jeste niko ne mrzi ni tebe niti bilo koga samo budite u nekim stvarima realni svi redom, nemoj da misliš da ja ili Vedad smo zatucani pa ulazimo u raspravu sa ovim nego čisto ulazimo da ga trzamo da prekorači limit da dobije ban ili da jednom začepi to je glavni cilj zašto mu se odgovara na komentare jer je tip prvo ukrao nick, i glavni mu je cilj doći ovdje i svađati se.

Ali barem budi čovjek pa reci kako jeste, a ne da čekaš gužvu pa da ostavis komentar i ispadnes dobrica, pusti to prevazišli smo svi takvo ponašanje.
 

Falen

Member
Reaction score
1
Nemoj da me vučeš za jezik, tebi je najbolje nick da staviš prikolica nikada nisi imao ni karakter ni svoje '' ja '' .
Normalno da cu se posvađati sa bilo kim ko dira moje pleme, a još više ko dira moje frendove.. čitaš ti tu odlično šta Falen piše i nisi ti došao jučer na forum odlično ti znaš da Vedad drzi dugo avatar kakav drži i da niko nikad ništa nije rekao i sad dođe ovaj i ti ulijećeš nemoj da ti pišeš bilo šta, da si htio da budeš čovjek napisao bi kako jeste a ne tu čitate sve i kad neko nešto napiše i pristane da se cima sa ovim bolidom onda dolazite sa komentarima da pametujete gdje vam je obraz to me zanima.. idi kačaj se za veća imena i budi u ćošku radi kako ti se kaže i čestitam ako igraš hr29 napokon da i osvojiš nešto ;)


HAHAHAHAHA TO STO JE VEDAD ZATUCANI NACIONALISTA ODAVNO JBG , a ti nekom nasao da pricas o prikolici a ti prikolica vuleta do jucer bio HAHAHAHAHAHAHAHA KAKO SI PRELUD , A ONDA JOS IMAS I 3 4 PUHLENA KOJI SU TVOJA PRIKOLICA

Nemoj hosmichevichu da se nervirash , umoci keks u toplo mlijeko pomoli se vuletu davidu , zavijori tom ratnom zastavom i na spavanjac :)
 

Falen

Member
Reaction score
1
Kad si napisao? kad stvar ode onda si napisao, napiši kako jeste niko ne mrzi ni tebe niti bilo koga samo budite u nekim stvarima realni svi redom, nemoj da misliš da ja ili Vedad smo zatucani pa ulazimo u raspravu sa ovim nego čisto ulazimo da ga trzamo da prekorači limit da dobije ban ili da jednom začepi to je glavni cilj zašto mu se odgovara na komentare jer je tip prvo ukrao nick, i glavni mu je cilj doći ovdje i svađati se.

Ali barem budi čovjek pa reci kako jeste, a ne da čekaš gužvu pa da ostavis komentar i ispadnes dobrica, pusti to prevazišli smo svi takvo ponašanje.


Gdje si prevazidjeni koji na trzanje tvog puhlena stavljash ratnu sliku i mislis vrijedjat ovdje ljude na HR serveru hahahahahah


Joj ne brukaj se vise eto molim te :(

A osvojices i ti jos neki svijet nekad , kad opet ne bude bilo nikad , il budes opet na kvarnjaka igrao :( kako jedino i znas

ili zamoli Vuleta da mu se vratis :) i naravno sa svoja 3 4 puhlena hahahahahahaha
 
Last edited:

Falen

Member
Reaction score
1
Ljudi molim vas od danas zovite hosmichevicha TATA HOSMICHEVICH I NJEGOVA 4 SINCIC PUHLENA ( NEXUX PJANONI PETKONI I ZABORAVIH IME 4. :( ) I MOLIM VAS pustite ga da osvoji barem neki svijet :(
mozda tako prestane bit iskompleksiran i prestane pisat oprostajne poruke


HOSMO I NASLOV PORUKE POSTOVANI IGRACHI HAHAHAHA MOZDA OVO I NIJE HOSMO JER SE ON OPROSTIO OD PLEMENA DAVNO :( ( 153 PUTA)

Evo ovako, prvo da mi admini ovo ne diraju, ne pripada ovom dijelu foruma ali pošto se ovo čita više nego forum hr25 napisati ću ovdje.

Već sam jednom na hr24 pisao da ja odustajem nakon što su me ishrdali i nakon što sam mogu reći dušu svoju uložio u OSG, sada kada sam ispunio ono što sam htio vrijeme je da i ja isparim sa ove igrice

AHAHAHAHAHAHAAH HAJMO PUHLENI PISITE SAD OPET NEEE HOSMO NE ODLAZIIIIII HOSMOOOO , MORAMO OSVOJIT BAREM NESTO HOSMOOO I POSTAVIT RATNE ZASTAVE JER SMO MI NACIONALISTI JOOOOJ
 
Last edited:

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Ponavljam, sve je naše :rolleyes:

Sve je moje do Mirine kuce, a i Mira ako je moguce :D

Prvo i prvo mene stvarno sramota sto sam uopste i obratio paznju na ovog Falena, bolesnik nas je nekoliko uvukao u svoje gluposti evo 4-5 stranica ispisano oko njega :D

Buduci da se uvuklo, da napisem svoj licni stav mada mnogima je i jasno al eto

Ja sam ponosan sto zivim u takvoj drzavi jedinstvenoj u cijelom svijetu i volim je beskrajno bas zbog toga sto mozes cuti u ezan i crkvena zvona u isto vrijeme, bez ezana ili bez zvona Bosna me bi bila Bosna.

Sto se tice 3 vjere, 3 nacije, 3 jezika, svi smo mi ista govna samo je problem kako zvati jednim imenom kao i oko jezika.
A generalno mislim da na ovim plemenima i ko je dosao na ovaj server kao nacionalisticki (u negativnom kontektstu) opredjeljen da je to izbio iz glave, svi mi igramo u mijesanim plemenima, svi imamo bas nekoga koga cijenimo druge vjere.
Ja ga jebem ko moze toliko glumit nekom jarana, normalno pricat a ovamo u glavi da konta "jebem mu mater ustasku, cetnicku, balijsku".

i sad mi naumpade situacija kad smo igrali speed pa na skajpu u pozivu Stefan, Pjana, Stipe i ja, kakvih je tu budalestina bilo, od Stefanovih psovanja do Stipinih bisera na "dalmatinskom" :D

Opet ponavljam, crnjak mi uopste ulazit u ovo, al eto sa budalama moras bit budala :D
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Pod 1. PB se trosio i trosit ce se, ko dadne pare na pb, njegove su, nije ih ukrao.
Pod 2. Konkurencije ima, ima na ovom svijetu imena koji su u rangu sa imenima cackalica, pa cak i veceg ranga od par njih.
Pod 3. Nije nikakva ratna zastava, nego je grb, GRB Bosne i Hercegovine, a bila bi i zastava da ova danasnja nije namjestena od zapada, ma da nema nikakve veze s BiH, cuj plavo-zuta sa zvijezdama
Pod 4. Imas ti svoju crveno-bijelu sahovsku podlogu, ima onaj svoja 4S i ima taj drugi svoje ljiljane, i svako sebi, nije nikom drugom.
Nije bitno biti srbin, hrvat ili bosnjo, bitno je biti covjek.
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
Al' sta kaze onaj, ''ElMudzahid odred cinio masakre pod tom zastavom.'' Druze, svaki srbin( ONAJ SA PUSKOM I SA CILJEM DA PRAVI RAT) koji je ubijen u BiH nije zlocin, nego pravda. Isto kao sto svaki vojnik Amerike, Rusije, Francuske itd koji je ubijen u Siriji nije zlocin. Ko ide sa puskom u tudju zemlju ne zasluzuje nista drugo nego da bude kao sto ti kazes ''masakriran''.
Da Allah dzelesanuhu podari Dzennet nasim borcima, a i braci mudzahedinima koji su iz daleka dolazili da brane svoju bracu muslimane u Bosni i Hercegovini.
 

Falen

Member
Reaction score
1
Pod 1. PB se trosio i trosit ce se, ko dadne pare na pb, njegove su, nije ih ukrao.
Pod 2. Konkurencije ima, ima na ovom svijetu imena koji su u rangu sa imenima cackalica, pa cak i veceg ranga od par njih.
Pod 3. Nije nikakva ratna zastava, nego je grb, GRB Bosne i Hercegovine, a bila bi i zastava da ova danasnja nije namjestena od zapada, ma da nema nikakve veze s BiH, cuj plavo-zuta sa zvijezdama
Pod 4. Imas ti svoju crveno-bijelu sahovsku podlogu, ima onaj svoja 4S i ima taj drugi svoje ljiljane, i svako sebi, nije nikom drugom.
Nije bitno biti srbin, hrvat ili bosnjo, bitno je biti covjek.


https://hr.wikipedia.org/wiki/Grb_Bosne_i_Hercegovine eto ti grba BiH :) za ostalo se slazem :) mani se hosme procitaj sta puhlenu
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Al' sta kaze onaj, ''ElMudzahid odred cinio masakre pod tom zastavom.'' Druze, svaki srbin( ONAJ SA PUSKOM I SA CILJEM DA PRAVI RAT) koji je ubijen u BiH nije zlocin, nego pravda. Isto kao sto svaki vojnik Amerike, Rusije, Francuske itd koji je ubijen u Siriji nije zlocin. Ko ide sa puskom u tudju zemlju ne zasluzuje nista drugo nego da bude kao sto ti kazes ''masakriran''.
Da Allah dzelesanuhu podari Dzennet nasim borcima, a i braci mudzahedinima koji su iz daleka dolazili da brane svoju bracu muslimane u Bosni i Hercegovini.
E ovo je retardiranluk level pro.
Bilo je tih istih Srba koji su uzeli pusku da brane kucni prag od tih tvojih razjarenih Mudzahida koji usput nisu jebavali zive sile ni komande, dosla ljudina iz pustinje da se izivljava i po drzavljanstvo (za njega u civilizaciju)
Zatucano misljenje ono "ako je Mujo onda je heroj, a ako je Nikola onda je zlocinac" i obratno
 

Falen

Member
Reaction score
1
Al' sta kaze onaj, ''ElMudzahid odred cinio masakre pod tom zastavom.'' Druze, svaki srbin( ONAJ SA PUSKOM I SA CILJEM DA PRAVI RAT) koji je ubijen u BiH nije zlocin, nego pravda. Isto kao sto svaki vojnik Amerike, Rusije, Francuske itd koji je ubijen u Siriji nije zlocin. Ko ide sa puskom u tudju zemlju ne zasluzuje nista drugo nego da bude kao sto ti kazes ''masakriran''.
Da Allah dzelesanuhu podari Dzennet nasim borcima, a i braci mudzahedinima koji su iz daleka dolazili da brane svoju bracu muslimane u Bosni i Hercegovini.


Taj odred je pocinio najmonstruoznije zlocine odrubljivanjem glave pod tom vasom zastavom i nad bos hrvatima i bos srbima a koji su isto tu u toj bosni od pocetka nastanka bosne , i vidis koliko si ti glup i zatucan , svaki srbin koji je dosao iz srbije i hrvat iz hrv kao i arap , je bio agresor nemoj da budes glup i zatucan i svi su oni cinili zlocine kao i domicilni narodi , a u bosni je bio GRADJANSKI rat to sto bi vi bosnu bez hrvata i srba to je druga stvar, ali to nikad necete dobit,

Bosna nije ni bosnjacka ni hrvatska ni srpska , nego od sva tri naroda glupane glupi zatucani

i taj jezik koji koristis je agresorski jezik :) , koji nema veze sa bosansko hrvatsko srpskim jezikom :)
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
E ovo je retardiranluk level pro.
Bilo je tih istih Srba koji su uzeli pusku da brane kucni prag od tih tvojih razjarenih Mudzahida koji usput nisu jebavali zive sile ni komande, dosla ljudina iz pustinje da se izivljava i po drzavljanstvo (za njega u civilizaciju)
Zatucano misljenje ono "ako je Mujo onda je heroj, a ako je Nikola onda je zlocinac" i obratno
Tvoje misljenje. Jos nisam cuo nijedno svjedocenje, niti jednu reportazu, snimak, gdje je mudzahedin usao u Srbinu u kucu i ubio nevinog Srbina , stanovnika Bosne i Hercegovine. Pricas po svome nahodenju.
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
Taj odred je pocinio najmonstruoznije zlocine odrubljivanjem glave pod tom vasom zastavom i nad bos hrvatima i bos srbima a koji su isto tu u toj bosni od pocetka nastanka bosne , i vidis koliko si ti glup i zatucan , svaki srbin koji je dosao iz srbije i hrvat iz hrv kao i arap , je bio agresor nemoj da budes glup i zatucan i svi su oni cinili zlocine kao i domicilni narodi , a u bosni je bio GRADJANSKI rat to sto bi vi bosnu bez hrvata i srba to je druga stvar, ali to nikad necete dobit,

Bosna nije ni bosnjacka ni hrvatska ni srpska , nego od sva tri naroda glupane glupi zatucani

i taj jezik koji koristis je agresorski jezik :) , koji nema veze sa bosansko hrvatsko srpskim jezikom :)
Druze, nisam te nazvao glupim, niti uvrijedio, dok ti mene jesi. Dovoljno je ovo da se ustanovi moja i tvoja kultura i obrazovanje. Sve najbolje :)
 
Top