Spam 1.0.1 beta

NEXUS

Banned
Reaction score
87
. U hrv dio Mostara nikad neces moci uci sa tom zastavom kao ni u BL
Kod mene na privjesku ovaj grb i u BL studirao 3 godine, sve jarani Srbi i nikakvih problema, sprdnja, ne pije ti vode :D
A kazes ne pripadas ni jednom narodu, sta si jbte, cokoladni? :D
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Samo da mi je znati kome ja to dupe lizem, pa da ga onda i polizem, da bude tako, a ne da narod prica nesto sto nije istina, ne valja grehota je. :D
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Normalno da imam pravo da kažem Igore.. a čuj poslije onoga što sam vidio kako se hvale pojedini kucanje naše akcije... a Tomek imao naredbe i prenosio, poslije onog kada je Spori izašao i udario sa leđa.. poslije kada je Weca pala pa kada Elmo piše poruke

'' pravite akciju, bilo je 50 nuka, nećemo izdržati '' u glavnom prozivali ste nas za diplomaciju na kraju ste vi sa jos dva plemena protiv vas ;).
I onda dođete i kažete zabava, pa i nama je zabava onda :) Kod mene te vaše forice ne pale, ja odlično znam kakav je bio hr28 i ko je koga tu izdao tako da me niko neće ubijediti drugačije, osim kad mi neko dođe i dadne argumente slike i poruke pa da mislim da nije tako.

Odlično znam ko je igrao prljavo i šta se radilo , tako da tu priču '' mi dosli iz zabave '' to nekom drugom pričaj :).
 

Falen

Member
Reaction score
1
Normalno da imam pravo da kažem Igore.. a čuj poslije onoga što sam vidio kako se hvale pojedini kucanje naše akcije... a Tomek imao naredbe i prenosio, poslije onog kada je Spori izašao i udario sa leđa.. poslije kada je Weca pala pa kada Elmo piše poruke

'' pravite akciju, bilo je 50 nuka, nećemo izdržati '' u glavnom prozivali ste nas za diplomaciju na kraju ste vi sa jos dva plemena protiv vas ;).
I onda dođete i kažete zabava, pa i nama je zabava onda :) Kod mene te vaše forice ne pale, ja odlično znam kakav je bio hr28 i ko je koga tu izdao tako da me niko neće ubijediti drugačije, osim kad mi neko dođe i dadne argumente slike i poruke pa da mislim da nije tako.

Odlično znam ko je igrao prljavo i šta se radilo , tako da tu priču '' mi dosli iz zabave '' to nekom drugom pričaj :).


HAHAHAHAHAHAHAHA PA TI U SVAKOM POSTU SI SVE LUDJI I LUDJI , HAJ KO SHISHHHHHAA SITUACIJU NA 28 ICI MISLIO SAM MOZDA DA JE CAK I OVAJ BUSHY MUSHY LOSIJI OD TEBE ,

ALI CUJ NIJE ZABAVA , PA TI SI TOLIKO OPTERECEN POSTAO PLEMENIMA , DA TI JE OVO ZAMJENA ZA RL :eek:

Hosmo to pocinje da bude ozbiljna situacija

OVO JE IGRICA HOSMICHEVICHU A TO STO SI LOSHHHHH KAO SHTO BHI THI REKAO SA OVIM SLOVOM H , TO JE JBG TAKO

AJMO TETRIS KINGHU TRI KORAKA JER OVO JEST ZABAVA , MANI SE KOMPLEXA I UZIVAJ U IGRI , AKO HOCES EVO I OVI PUHLENI TVOJI CE TE ORASPOLOZITI MALO ,

NAREDI IM, to je najmanji problem :)
 

BushwackeR

Active Member
Reaction score
88
Normalno da imam pravo da kažem Igore.. a čuj poslije onoga što sam vidio kako se hvale pojedini kucanje naše akcije... a Tomek imao naredbe i prenosio, poslije onog kada je Spori izašao i udario sa leđa.. poslije kada je Weca pala pa kada Elmo piše poruke

'' pravite akciju, bilo je 50 nuka, nećemo izdržati '' u glavnom prozivali ste nas za diplomaciju na kraju ste vi sa jos dva plemena protiv vas ;).
I onda dođete i kažete zabava, pa i nama je zabava onda :) Kod mene te vaše forice ne pale, ja odlično znam kakav je bio hr28 i ko je koga tu izdao tako da me niko neće ubijediti drugačije, osim kad mi neko dođe i dadne argumente slike i poruke pa da mislim da nije tako.

Odlično znam ko je igrao prljavo i šta se radilo , tako da tu priču '' mi dosli iz zabave '' to nekom drugom pričaj :).

pa to sve sto pises je sastavni dio igre, spijuniranje, prekidanje diplomatije, izdaje na sve strane itd..Meni kad bi se desilo sto se tebi desilo na 28 ja nikog drugog ne bi krivio osim samog sebe sto sam to dopustio kao sto je bilo i na 22 kad su nam slovenci zabili noz u ledja i David pobjego.. Nismo kukali i krivili druge nego smo nastavili da igramo i znas i sam sta je bilo na kraju, a jos je ispalo zanimljivije.. Ko da sam ja znao sta se sve desava kad smo upali na 28..
A druga je stvar otici kod admina...
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
pa to sve sto pises je sastavni dio igre, spijuniranje, prekidanje diplomatije, izdaje na sve strane itd..Meni kad bi se desilo sto se tebi desilo na 28 ja nikog drugog ne bi krivio osim samog sebe sto sam to dopustio kao sto je bilo i na 22 kad su nam slovenci zabili noz u ledja i David pobjego.. Nismo kukali i krivili druge nego smo nastavili da igramo i znas i sam sta je bilo na kraju, a jos je ispalo zanimljivije.. Ko da sam ja znao sta se sve desava kad smo upali na 28..
A druga je stvar otici kod admina...


Pa to i jeste problem kralju moj ;) .
Vi to ranije nikad niste radili i znalo je se kako igra veliko SB pleme, bez špijuniranja, izdaja bili kao veliki ratni brod dobro opremljen i nije vam bio problem doći i pošamarati se sa 5 plemena a sada?

Na hr28 je rađeno što je na hr22 samo što ja nisam pobjegao nego sam našao način kako da završim u svoju korist. Niko ovdje nije otišao kod admina ti ako misliš da je sve sa vaše strane okej bilo, a to što sam ja popričao sa adminima i bile kazne to misliš da nije, nisam dijete odlično znam šta je bilo i zaslušeno je sve bilo.. šta sam trebao gledati kako se prave koalicije i akcije na tri fronte protiv mojih i sjediti skrštenih ruku vaš problem i jeste što ste izgubili Davida i što bez njega ste raspuštena banda koja je spremna na sve..

Recimo hr29 , onaj Need Speed kako već mu ide nick, kako da on traži deff a vi noblate na 20h kada je tamo elmoo u plemenu.. :)
Te priče mozete pričati nekome drugom meni ne možete, isto kao što mi ne moze niko reci igram duze od tebe bla bla bla, nisam se uplitao u ovaj forum ali prozivati moje pleme koje nema dodira na hr29 i pričati o nekom PB to je smiješno, vjeruj mi upućen sam ja u hr29 koliko ko troši i pratim tako da nastavite se svađati bez SPQR jer nemam dodira tamo..

Isto tako priče mi nismo se usudili doći na hr29 zbog vas.. pa zašto da idem na hr29 kad još hr28 nisam završio i tek tajne za 20 dana dolaze malo više možda.. sve što tražim od vas ne prozivajte moje pleme jer ja vam lično rekao nisam ništa prozivajte manjinu moje ne dirajte za svoje pleme ću se svađati sa bilo kim.
 
Last edited:

LjiljanZlatni

Member
Reaction score
5
brv najjaci su ovi abc nema sta, cuj on kaze ne mozes doci sa ljiljanima u mostar, sine ako dodem doci cu sa zastavom i tebe cu prvog prebit :D
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Falen zar ne vidiš koliko ljudi te ismijava.. ismijavaju što uopšte neki odgovore na tvoj post, tvoja dominacija je ovdje tipa da najboljem jaranu je*eš ženu ali djeca svejedno liče na njega, opusti se i nemoj da počinješ to oko zastave, grba i ostaloga da te ne bih ja prosvjetlio jer pravis velike greške. Studiram historiju, obišao sam vecinu značajnijih mjesta u Bosni pročitao knjiga koliko ti za života nećeš i nije istina prava otici na google i naći nešto i pisati ovdje pogotovo Vedadu kojeg pokušavas uvesti u priču nacionalizma, odi raditi nešto pametnije ili nađi drugu zanimaciju ovdje nisi bitan.
 

Falen

Member
Reaction score
1
Falen zar ne vidiš koliko ljudi te ismijava.. ismijavaju što uopšte neki odgovore na tvoj post, tvoja dominacija je ovdje tipa da najboljem jaranu je*eš ženu ali djeca svejedno liče na njega, opusti se i nemoj da počinješ to oko zastave, grba i ostaloga da te ne bih ja prosvjetlio jer pravis velike greške. Studiram historiju, obišao sam vecinu značajnijih mjesta u Bosni pročitao knjiga koliko ti za života nećeš i nije istina prava otici na google i naći nešto i pisati ovdje pogotovo Vedadu kojeg pokušavas uvesti u priču nacionalizma, odi raditi nešto pametnije ili nađi drugu zanimaciju ovdje nisi bitan.


Gledaj to sto vi iz zaselka nekog glumite patriote po plemenima i gledate samo jednu stranu , to je vas problem . Jedino ovdje taj vedad drzi ratnu zastavu niko drugi .To sto ti pises sa tri profila pa lijecis komplexe jer nemas pojma kako da odigras neki svijet to je drugi problem , 3 puta otvaraju nove teme na 29ki , 3 puta se javljate ti i tvoji puhleni ,pa tek onda odgovaraju bushy mushy i ostali , sta ti to kaze .

da su ti david i njegovi nabili takav tezak komplex da ne mozes nocima spavat , i previse ozbiljno shvacas igricu .

a sto se tice ratnih zastava , ima starijih od tebe koji su prosli taj rat i fino ti kazem , dok god bude zatucanih takvih poput tebe i vedada bice problema u ovoj drzavi , a otidji malo u mostar razgovaraj sa hrvatima , otidji u bl razgovaraj sa srbima , nemoj bit zatucan.

a to sto vedad govori da je nosio grb u sred bl jest sto posto , sakriven ispod majice , isto kao sto bi ga nosio u mostaru.

lako je glumit mudonju preko neta , prvo se raspitaj malo kod starijih sta se radilo pod tim zastavama

nije ni cudo sto si najlosiji igrac i najomrazeniji igrac plemena koji tek nakon 10 godina je osvojio 1 svijet , cestitke tebi i plemenu puhlena
 

Falen

Member
Reaction score
1
a ne moramo ni ici toliko daleko u historiju

Nexus da nisi ti onaj tokic sto je bio uhapsen ?

Tokićevo isticanje i mahanje, kako su rekli, ratnom zastavom BiH izazvalo je negodovanje građana Banje Luke koji su se počeli okupljati u neposrednoj blizini, a zatim su s obje strane uslijedile i uvredljive riječi, psovke, uvrede na nacionalnoj osnovi, a sve je bilo na rubu incidenta.Policija je, nakon poziva jednog građanina, došla na mjesto događaja i privela Tokića >

drugi slucaj , u centru sarajeva bajkere iz srbije napadaju zbog grba srbije .

treci slucaj u mostaru za vrijeme utakmice turska hrvatska , gdje nema veze uopste sa bih pa su opet pravili incidente i nosali te zastave,

Nemoj da se lazemo , ako si okorijeli nacionalista ok , ali ovo nije ni mjesto ni vrijeme da tu budes.

Klinci manite se ratnih zastava uzmite knjigu u ruke
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Ti fakat imaš problem u glavi ali veliki veliki problem..
1463 godine je ajmo reći taj grb bio, samo je kasnije malo definisan i zasnovan na grbu iz 1463 tačnije koristila ga je dinastija kotromanića u prvoj formi..
U ratnom jeku je bio taj grb, što ne znači da se pod tim grbom ratovalo i ubijalo nego se nosio svoj grb gdje god se išlo ne budi glup priču o nacionalizmu počinješ samo ti, čuj neko će te ubiti jer imas ljiljane ma ko Bgt?
Normalni ljudi su prevazišli to davno care ;)
 

cuca ba

Well-Known Member
Reaction score
56
ovaj meni vise misire na Fate-a hahha i onaj je volio pametovat i palamudit
 

moskri

Member
Reaction score
0
falen de mani se tih zastava i svega toga samo nam to jos fali ovde bzvz izvlacis povod za svadju cccc
 

Falen

Member
Reaction score
1
Ti fakat imaš problem u glavi ali veliki veliki problem..
1463 godine je ajmo reći taj grb bio, samo je kasnije malo definisan i zasnovan na grbu iz 1463 tačnije koristila ga je dinastija kotromanića u prvoj formi..
U ratnom jeku je bio taj grb, što ne znači da se pod tim grbom ratovalo i ubijalo nego se nosio svoj grb gdje god se išlo ne budi glup priču o nacionalizmu počinješ samo ti, čuj neko će te ubiti jer imas ljiljane ma ko Bgt?
Normalni ljudi su prevazišli to davno care ;)


Nadji kako izgleda pravi grb kotromanica a to sto je preuzet stit i ljiljani to je drugo i to je sve, a fino imas vijesti ako imas televiziju upali pa vidi situaciju u gradovima gdje su dolazili sa tim ratnim zastavama sta se desavalo :D ,

normalni ljudi su prevazisli sve tri ratne zastave i ne stavljaju ih na plemena :)

CUJ TI RECENICE , 1463 JE AJMO RECI TAJ GRB BIO , NIJE PRIJATELJU BIO TAJ GRB , ZNA SE KAKO IZGLEDA TACNO GRB BOSNE , A TO NIJE TA RATNA ZASTAVA :) I da li si vidio nekog osim vas komplexasa i nacionalista da drzi te ratne zastave na profilima ?
Ne!

zasto ?

pa jer su normalni ljudi ostali igraci na hr serveru osim vas 3 4 , opet ti kazem ako si vec pobjegao sa 29ke ne peglaj posten narod na forumu:( , nisi interesantan ni ti ni tvoje oprostajne poruke :) a ni tvoji puhleni kojima naredjujes sta da pisu umjesto tebe
 

Falen

Member
Reaction score
1
falen de mani se tih zastava i svega toga samo nam to jos fali ovde bzvz izvlacis povod za svadju cccc


Ne drzim ja ratnu zastavu IZ BOSNE na HR serverima :)

Nego ovaj nekulturni puhlen hosmichevicha koji sad glumi neku kulturicu a prije sedam dana vrijedjao nepoznatu stariju zenu na skypu ko zadnji olos :(

i to samo jer ne zna da igra plemena kao ni njegov gazda hosmo
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Ti si retardiran kralju, Vedad to otkako igra plemena drži i niko ništa rekao nije i ti sad govoriš nešto, hajde prekini sa tom temom i idi da nahraniš normalnim stvarima taj svoj mozak.

Mi se ovdje svađamo vec duži niz godina ali niko nikad nije vrijeđao ni spominjao ni za nickove, ni zastave niti bilo šta !
Bilo je izuzetaka specijalaca kao Džo , ali to je dva tri igrača, i pusti da se svađamo na osnovu igrice, ako misliš da to ne priliči idi piši WiCkedu pa će ti on objasniti jer baš je načitan nam admin ;).

A ti od muke si se uhvatio njegovog avatara na forumu i sad ti to smeta, odrasti ovo je zadnji moj komentar tebi ti stvarno nisi čist ali ne treba da te bude stid u modernim zemljama svaka porodica ima svog psihijatra pa odi malo komuniciraj sa ljudima koji su završili studij da bi izveli na put takve poput tebe, gotovo od mene a uhvati se zastave još jednom ja cu pišem žalbu da te banuju i da nemaš pristupa da te jebo grb i sve glupo :)
 

Falen

Member
Reaction score
1
Ti si retardiran kralju, Vedad to otkako igra plemena drži i niko ništa rekao nije i ti sad govoriš nešto, hajde prekini sa tom temom i idi da nahraniš normalnim stvarima taj svoj mozak.

Mi se ovdje svađamo vec duži niz godina ali niko nikad nije vrijeđao ni spominjao ni za nickove, ni zastave niti bilo šta !
Bilo je izuzetaka specijalaca kao Džo , ali to je dva tri igrača, i pusti da se svađamo na osnovu igrice, ako misliš da to ne priliči idi piši WiCkedu pa će ti on objasniti jer baš je načitan nam admin ;).

A ti od muke si se uhvatio njegovog avatara na forumu i sad ti to smeta, odrasti ovo je zadnji moj komentar tebi ti stvarno nisi čist ali ne treba da te bude stid u modernim zemljama svaka porodica ima svog psihijatra pa odi malo komuniciraj sa ljudima koji su završili studij da bi izveli na put takve poput tebe, gotovo od mene a uhvati se zastave još jednom ja cu pišem žalbu da te banuju i da nemaš pristupa da te jebo grb i sve glupo :)


Gledaj znas da si ispao glup i u recenicama to dokazao gdje pise" AJMO RECI" da da tako se iznose cinjenice hahahahahahaha , a ja ti dam tacnu cinjenicu sa tacnom godinom , ima i neka kruna na tom grbu al ti si previse zatucan da procitas sta iz biblioteke ,

Nemoj da se nerviras odma i da psujes ko zadnji kocijas nekulturni , imas fino izvore , cinjenice , knjige, procitaj , edukuj se , nemoj bit zatucan :)

A niko se ovdje ne svadja radi igrice nego se ljudi svi smiju tebi koliko preozbiljno shvacas i pokusavas da lijecis komplexe na ovoj igrici , bolje uzmi i nauci kako train poslati :)

Na hr serveru nema sta da radi RATNA ZASTAVA IZ BIH IZ 90 tih KAD VECINA VAS BALAVACA NIJE BILA NI RODJENA :)

Imas 15 godina i ti nasao nesto pricati o ratnim zastavama, koji su to isprani mozgovi , stave ratnu zastavu na plemena i misle da su patriote :)
 

LjiljanZlatni

Member
Reaction score
5
Falen
Ne kurči se bolje ti je, upalim auto i eto me dole,treba mi satak i po do Mostara , pošto tvrdiš da si odozdo daj mi adresu 1 na 1 kad očeš, ostavi se Bosne botino, ako si igrač A.B. idi troši pare na premium kad ne znaš izaći iz kuće otić na piće s društvom, a da ti ga vjerovatno nemaš jer si previše zatucana osoba, čuj dat tolike pare na igricu sa argumentom mi trošimo kako nama odgovara, hej bolan niko živ razuman ne troši pare na ovo, na bilo koju igricu, moraš bit opaljen u mozak, ja prvi bi se proveo za te pare, kao i svi normalni, ali dobro ti si kompjuterski debil i tebi je provod kad osvojiš hr29 premiumom pa pričaš onda sa svojim kompjuterskim drugarima kako ste vi najjači hahahahahhahahahah e jadnog života, izadji jebi nešto živ bio ako ti nije premalen i ako se može dić, ovdje vrijeme potroši ako ga imaš i to je to,

znam da nisi Bura, znači prvo kradeš identitet, eto manijaka i mozga plitkog,
- toliko si odbojan frajer svima da je to nevjerovatno, pričaš Dini o nekim kompleksima a ti ih najviše imaš, brate evo uzmi svijet 29 ako će ti to nahraniti tvoj manijački ego iskompleksirani, ako to smatraš uspjehom u životu, eto brate, pričaj idi svima kako si uzeo 29 i pričaj sa svojim poremećenim zatucanim drugovima kako ste vi najjači, budale jedne obične uzele svijet sa premiumom i bez konkurencije prave, hrani se eto hrani seee, a toliko spominjes osmicevica da je to cudo jedno, da se nisi zaljubio u momka?

A MOSTARA
SARAJEVA
BANJA LUKE
BOSNE



MOLIM TE OSTAVI SE TOGA JER SI MULAC OBIČNI, NISI SE NIKAD POBIO U ŽIVOTU NI S KIM I NEŠTO PRIČAŠ, KAD BI TI PETARDA PUKLA PORED NOGE USRAO BI SE A NE METAK,ŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠ
 
Top