Spam 1.0.1 beta

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Evo jel ti se sviđa moj avatar ?
Ajde da vidim nekog ko ce me banuje radi ovog, ili da na osnovu ovog tvrdi da ja nešto pokušavam, idi sad piši WiCkedu i žali se ..
Pazi, baš je divna.
 

cuca ba

Well-Known Member
Reaction score
56
nekad se normalno komuniciralo ono podjebavanja je bilo al ovo sad udem vidim falen piso ni ne ulazi se cojku dalje
 

Falen

Member
Reaction score
1
Kakve nubine iz AB i 29ka to sto vi gubite od njih nije moj problem a ja vas cekam na 30ki ako ne pobjegnete opet, nego ste mi smijesni vi hosmini sto serete za pb sto trose a i vi trosite kad imate hahahahaha

gdje si silo Bosanska a evo procitaj malo :)


E moj ljiljane procitaj malo edukuj se nemoj bit hosmin zatucani pulen , fino ti kazem sve tri zastave trebaju da stanu tamo gdje su i napravile belaj i da se ne loze na njih takvi poput tebe hosme vedada


https://www.vecernji.ba/vijesti/rat...ih-na-procelu-osnovne-skole-u-mostaru-1115536


https://en.wikipedia.org/wiki/Tvrtko_I_of_Bosnia


procitajte malo i manite se ratnih zastava balavci jedni
 
Last edited:

Falen

Member
Reaction score
1
Lozis se na ratne price a rodjen si 2002. al opet to je do tvojih roditelja sta je tu je :)
 

Falen

Member
Reaction score
1
Sad mi je sve jasno, boli što je Mostar BOSNA ?


Hvala Bogu da je Bosna i HERCEGOVINA MAJMUNCINO ZATUCANA , a boli tebe sto nije muslimanska ?

zato i jeste tako zatucani , srecom ima samo par vas , dosta je vise onih normalnijih :)
 

Falen

Member
Reaction score
1
Poceli ste jedini sa ratnim zastavama iz BiH na Hr SERVERU , nemojte lijecit komplexe tako , imaju ustanove za to .
 

Falen

Member
Reaction score
1
Sve je naše vjeruj :D


Prvo izadji iz svog sela , pa cemo lagano dalje , ako hoces platicemo ti put da vidis bosnu i HERCEGOVINU citavu , mlad si , treba se uticat na vas dok se jos moze , inace kasnije nikom se dobro ne pise budete li i jedni i drugi i treci tako zatucani
 

Falen

Member
Reaction score
1
Ponavljam, sve je naše :rolleyes:


Ponavljam procitaj koju knjigu , obrazuj se , nemoj bit kompleksas i na kraju mani se plemena stavljaj te ratne zastave na tetrisu :)

heheheh i onda se cudis sto te niko ziv ne gotivi osim tvojih puhlena i sto ne mozes svijeta osvojit :(

Pleme puhleni vs falen

0 2
 

Falen

Member
Reaction score
1
il si onaj koji namjesta antenu ili onaj koji vice ne valja ne valja :)

ajmo tri koraka hosmichevichu :)

i ajde sad upali ostala tri svoja racuna i napisi komentare da moze izgledat kao da vas je najvise na ovom forumu :)
 
Top