Spam 1.0.1 beta

elmoo

Well-Known Member
Reaction score
152
mozda ste culi za pojam, vojska van sela?

rezultat međeda, 127.717 ofarmanih jucer, mislim da je to ofarmao ovim defom koga vise nema :)

koliko vidim, tebi je farmanje strana stvar, najbolji rezultat 1.404

jucer sam rekao, opet ponavljam, pometite ispred svojih vrata prvo

PS, ni međed nije koristio PB, a ovaj tvoj neka drugi put nauci sjeci iz sela, a ne da izmice vojsku i offu i plemicima, mozda prezivi dodatnih 5 minuta

LP
 

cuca ba

Well-Known Member
Reaction score
56
ev brate bleja,gledam filmove,pa da obidjem stara poznanstva ođe teeke !

rekreacije ha nea sta fina ti rekreacija,bolje se flase uvatiti nego ovog al hajde de :rolleyes:
batalio poroke sad sam fin hahah
 

cuca ba

Well-Known Member
Reaction score
56
Dode Indira i odma farming poraste svaka cast osjeti se promjena :D a i ocekivo sam to
 

BushwackeR

Active Member
Reaction score
88
mozda ste culi za pojam, vojska van sela?

rezultat međeda, 127.717 ofarmanih jucer, mislim da je to ofarmao ovim defom koga vise nema :)

koliko vidim, tebi je farmanje strana stvar, najbolji rezultat 1.404

jucer sam rekao, opet ponavljam, pometite ispred svojih vrata prvo

PS, ni međed nije koristio PB, a ovaj tvoj neka drugi put nauci sjeci iz sela, a ne da izmice vojsku i offu i plemicima, mozda prezivi dodatnih 5 minuta

LP

sta mu objasnjavas kad ne konta i pravi se lud.. postavlja sliku onu a ne vidi se vojska van sela.. to je za ove sa malo mozga tipa zrno rize i graska kad nadodje sto su mu u plemenu a on je tu negdje izmedju drzi prosjek..
 

LjiljanZlatni

Member
Reaction score
5
sta mu objasnjavas kad ne konta i pravi se lud.. postavlja sliku onu a ne vidi se vojska van sela.. to je za ove sa malo mozga tipa zrno rize i graska kad nadodje sto su mu u plemenu a on je tu negdje izmedju drzi prosjek..



sta pises bolan ti, sta se mjesas? Elmo je kvalifikovan za ovo, a ti si taj prosjecni igrac kao sto si naveo gore, koliko vidim, osvojio si mozda jedan dva svijeta, vidjao sam te i na 28 potucen si covjece, nesto tu pricas, zahvali se i ovdje dualima sto si tu gdje jesi i suti - pusti nas da pisemo
edit ako si cztz stari, ako te nisam pomjesao sa nekim slicnim nickom, igrali smo negdje zajedno i uzeli, ako si ti taj onda nisi ti ni los igrac, al hajde pisem sa ovim covjekom


Elmo ne farmam uopšte ovdje, farmali su acc ljiljanzlatni za spajanja, i vidi opet gdje sam :D bez premiuma, rekao sam već prije, ovaj svijet je vaš nema se tu šta pričati. Kwonel je vratio sav deff od drugih jer nije htio da gine, ipak ste prejaki za konkurenciju i to je to :D
A izvjestaj medjeda sam zalijepio onakav kakav je na mom forumu, ajde da vidim taj deff prijasnji molim vas :D


Ostat cu tu koliko mognem sa random igracima u plemenu, ponavljam random nismo dosli sa ekipama jbg igra se 28, ali hajde da vam random otezamo ovaj svijet, mada imate vec 70% sansi da uzmete
krsimo se
 

judah

Member
Reaction score
12
Znas kada se velicina igraca tipa Doctor ukljuci u polemiku da je visokoumna i na veoma velikom nivou.
Zgadiste forum ljudima, prekinite sa glupostima, pogotovo ovi sto ne igraju 29-ku kao ja.
Aufwiedersehen.
 

BushwackeR

Active Member
Reaction score
88
sta pises bolan ti, sta se mjesas? Elmo je kvalifikovan za ovo, a ti si taj prosjecni igrac kao sto si naveo gore, koliko vidim, osvojio si mozda jedan dva svijeta, vidjao sam te i na 28 potucen si covjece, nesto tu pricas, zahvali se i ovdje dualima sto si tu gdje jesi i suti - pusti nas da pisemo
edit ako si cztz stari, ako te nisam pomjesao sa nekim slicnim nickom, igrali smo negdje zajedno i uzeli, ako si ti taj onda nisi ti ni los igrac, al hajde pisem sa ovim covjekom

upravu si, u svakom loncu poklopac a :))
Ti i ja igrali zajedno? cisto sumnjam.. nisam ja nikad nista osvojio tako da si me pomjesao sa nekim...
 

elmoo

Well-Known Member
Reaction score
152
Kwonel je vratio sav deff od drugih jer nije htio da gine,

govorio sam o njegovoj vojsci, imao je dovoljno defa da presjece train, ali je samo sklonio

nudili ste nam NAP, nismo prihvatili iz prostog razloga sto vas je bilo medju nasim igracima, i ako bi se tu osigurali sa po 2-3 sela, imali bi jako dobru poziciju

sinoc me i onaj Fog pitao za NAP s njima, kao odvojili se od vas zbog nekih razloga, a ja sam mu rekao da bi trebalo da se udruzujete protiv nas a ne da se rasipate. Na 28 sam bio u slicnoj situaciji kao i vi, cak sam imao i poziv od plemena cije ime ne smijem spomenuti, ali sam zelio malo da se igramo i ratujemo, pozvao sam Spidija, Igora i jos par igraca i bilo je zanimljivo, dakle moze se i iz underdog situacije dosta toga uraditi, nema smisla predavati se unaprijed
 
Top