Spam :d

Status
Not open for further replies.

Ivek

Well-Known Member
Reaction score
24
hahhahahaha, joj mene ovi admini samo banuju :p
bas sad citam profil od Tonija i Laneta kako me reklamiraju. :D

daj barem gramticki ispravno ono napisite. :p
i hvala sto se moje ime jos spominje :p


tonia spominjes,a on ne igra više :zid:
 

cuca ba

Well-Known Member
Reaction score
56
jesam igrao ba3 nekih 40 tak dana ne sjecam se na koji sam acc dosao ,al sam nagulio brzo jer mi je dojadilo haha xD,
zvala me moja malenkost David da igramo hr7 ako se ne varam ... :p


aa sto ce da me bude stid farmanja ,to je cisto ........ da stavim tackice inace mi ide kazna od at-a opet xD





da bas sam taj provaljujem na racune barbara i ubacujem sebi ress prije farmanja hahahaha,
zar niste znali da to moze xD

Ija sma igrao i pred kraj RL i ode moj acc ode sve :S al eto vidis da te znam :p
 

bodybuilder

Member
Reaction score
0
Ija sma igrao i pred kraj RL i ode moj acc ode sve :S al eto vidis da te znam :p

ti mene znas ja tebe ne
aj bitno da zna neko nekog uvijek to ide tako u krug ,
znas me znam te zajedno nas pamte kad dodje mirko gotov si jer zapostavljas farm radi spama xD...


e moj Penny lud si :)

di je kinder?

Nisam bas toliko lud ja sam jos ludji haha

Neam pojma nisam se dugo cuo sa njim ,bas si me podsjetio da mu se javim..
 

cuca ba

Well-Known Member
Reaction score
56
ti mene znas ja tebe ne
aj bitno da zna neko nekog uvijek to ide tako u krug ,
znas me znam te zajedno nas pamte kad dodje mirko gotov si jer zapostavljas farm radi spama xD...

Ne igram sa mirkom sa skrobarcem derem dual :D al zeznuto meni i Mirku veliki smo farmeri a zapali na istom kontinentu :D
 
Reaction score
2
jesam igrao ba3 nekih 40 tak dana ne sjecam se na koji sam acc dosao ,al sam nagulio brzo jer mi je dojadilo haha xD,
zvala me moja malenkost David da igramo hr7 ako se ne varam ... :p


aa sto ce da me bude stid farmanja ,to je cisto ........ da stavim tackice inace mi ide kazna od at-a opet xD





da bas sam taj provaljujem na racune barbara i ubacujem sebi ress prije farmanja hahahaha,
zar niste znali da to moze xD



Hmm prokuzio sam te jer sam veliki um 21. stoljeca
 

DeletedUser

Guest
Sta je penny sto si skocio toliko :festa:


Farmaj igraj i noblaj to je igra :hahaha:
 

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
evo vec je pocelo sabotiranje nmg normalno farmati preko pomocnika :kisa:


Al opet tvrdim da sam nepobediv ...

5 ljudi mi je vec poslalo poruku u vezi farmanja i kako vam nezeli refreshati stranicu. Vjerovatno nova nadogradnja kao i vecina dosada osim sto popravi neke bugove stvori neke nove. Strpite se popravit ce se, dotad kao sto sam i vecini odgovorio pregledajte filtere, postavke mozda nesto i sami mozete popraviti. Kad je stvar vezana za funkcioniranje same igre vecinom su lokalni admini nemocni stoga strpljenja.
 

DeletedUser

Guest
5 ljudi mi je vec poslalo poruku u vezi farmanja i kako vam nezeli refreshati stranicu. Vjerovatno nova nadogradnja kao i vecina dosada osim sto popravi neke bugove stvori neke nove. Strpite se popravit ce se, dotad kao sto sam i vecini odgovorio pregledajte filtere, postavke mozda nesto i sami mozete popraviti. Kad je stvar vezana za funkcioniranje same igre vecinom su lokalni admini nemocni stoga strpljenja.

:festa:
 

bakho

Active Member
Reaction score
12
5 ljudi mi je vec poslalo poruku u vezi farmanja i kako vam nezeli refreshati stranicu. Vjerovatno nova nadogradnja kao i vecina dosada osim sto popravi neke bugove stvori neke nove. Strpite se popravit ce se, dotad kao sto sam i vecini odgovorio pregledajte filtere, postavke mozda nesto i sami mozete popraviti. Kad je stvar vezana za funkcioniranje same igre vecinom su lokalni admini nemocni stoga strpljenja.


Ako je problem u nadogradnji igre onda bi trebalo svim igracima da ne bude a ne samo par igraca. Jesam li upravu?
 

Muhammad Ali

Active Member
Reaction score
0
Ako je problem u nadogradnji igre onda bi trebalo svim igracima da ne bude a ne samo par igraca. Jesam li upravu?

sabotaža čista :lool: al i jest svima to sa pomočnikom kako izgleda ;)

samo ne kontaktiraju svi podršku zato.. :pivo:
 

DeletedUser

Guest
Kradljivac (Bronca - Razina 2)
Opljačkaj ukupno 10.000 sirovina.
Sljedeća razina: Zaplijenite 1.000.000 sirovina!
1.268.451 / 1.000.000
1.268.451 / 1.000.000

Ovako mi stoji vec 4 dana ni da mrdne :ljut:
 
Status
Not open for further replies.
Top