Spam

Status
Not open for further replies.

Natasa.S

Member
Reaction score
0
nebitno po meni su te tajne gluposti malo zesca ..

treba biti brate rokanje do kraja do zadnjeg sela onda kljuc pa archiva zna se xD

a ne ovako ..
 

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
nebitno po meni su te tajne gluposti malo zesca ..

treba biti brate rokanje do kraja do zadnjeg sela onda kljuc pa archiva zna se xD

a ne ovako ..

Pa lijepo vam ide, desetak ste ih već skupili. Na najboljem ste putu da ih pokupite, tako da nema mjesta pesimizmu :pivo:
 

DeletedUser

Guest
Dobre su tajne, kad nam dosadi, poslat cemo ih svi nekom zvrnj brnj plemenu nek zatvore svijet. I svjezi onda na neki drugi server :hahaha:
 

audia4

Member
Reaction score
0
ja se isto pridruzujem tome da te tajne to je bez veze nema boljeg kad cijeli server pokoris a ovako jedno pleme koje dominira cijelim serverom ne skupi 20 tajni a skupi ih neznam pleme od 10 igraca i oni su pobjednici sto dalje serveri idu to je sve gluplje i gubis volju za igrom jos sv1 je najbolji tamo je stalno rokacina a ne ovo bilo je bolje bez tajni to je moje misljenje a ovdje smo da se ratuje a ne skupljaju tajne bolje bi bilo da admini za svaku skupljenu tajnu daju po 100 premijuma to bi bilo onda nesto:pivo:
 

DeletedUser

Guest
Volija bi i ja birat postavke svijeta, konobar može meni jedan bez oružja za paladina, morala, tajni i jedan aperitivčić
 

DeletedUser

Guest
a skontao sam za sve sto slabije od nas nema plate (znaci da je nikako nema :d)
 

DavidTes@novic

Active Member
Reaction score
2
Tajne malo vece sranje,igra sa svakom novom verzijom postaje na neki nacin sve gluplja i gluplja :mad: Nebi me cudilo da uskoro uvedu puske i topove :zid:

ps suska se da nam je Scapa u VRIL-u :lool:
 

DeletedUser

Guest
kampovi su bili ogromna prednost za napadače-bar sam ja to tako doživio i otvarali su razne mogućnosti...a pogledajte što sad rade-domet plemića smiješno nešto
 
Status
Not open for further replies.
Top