Spam

Status
Not open for further replies.

Domingus

Active Member
Reaction score
0
Dogovorite se onako usmeno da se tajne neće uzimat i da kad neko pleme bude imalo 80 posto svijeta da to dobije sve tajne i eto.
 

Nimiz

Member
Reaction score
0
kampovi su bili ogromna prednost za napadače-bar sam ja to tako doživio i otvarali su razne mogućnosti...a pogledajte što sad rade-domet plemića smiješno nešto

ajde izgleda da znaš više o kampovima od mene, jesu li kampovi imali svoju crkvu? i dali su imali svoj zid?

Pitan jer znan da su neki na koje je trebala ič akcija napali te kampove sa svim offom koji su imali čim se vatra upalila!
 

DeletedUser

Guest
nisu imali zid i jedinice koje su tamo bile stacionirane su bile pod utjecajem religije....ako se pak napadalo iz kampova onda se gledalo da li je selo(iz kojeg je vojska u kampu) pod utjecajem religije ili ne
 

Unsilent

Member
Reaction score
0
whrony6bn3rrmcsxhlaq.gif
 

trollarn

Well-Known Member
Reaction score
23
ajde izgleda da znaš više o kampovima od mene, jesu li kampovi imali svoju crkvu? i dali su imali svoj zid?

Pitan jer znan da su neki na koje je trebala ič akcija napali te kampove sa svim offom koji su imali čim se vatra upalila!

Nije bilo ni vazno za crkvu (hram) jer za napadaca to nije bitno, samo za onog sto se brani. I zid uopste nije bio bitan jer kad se sve ubaci u 1 min (o sec. da ne pricam) nije imao neko priliku da unisti kamp. Tako da je bilo bitno vise koristit mozak a ne kolicinu vojske itd :)


ps. cao grimi :love:
 
Status
Not open for further replies.
Top