SPAM

Status
Not open for further replies.

RoyalSoldier

Well-Known Member
Reaction score
232
...jbg. meni citanje sa razumjevanjem i hrvatski jezik odlicno leze, ...dakle, napisao si da se ne sjecas da sam ti "ista" uzeo, ...ne spominje se datum,

...jbg. sklonost izbjegavanju statistika, izbacivanju vec "razvaljenih" i onih na kojima se zapocelo noblanje je vec poznata metoda za prikrivanje pravog stanja stvari, ...ali ne brini, vrijeme ce pokazat tko ce gdije i kamo zavrsit...

ti si mi najsimpaticniji na ovom forumu..ti il si corav il se pravis glup..trece nema,fino ti kazem nijedno selo mi nisi uzeo poslije objavljivanja javnog..lutko moja..

"Boj ne bije ljuto oružije, već boj bije srce u junaka" Sun Tzu :confused:

Narodna poslovica :ludilo:
 

DeletedUser

Guest
evo jos jednoga profesora ..taman se borisa rjesili ali njegove sjene nikako ...:ludilo:

Smaras . Za razliku od vas ovi profesori su bar osvojili nesto a od vas jedino sto vidimo kad dodjete je " kur*enje po eksternom i neki video klipovi.
 

DeletedUser

Guest
ti si mi najsimpaticniji na ovom forumu..ti il si corav il se pravis glup..trece nema,fino ti kazem nijedno selo mi nisi uzeo poslije objavljivanja javnog..lutko moja..

...pravim se glup, ...ali sela su za sad u mojem posjedu i za sad je statistika sa Genom i te kako na mojoj strani:ludilo:, ili ti ne igras na q ballu
 

Avd atarb

Member
Reaction score
0
Smaras . Za razliku od vas ovi profesori su bar osvojili nesto a od vas jedino sto vidimo kad dodjete je " kur*enje po eksternom i neki video klipovi.

Jes, hr7,9 i biće isto i na 12, RL obaveze, pa kolektivno gašenje :lool:
 

DeletedUser

Guest
Smaras . Za razliku od vas ovi profesori su bar osvojili nesto a od vas jedino sto vidimo kad dodjete je " kur*enje po eksternom i neki video klipovi.

Kad smaram sto odgovaras..jebiga kad si bot pa bi nesto da napises ali ali ...i da imamo cime da se ku*imo....

Jes, hr7,9 i biće isto i na 12, RL obaveze, pa kolektivno gašenje :lool:

a di si ti ono igrao ..hmmm
 

DeletedUser

Guest
trawka moj a gdje ti tu vidis igrace ...:hahaha:

nije se lako uspoređivat sa veličanstvenima, tako da se više nitko ni ne može nazvat igračima, zato i jesmo botovi, sami smo se tako nazvali za razliku od nekih :hmm:
 

DeletedUser

Guest
nije se lako uspoređivat sa veličanstvenima, tako da se više nitko ni ne može nazvat igračima, zato i jesmo botovi, sami smo se tako nazvali za razliku od nekih :hmm:

...moji maratonci neki su velicanstveni , neki botovi a neki papci. Pa se plemena popunjavaju shodno onome sto preferiraju :D

Sve manje velicanstvenih sve vise papaka, zato igra i propada :(
 

DeletedUser

Guest
...moji maratonci neki su velicanstveni , neki botovi a neki papci. Pa se plemena popunjavaju shodno onome sto preferiraju :D

Sve manje velicanstvenih sve vise papaka, zato igra i propada :(

...problem nastane kad papci sami sebe nazovu veličanstvenima, objave to na sva zvona a onda im je "K" previse i ne znaju kako se nositi sa tim, ...a ljubomora je strasna bol...., samo se ti nama opusti i uzivaj :pivo:
 

kodiak

Member
Reaction score
1
...moji maratonci neki su velicanstveni , neki botovi a neki papci. Pa se plemena popunjavaju shodno onome sto preferiraju :D

Sve manje velicanstvenih sve vise papaka, zato igra i propada :(

a kako bi se to okarakterizirao papak u ovoj igri? :kokice:
koje to radnje poduzima da dobije takav pridjev?
 

Avd atarb

Member
Reaction score
0
Ne znam za hr7 ko je se gasio, al' hr9 sam bio u pobjednickoj ekipi :festa:

I ja sam, a tvoje neznanje će uskoro prerasti u znanje. Da i ti jednom doživiš da se nasmeješ kad protivnik odustane i pretvori se u barbara da ne bi bio noblan :zid:
 

DeletedUser

Guest
...problem nastane kad papci sami sebe nazovu veličanstvenima, objave to na sva zvona a onda im je "K" previse i ne znaju kako se nositi sa tim, ...a ljubomora je strasna bol...., samo se ti nama opusti i uzivaj :pivo:

Na sedam si stigao do dva sela, na 10 si stigao do 5 sela... Tko zna mozda ako se opet pojavi svijet sa jakim ekipama dođes do 10. Izgleda da pleme koje osvoji jedan kontinenat na takvim svijetovima je za tebe SF :D
e da, vidim ja da ti pravo dobro znas koliko boli ljubomora ..:ludilo:

a kako bi se to okarakterizirao papak u ovoj igri? :kokice:
koje to radnje poduzima da dobije takav pridjev?

Pa papci su igraci koji bivaju restartani, pa umjesto da to prihvate i nastave igrati ovu igru jer to nije sramota, pocmu spominjati nozeve u leđa nebi li ispalo da su eto jadni izdani itd...
Valjda lakse im tako se pomirit sa cinjenicom :D
 

bakho

Active Member
Reaction score
12
Scapa , velicas sebe kao igraca ko si ko ti ,a ustvari si samo dobar na jeziku.
Da se po forumu takmici, ti bio osvojio svaki svijet. A to ce dokazati tvoj komentar na ovo sto pisem.
U sustini si igrac koji train ne zna poslati, svaki train ti ulazi u 2 sekunde.
Velicas PLEME kao da su izmislili ovu igricu , osvojili ste 2 servera , pa ?
Niste jedino pleme koje je to uradilo, i sta sad treba svi da se hvale?

Meni pises , "ne kaze se pleme, nego iz postovanja PLEME" ejj, postovanje .xaxxaxaxaxa

Nema servera gdje niste kukali administraciji, vise ste dosadili i bogu i narodu. Garantujem da ste do sada napisali preko 1000 ticketa administraciji. Ne znam u cemu je poenta ove igre ako ces samo kukati nekome. Bolje igraj malo i uzivaj u igrici.
Vjerujem da ste se hr serveru smucili , da vas mnogi ne mogu podnjeti.
Prvom meni se povraca kad cujem vase nickove.
A odraz vase kulture je vidjen iz mnogo toga prilozenoga.
Da ste na ba serveru, davno bi vi kod bea zavrsili karijeru.
 
Status
Not open for further replies.
Top