SPAM

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Kad smaram sto odgovaras..jebiga kad si bot pa bi nesto da napises ali ali ...i da imamo cime da se ku*imo....


Haha .. Da ti dam do znanja da smaras,posto nece niko da ti to kaze. A jbg sta ces ne mogu svi biti pro igraci kao ti :ludilo:

Vidim kako imas cime da se kur*is, ne izlazi ti scapin i borisov iz usta :festa::festa::festa:
 

Avd atarb

Member
Reaction score
0
@Bahko

Izgleda smo igrali hr9 zajedno....ali sada mi je žao što sam sa takvim igračem igrao!!!

Da bi neko nekoga ovoliko mrzeo kao ti PLEME mora da bude uništen više puta od strane istih, a to ćeš doživeti i ovde!!!! :boks:
 

RoyalSoldier

Well-Known Member
Reaction score
232
koliko znam vi niste PLEME,mozda i jeste al se bojite staviti taj naziv,jer znate da necete jos dugo :hahaha:
 

DeletedUser

Guest
...znanje ove igrice svodi se iskljucivo na aktivnost, ...ponesto na organizaciju i to je SVE, ...ostalo se uci u tjedan ili dva, i ovisi o brzini veze sa kojom raspolazes; ...toliko o tom djelu posta

...drugi dio, sta se PLEMEna tice:
1. kulturan covjek kad o nekome razgovara naziva ga njegovim imenom, pa si i ti tako trebao kad si pricao o PLEMEnu;
2. PLEME je osvojilo dva servera; da i time je zasluzilo to tvoje postovanje jer pred tobom kao vodjom to tek stoji na hr serverima i kad to ucinis ja cu ti prvi cestitati i imat ces to postovanje;
3. komunikacija sa administracijom je normalna stvar i ne vidim tu nista losega, mada mislim da si izokrenuo jednu malu istinu; mi smo igraca koji je dobio ban postedjeli, dapace stali smo kao pleme iza molbe da se ban skine da bi server ucinili interesantnijim
4. odraz nase kulture je to da nitko nigdje ne moze izvadit post ili nesta slicno gdje mi vrjeđamo protivnika
 

bakho

Active Member
Reaction score
12
sto je najgore ne vrijedjate protivnika.

Avd : aj cuti molim te, odvezace mi se jezik dzaba. I da, mene pleme nikad nije "unistilo" posto nikada nisam igrao protiv njih.
Cak sam sa nekim od njih igrao na ba2. A msm da ti nisi dostojan imena "-SB-"

A samo se vi velicajte. Znate onu "svako svoga konja hvali "
 

bakho

Active Member
Reaction score
12
Sto se tice hr7, nisam uopste bio dosao na hr server.
A dosao sam po davidovom pozivu na hr9 na acc "Dr.satyr" .
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
LOB se nigdje ne veliča.

Obično pleme k'o i svako drugo, samo malo više organizovanije od ostalih.
A to što vam je trawka reko da ćemo vas satrat, to se i ostvaruje. Imate statistiku, mi imamo gradove i udri.


Mislim da ove priče o prošlosti i kulturi, nije mjesto ovdje, to se uči kod kuće, a ne online.
(da se odma ogradim, ako je iko nekulturan i neprimjeran to sam ja i ne morate to citirat i naglašavat, ja se toga ne ustručavam :D )

ps. mislim da smo vam našli još jednu u nizu slabu tačku, što se tiče in game. (a to su vaši akademci) :hmm:
 

kodiak

Member
Reaction score
1
Na sedam si stigao do dva sela, na 10 si stigao do 5 sela... Tko zna mozda ako se opet pojavi svijet sa jakim ekipama dođes do 10. Izgleda da pleme koje osvoji jedan kontinenat na takvim svijetovima je za tebe SF :D
e da, vidim ja da ti pravo dobro znas koliko boli ljubomora ..:ludilo:



Pa papci su igraci koji bivaju restartani, pa umjesto da to prihvate i nastave igrati ovu igru jer to nije sramota, pocmu spominjati nozeve u leđa nebi li ispalo da su eto jadni izdani itd...
Valjda lakse im tako se pomirit sa cinjenicom :D

zanimljivo :kokice:, ja mislio da papak samo puno priča a malo radi.. nobla barbare, vlastite igrače, blokirane račune i nikad ništa ne napravi.
A ako se ne varam na ovom svijetu smo te već malo restartali :lool:
 

DeletedUser

Guest
Haha .. Da ti dam do znanja da smaras,posto nece niko da ti to kaze. A jbg sta ces ne mogu svi biti pro igraci kao ti :ludilo:

Vidim kako imas cime da se kur*is, ne izlazi ti scapin i borisov iz usta :festa::festa::festa:

...moj jotke zanimljivo je to od tebe ali dobro svak se prevari u necemu , pa tako da vjerujem da mi i treba nesto izlaziti iz usta treba prvo uci a to me tesko moze zapasti od nekih kao ti ..:lool: ..zalosnoo ...a neznam sto tu dvojicu spominjes jer ja nisam nigdje imenovao doticne majstore ... mislim ne treba grijesiti dusu :andjeo:
 

DeletedUser

Guest
zanimljivo :kokice:, ja mislio da papak samo puno priča a malo radi.. nobla barbare, vlastite igrače, blokirane račune i nikad ništa ne napravi.
A ako se ne varam na ovom svijetu smo te već malo restartali :lool:

vidis kako ti znas sta je papak , takom lakoc se opisa da sam cisto iznenaden ..a i za tvoju informaciju ne igram ovaj svjet ... nije zanimljiv :zzz:
 

bakho

Active Member
Reaction score
12
Trawo ovakvi ste ratnici i osvajaci bili i na hr10.
Forum je gorio od vas kad ste poceli katat i osvajati koktele.
 

DeletedUser

Guest
...moj jotke zanimljivo je to od tebe ali dobro svak se prevari u necemu , pa tako da vjerujem da mi i treba nesto izlaziti iz usta treba prvo uci a to me tesko moze zapasti od nekih kao ti ..:lool: ..zalosnoo ...a neznam sto tu dvojicu spominjes jer ja nisam nigdje imenovao doticne majstore ... mislim ne treba grijesiti dusu :andjeo:

Zapalo bi nego ne mogu da dodjem na red, svi te napusise :p

Zalosno je to sto ti ne znas sta pises, vrati se malo nazad pa vidi koga si spominjao.
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
Trawo ovakvi ste ratnici i osvajaci bili i na hr10.
Forum je gorio od vas kad ste poceli katat i osvajati koktele.

Da, sve dok poganci nisu prste umiješali. Ovdje vam to proći neće, zato vam je prpa na sve strane.

Ovaj put Trawka vam neće hakirat račune, ovaj put ću vas noblat, k'o što svaki put imam namjeru. :zzz:
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
daj igrajte a ne da kvocate tu ko kokoši

Misliš da ne igramo ?

Side 1:
Tribes: LOB, LOB-@
Side 2:
Tribes: GeN, Gen-@, Gen@2

Timeframe: Last 48 hours


Total conquers against opposite side:

Side 1: 11
Side 2: 9
Difference: 2

chart




Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 81,613
Side 2: 66,661
Difference: 14,952

chart
 

bakho

Active Member
Reaction score
12
Trawo reci francu da jos jednom promjeni pasw, mozda mu uspjedne.
hahaha i posalji jos nekog
 
Status
Not open for further replies.
Top