SPAM

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
bakho said:
Pa nisam ja u EU, mi smo jos seljaci pa mozemo da pricamo kako hocemo :p

...nije mi bas jasna tvoja frustracija, ja nisam spominjao zemlju iz koje dolazis; ...ali tvoje obrazovanje, ako je istina sta tvrdis, bi te trebalo upucivat na drugaciju komunikaciju
 

DeletedUser

Guest
:zzz::zzz:

[video=youtube;qbq2O747m3s]http://www.youtube.com/watch?v=qbq2O747m3s[/video]
 

bakho

Active Member
Reaction score
12
...nije mi bas jasna tvoja frustracija, ja nisam spominjao zemlju iz koje dolazis; ...ali tvoje obrazovanje, ako je istina sta tvrdis, bi te trebalo upucivat na drugaciju komunikaciju

Ma jok lazem hahaha .
Znas kako , postoje dvije vrste ljudi. Oni koji se ponasaju prirodno i oni koji se ponasaju vjestacki.
 

DeletedUser

Guest
Ma jok lazem hahaha .
Znas kako , postoje dvije vrste ljudi. Oni koji se ponasaju prirodno i oni koji se ponasaju vjestacki.


...prica o "prirodnosti" ne prolazi, ovo spada u sferu vulgarnosti
 

bakho

Active Member
Reaction score
12
To nije nikakva prica, nego zasto bih ja radi tebe ovde sprovodio neku kulturu i slicno. Jednostavno ovde sam da se opustim i pricam normalno i kako hocu. A ne da koristim neke bombasticne rijeci i slicno tome. Vjeruj mi ne patim od toga.

ALIENA NE CURES.
 

DeletedUser

Guest
To nije nikakva prica, nego zasto bih ja radi tebe ovde sprovodio neku kulturu i slicno. Jednostavno ovde sam da se opustim i pricam normalno i kako hocu. A ne da koristim neke bombasticne rijeci i slicno tome. Vjeruj mi ne patim od toga.

ALIENA NE CURES.

Imaperare sibi maximum imperium est

...ne radi se o patnji vec o dostojanstvu, nije problem sakrit se iza kompa i biti "prirodan"
 

bakho

Active Member
Reaction score
12
Vladati sobom najveca je vlast? kakve sada ima veze to sa ovim sto ja i ti pricamo. Ne trudi se da koristis latinskei izreke koje nadjes na googl. I sledeci put kazi nesto iz glave a ne sa interneta.

A ja kako se ponasam ovde kako pisem, kako se predstavljam takav sam i u realnom zivotu.
I kakvo je dostojanstvo u pitanju? Ne trudi se da ispadnes pametan, ne ide ti nikako.

I primjetio sam da se u sve petljas, ko si ti da sudis o nekome?
 

DeletedUser

Guest
Vladati sobom najveca je vlast? kakve sada ima veze to sa ovim sto ja i ti pricamo. Ne trudi se da koristis latinskei izreke koje nadjes na googl. I sledeci put kazi nesto iz glave a ne sa interneta.

A ja kako se ponasam ovde kako pisem, kako se predstavljam takav sam i u realnom zivotu.
I kakvo je dostojanstvo u pitanju? Ne trudi se da ispadnes pametan, ne ide ti nikako.

I primjetio sam da se u sve petljas, ko si ti da sudis o nekome?

...netko tko nije frustriran sto jest ili nije u EU, :pivo:
 

pajke

Member
Reaction score
5
Vladati sobom najveca je vlast? kakve sada ima veze to sa ovim sto ja i ti pricamo. Ne trudi se da koristis latinskei izreke koje nadjes na googl. I sledeci put kazi nesto iz glave a ne sa interneta.

Sta Sintergija uradi od covjeka
hahahhahahha :D
 
Status
Not open for further replies.
Top