SPAM

Status
Not open for further replies.

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
Side 1:
Tribes: GeN, Gen-@, Gen@2
Side 2:
Tribes: LOB, LOB-@

Timeframe: Last 48 hours


Total conquers against opposite side:

Side 1: 0
Side 2: 5
Difference: 5

chart



Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 0
Side 2: 50,213
Difference: 50,213

chart


:ludilo:
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
Pitanje za Rubu:

-Kako je moguće uzet' grad u noćnom na sred fronta a da zid na okresneš i vojnika ne izgubiš ?


(Molim te odgovori mi, ja 2 dana razmišljam šta je to..)
 

DeletedUser

Guest
Pitanje za Rubu:

-Kako je moguće uzet' grad u noćnom na sred fronta a da zid na okresneš i vojnika ne izgubiš ?


(Molim te odgovori mi, ja 2 dana razmišljam šta je to..)

nema ti veze jel noćni ili nije....noćni ne utječe na snagu napadačkih jedinica,već samo obrambenih-njima udvostručuje snagu....tako ako je selo bilo prazno,totalno ti je sve jedno jel noćni ili nije
s druge strane ako nisi izgubio ni plemića kod uzimanja sela,onda stvarno ne znam,ali savjetujem ti da prijaviš bug,jer inače riskiraš ban ukoliko administratori saznaju da to nisi napravio,a dogodilo se....u tvom slučaju će ti vjerujem oprostit 2 dana šutnje ako im iskreno kažeš da nisi ukapirao
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
nema ti veze jel noćni ili nije....noćni ne utječe na snagu napadačkih jedinica,već samo obrambenih-njima udvostručuje snagu....tako ako je selo bilo prazno,totalno ti je sve jedno jel noćni ili nije
s druge strane ako nisi izgubio ni plemića kod uzimanja sela,onda stvarno ne znam,ali savjetujem ti da prijaviš bug,jer inače riskiraš ban ukoliko administratori saznaju da to nisi napravio,a dogodilo se....u tvom slučaju će ti vjerujem oprostit 2 dana šutnje ako im iskreno kažeš da nisi ukapirao

Dubokumno i jako mi je korisno, samo, da li npr. može 100 kopljanika uzeti grad a zid 20 u noćnom, msm da li umre većina ili sve prolazi ?
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
ne može,moraš imat plemića za uzet grad

Očigledno je da ih nemam :S Moram se konsultovat sa ovim svojima do čega je..

Mislim, hvala ti na objašnjenju, iako mislim da uzeti grad u noćnom da zid ostane 20 i nije neka stvar, baš botovski. :pivo:
 
Status
Not open for further replies.
Top