SPAM

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Forkin said:
Veliki vođa karantena

Forkin Lip 16,2013 09:23
Di si ti krenija ?

Karantin Lip 16,2013 09:35
pa u akademiju tako mi rekao hubabbuba

Forkin Lip 16,2013 09:36
Ništa od toga...

Karantin Lip 16,2013 09:36
sto?

Forkin Lip 16,2013 09:37
Što što ?

Karantin Lip 16,2013 10:45
Pa ne razumijem u cemu je problem? zasto ne mogu u pleme,nemam napade ni od koga.Jedino sto me je on vas Kiki napadao ali jucer je izgubio sav off na meni.Dobar sam igrac igram dugo jos od bosanskih svjetova.

Forkin Lip 16,2013 12:13
Ne možeš.

Ovo su vaše opasne Mumije,navodno AIDS i OTP :rofl:
Ovo sve pokazuje koliko su hrabri da ratuju te šta smo uradili od njih :D
 

DeletedUser

Guest
Ček sve stani ok.
Kakav rat, koje nebuloze? Gdje je taj rat ja ne vidim ništa.. :kokice:
 

KJV apostol

Active Member
Reaction score
44
Zanimljivi zadatci i korisne nagrade. Lijepo je vidjeti da se admini trude i da uvode razne novitete u igru.
Ali dizajn grada je za smrtnu kaznu! :D
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
Zanimljivi zadatci i korisne nagrade. Lijepo je vidjeti da se admini trude i da uvode razne novitete u igru.
Ali dizajn grada je za smrtnu kaznu! :D

ovako je prvi put grad izgleda
nagrade su ok :S
al s gradom mi sve pokvarise :zid:
 

DeletedUser

Guest
Nije niko ništa pokvario.. Ako vam se ne sviđa, vratite na standardno i bila haha.. Ovi bonusi nisu tu vječno nego nekoliko dana, tako da je i to super. Sve u svemu, trud i zalaganje se vidi.. Odlično čista desetka
 

DeletedUser

Guest
Karantin danas u 17:28 sati
Hoces ti ubaciti,ili da kazem podrsci da oni to srede?

aha to je taj karantin..
 

DeletedUser

Guest
Ma nije to to.. On koliko sma ja shvatio hoće da me prijavi podršci jer mu nedam u pleme.. Dajte mi vode da se smirim
 

DeletedUser

Guest
hahahahaha baš.. Evo plava hoce da me kazni, moram ga pustit i dat osnivaca.. :mad:
 
Reaction score
3
Pozdravimo mog "prijatelja" fateta , koji me jako voli i salje na mene napade u gluho doba noci :D al mu ne uspijeva nesto ? ne znam zasto ? imate vi odgovor na to pitanje ? nije mi jasno stvarno ,,kako ne uspijeva ???

a mi saljemo napade po danu , kad su svi tu , opet nije u stanju odbranit svog igraca ? kakvo li jako pleme , a ima ih zajedno jedno 3 il 4 plemena .................. stvarno ste jaki , svaka cast !!!!!!!
 
Status
Not open for further replies.
Top