SPAM

Status
Not open for further replies.

Toni

Active Member
Reaction score
11
Pozdravimo mog "prijatelja" fateta , koji me jako voli i salje na mene napade u gluho doba noci :D al mu ne uspijeva nesto ? ne znam zasto ? imate vi odgovor na to pitanje ? nije mi jasno stvarno ,,kako ne uspijeva ???

a mi saljemo napade po danu , kad su svi tu , opet nije u stanju odbranit svog igraca ? kakvo li jako pleme , a ima ih zajedno jedno 3 il 4 plemena .................. stvarno ste jaki , svaka cast !!!!!!!


4 ih je bilo kad je pocea svijet,sad ih je minimun 10 :predaja:
 

Fate

Member
Reaction score
0
Pozdravimo mog "prijatelja" fateta , koji me jako voli i salje na mene napade u gluho doba noci :D al mu ne uspijeva nesto ? ne znam zasto ? imate vi odgovor na to pitanje ? nije mi jasno stvarno ,,kako ne uspijeva ???

a mi saljemo napade po danu , kad su svi tu , opet nije u stanju odbranit svog igraca ? kakvo li jako pleme , a ima ih zajedno jedno 3 il 4 plemena .................. stvarno ste jaki , svaka cast !!!!!!!

ahaghahah celo pleme na jednog igraca :D hahahah ma jao raduj se brate.. :) <3 dobio si jednu bitku skaces do neba :D hahahaha puni ste sebe <3
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
brate,cilo pleme nije,kad krene akcija neznam ocete nestat odma,ako ovako stete ko u prici,a kad ste vi krenuli na njega,vece ste stete sebi napravili nego njemu :hmm:
 

Fate

Member
Reaction score
0
e moj toni :D
TII se najvise kurcis ali nigdje te nevidim da se prestavis u igri
jese mozda bojis? HAHAHA mi imamo nas kontinent mi smo dosli na vas :) Vi trpite najvecu stetu :)
 

jokerolino.

Member
Reaction score
0
a sad mi je i par igraca ukrao iz plemena,sad cu da placem :lool: e moj fate nisi se udostojio ni da mi odgovoris na poruku :hmm:
 

Fate

Member
Reaction score
0
E moji vi :)

Ko se zadnji smeje najsladje se smeje :eek:
Toni bice mi cast da te licno restartujem
 

KJV apostol

Active Member
Reaction score
44
Vidim ja ovi seljaci pukli ko kokice :predaja:
Eh da su mi malo blize pa da im pokazem train u 42 sekunde :pivo:
 
Last edited:

KJV apostol

Active Member
Reaction score
44
Već kreni stavljat račun na brisanje jer to traje nekoliko dana. Zamisli da te pokupe prije nego se izbriše, mit o tvojoj "nepobjedivosti" bi otišao u povijest :hahaha:
 

Fate

Member
Reaction score
0
Već kreni stavljat račun na brisanje jer to traje nekoliko dana. Zamisli da te pokupe prije nego se izbriše, mit o tvojoj "nepobjedivosti" bi otišao u povijest :hahaha:

kJV TI SI veliki pro :) pricaj mi o tvom najvecem uspehu
Oh pa ti nemas? kako imas samo obraza pljuvati po drugima ako oni ne pljuju po tebi? Tj kad nisam nikad ista rekao lose po tebe niti to uradio a ti idalje siris lazi o meni? I stalno ides na to da ti meni spustis, Druze koliko ti puta trebam reci da si 0 kao igrac tako kao i covek!
Jel znas odustati kad ti se kaze alo e ko si ti? Propalica niko i nista , uzdizes sebe na osnovu tvojih izmisljotina i lazi? HAHAAHHA druze
onog trena kad budes rekao neku istinu ja cu je potvrditi a do tada ne proseravaj se vise JADNICE.
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
Fate ti jesi igrac,al ekipa ti je 0,a ako 7 plemena nemogu jednom nista,sto ce tek njih 18 ucinit vama...

:confused:
 
Status
Not open for further replies.
Top