SPAM

Status
Not open for further replies.
Reaction score
0
Rakia - prvo pleme na serveru koji organizuju akciju sa desetim plemenom, i onda je otkažu a da ne jave njima... i za divno čudo pleme koje je 5x bodovno slabije od njih uzme neprijatelju 2 sela...

Muka mi je ovih plemena više

A sto je najcrnje sad ce rakijasi udariti po otima sto su pravili akciju sa njima :D
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
Muka mi je ovih plemena više

1148912_569214786470600_719107621_n.jpg
 

DeletedUser

Guest
Rakia - prvo pleme na serveru koji organizuju akciju sa desetim plemenom, i onda je otkažu a da ne jave njima... i za divno čudo pleme koje je 5x bodovno slabije od njih uzme neprijatelju 2 sela...

Muka mi je ovih plemena više


HAHA to nije pleme ,to su cirkusanti hahahaha,,uzimaju igrače sa više bodova samo da bi bili prvi ,,,a kako planiraju uzeti kontinent ?? sigurno sklapanjem saveza kao i do sada,,imaju još malo plemena za savez i kontinent je njihov,,,bravo ratnici,,nitko tamo nezna ni trein poslti kako spada,,a ono PIVO ??? isto kao i ovi šro zure u rakiju,ništkoristi,,to sve jedno osrednje pleme zazbuca u tjedan dana :boks:
 

Fate

Member
Reaction score
0
HAHA to nije pleme ,to su cirkusanti hahahaha,,uzimaju igrače sa više bodova samo da bi bili prvi ,,,a kako planiraju uzeti kontinent ?? sigurno sklapanjem saveza kao i do sada,,imaju još malo plemena za savez i kontinent je njihov,,,bravo ratnici,,nitko tamo nezna ni trein poslti kako spada,,a ono PIVO ??? isto kao i ovi šro zure u rakiju,ništkoristi,,to sve jedno osrednje pleme zazbuca u tjedan dana :boks:

ima tamo dobrih igraca nemoj tako XD
 

KJV apostol

Active Member
Reaction score
44
HAHA to nije pleme ,to su cirkusanti hahahaha,,uzimaju igrače sa više bodova samo da bi bili prvi ,,,a kako planiraju uzeti kontinent ?? sigurno sklapanjem saveza kao i do sada,,imaju još malo plemena za savez i kontinent je njihov,,,bravo ratnici,,nitko tamo nezna ni trein poslti kako spada,,a ono PIVO ??? isto kao i ovi šro zure u rakiju,ništkoristi,,to sve jedno osrednje pleme zazbuca u tjedan dana :boks:

Sine, tamo ima igraca cija imena ti nisi dostojan da spomenes :)
Vidjet cemo kako ce se stvari razvijat ;)
 

RoyalSoldier

Well-Known Member
Reaction score
232
vopas u igri prica jednu pricu a na externom logicno drugu..uostalom sta se imam ja s tobom raspravljati o akcijama..sumnjam da imate 10 nuka u plemenu
 

Fate

Member
Reaction score
0
Sine, tamo ima igraca cija imena ti nisi dostojan da spomenes :)
Vidjet cemo kako ce se stvari razvijat ;)

xD KJV nebih da budem grub ali brate ..... Rekli smo da ima pojedinaca npr moj brat Sejda pa celo vam on pleme nosi u zubima... Resto stvarno neznam... Ok su igraci ali da su toliko neki mocni i stariji igraci kao neki ovde nebih rekao :S
 

RoyalSoldier

Well-Known Member
Reaction score
232
ako si dobar sa sejdom toliko koliko vam vidim po profilima,to ne znaci da je najbolji..daleko od tog ima tu 10 igraca koji su ovu igru doktorirali..a ja bi samo jednoo pivoo ,ako moze
 

Fate

Member
Reaction score
0
ako si dobar sa sejdom toliko koliko vam vidim po profilima,to ne znaci da je najbolji..daleko od tog ima tu 10 igraca koji su ovu igru doktorirali..a ja bi samo jednoo pivoo ,ako moze

:S bolji je od tebe x puta :) realno gledajuci nemozes mu prismrdit ;) L2P kid.
 

KJV apostol

Active Member
Reaction score
44
xD KJV nebih da budem grub ali brate ..... Rekli smo da ima pojedinaca npr moj brat Sejda pa celo vam on pleme nosi u zubima... Resto stvarno neznam... Ok su igraci ali da su toliko neki mocni i stariji igraci kao neki ovde nebih rekao :S

To sto je tvoj prijatelj ne znaci da je oslonac ovoga plemena.
Dapače , on je nevidljiv trenutno...
Neka sela sam mu ja predao tako da on ima jos dosta dokazivanja :)

I nisam ja rekao da smo mi najmočnija ekipa , ali kada vidim da netko pljuje po nama a ka igrač je nikakav ...
 

DeletedUser

Guest
Stvarno je tesko magistrirat ovu igru posebno ako imas dosta slobodnog vremena :zzz:
 

DeletedUser

Guest
hahahaha nasuce par levata na nekim svijetovima malo se cuje za njega i odma misli pro hahaha jad tuga i cemer neki
 
Status
Not open for further replies.
Top