SPAM

Status
Not open for further replies.

RoyalSoldier

Well-Known Member
Reaction score
232
oroz brate ..po tvom pisanju rekao bih da si 4 razred,osnovne..stavi negdje koji zarez,koju tacku..dosta bi popravilo utisak o tvojoj pismenosti :D
 
Reaction score
0
1016064_10151513928019514_712560583_n.jpg



Znači ljudi znači hahahahahhahahahahahaha :zid::zid::zid::zid::zid::zid::zid::zid::zid:
 

Fate

Member
Reaction score
0
jesi glup u ku*ac ahaha svaki put me iznenadis svojom glupocom ,mater' mi

:S jao ozbiljno... strasno znam da sam glup ali nisam sigurno gloooplji od tebe :D ja ti se samo divim koliko sEEEE TIIIII ZNAS provaaliiiti :D stvarno si lik za divljenje
 
Reaction score
0
Ne kontaš ti fate da je to bio više taktičan potez... vidiš da nije imao nuk i kontao da će imati 90% gubitaka, skino ti je odanost momak i uspio je u svojoj namjeri.
 

DeletedUser

Guest
Hej moj Fate, evo neka mi skinu vishe ban da mogu da pocnem da zajebajem :D (eto prvi kazneni bodova) :D

Fate, sreco, duso, srce, srclence, de ti meni reci, koliko ste vi meni uzeli gradova osim GENTLEMENA koji je prenoblavao pola dana i nisam se htio boriti nego dao da mi ga izgradi i lagano mu dva grada noblao :)

A ti Fate, prosli put ti sjekao plemice kada si htio prenoblati, sada si pogubio bruku offa slao si napade bez ovana srecice i opet izgubio plemice.. Fate ti protiv mene TJ Osmicevica ne mozes nista, jarane ja sam veca liga, a mi se ovako nekad sretnemo u kupu! i ja te isprasim :) Gentlemen gotov, a Fate sada si ti na redu, sada ces da vidis kako propadas, ovim postom ti objavljujem licni rat u kojem ces izgubiti LOGICNO. :D




Poraženi protivnici: 263.287 (3.) jel niste mogli da me stavite na keca? :)
 
Status
Not open for further replies.
Top