SPAM

Status
Not open for further replies.

Fate

Member
Reaction score
0
Hej moj Fate, evo neka mi skinu vishe ban da mogu da pocnem da zajebajem :D (eto prvi kazneni bodova) :D

Fate, sreco, duso, srce, srclence, de ti meni reci, koliko ste vi meni uzeli gradova osim GENTLEMENA koji je prenoblavao pola dana i nisam se htio boriti nego dao da mi ga izgradi i lagano mu dva grada noblao :)

A ti Fate, prosli put ti sjekao plemice kada si htio prenoblati, sada si pogubio bruku offa slao si napade bez ovana srecice i opet izgubio plemice.. Fate ti protiv mene TJ Osmicevica ne mozes nista, jarane ja sam veca liga, a mi se ovako nekad sretnemo u kupu! i ja te isprasim :) Gentlemen gotov, a Fate sada si ti na redu, sada ces da vidis kako propadas, ovim postom ti objavljujem licni rat u kojem ces izgubiti LOGICNO. :D




Poraženi protivnici: 263.287 (3.) jel niste mogli da me stavite na keca? :)

:]]] al pjenis ko napaljeni bravac :S
e1jm.png

:S ozb.. ja se nakucavam na tebe a opet x2 vise vojske od tebe :S
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
hahahahahahahah, iskuliraj jbt :D

nikad mi ne mozes uzeti grad, a znas da ja tebi mogu kad ja to hocu. :D
 

Fate

Member
Reaction score
0
hahahahahahahah, iskuliraj jbt :D

nikad mi ne mozes uzeti grad, a znas da ja tebi mogu kad ja to hocu. :D

:) osmo ja barem pokusam :S a ti nesmes ni to :S vec se pravis faca i vazan sto ja gubim vojsku na tebi e sinak :) probicu te ja, samo skapiraj necu da te bijem gdje si najslabiji vec cu te gdje si najjaci :) onako ko svinju maljem u celo
 

DeletedUser

Guest
ajde ba Fate sve si te gradove dobio :D

ti znas da ti mogu uzeti grad kad hocu bolan sta ti je hahaha :D
ajde dobro ja ti garantujem u roku od 48h da neces imati na broju sve gradove :)
 
Status
Not open for further replies.
Top